0
tik_internetu

Bėgimo takelis NORDICTRACK ELITE 900

Kodas: UMFNTC7VTLK8

Kaina
1 226,25 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Bėgimo takelis NORDICTRACK ELITE 900

Prekės aprašymas:

Bėgimo takelis NORDICTRACK ELITE 900

Su NordicTrack ELITE 900 bėgimo takeliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo NordicTrack ELITE 900 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

  • Didelis bėgimui skirtas plotas
  • Amortizacinė sistema
  • Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
  • Jutiminis ekranas 7‘‘ Full Color
  • Reguliuojama įkalnė 0% – 12% Quick Incline™
  • Nelimituotas treniruočių programų skaičius
  • Ventiliatorius AutoBreeze™
  • Space Saver™ sistema (sulenkiamas) su EasyLift™ pakėlimo funkcija
  • Transportavimo ratukai
Išskirtinė įkalnė – išskirtiniai rezultatai! Dar 5 kartus daugiau sudegintų kalorijų ir galimybė treniruoti daugiau skirtingų raumenų grupių – klubų, sėdmenų ir blauzdų. Visa tai jums suteiks reguliuojama bėgimo takelio įkalnė. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite ją reguliuoti - pakelti net iki 12% 
Itin patogus ir funkcionalus 7‘‘ Full Color jutiminis ekranas su nelimituotu treniruočių skaičiumi. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. NordicTrack ELITE 900 ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (bėgimo greitį, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą.
Neslystantis, itin minkštas takelio bėgimo paviršius užtikrins realaus bėgimo pojūčius. 51 x 152 cm bėgimo juosta leis itin komfortabiliai jaustis tiek profesionaliems atletams, tiek aukštesniems žmonėms, kurių žingsnis yra didesnis. Po bėgimo juosta esanti amortizacinė sistema suteikia ne tik papildomo komforto, bet ir saugo sąnarius bei stuburą nuo perkrovų ir traumų bėgimo metu.
Tyliai ir sklandžiai dirbantis galingas 3.0 CHP bėgimo takelio variklis, leidžia išvystyti 22km/h greitį.
Neskaitant visų išvardintų privalumų, tokių kaip patogus ekranas, plati bėgimo juosta ar galingas variklis, dar vienas iš treniruoklio privalumų – ventiliatorius, kuris įmontuotas treniruoklio valdymo skydelyje. Ventiliatorius leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką. O įmontuotos garso kolonėlės - mėgautis mėgstama muzika.
Patentuota Space Saver™ sistema su EasyLift™ pakėlimo funkcija leis bėgimo takelį patogiai ir saugiai sulenkti į vertikalią padėtį. Bėgimo takelis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba.

Pagrindinė informacija:

Bėgimo takelis NORDICTRACK ELITE 900

Rekomenduojamas didžiausias svoris
136 kg
Greitis, km/h
22
Bėgimo juostos ilgis, cm
152

Papildoma informacija:

Ilgis, mm
1900
Plotis, mm
900
Aukštis, mm
1460
Spalva
Pilka
Prekės tipas
Bėgimo takeliai
Maitinimo šaltinis 
Elektros tinklas
Prekės ženklas
NORDICTRACK
Su ratukais
Taip
Bėgimo juostos plotis, cm
51
Galimybė prijungti krūtinės diržą
Ne
Pulso matavimo jutikliai
Ne
Tinka profesionaliam naudojimui
Taip