0
tik_internetu

Antčiužinis MARVETI Hard, 90x200 cm

Kodas: PMDESG3DLDR4

ERMI klubo nariai sutaupo29,41 €
Kaina
75,59 €/vnt
Įprasta kaina
105,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Antčiužinis MARVETI Hard, 90x200 cm

Prekės aprašymas:

Antčiužinis MARVETI Hard yra skirtas išlyginti išgulėtas čiužinio vietas. Antčiužinio pagrindas sudarytas iš ilgaamžės, orui pralaidžios, elastingos, specialaus tankio aukštos kokybės HR putų poliuretano.

MARVETI antčiužiniai skirti tiems, kas pageidauja dar daugiau komforto kasdieniam poilsiui, taip pat žmonėms, jaučiantiems poreikį atnaujinti savo seną sofą-lovą ar ant lovos naudojamą nepatogų čiužinį. Tvirtos konstrukcijos antčiužiniai naudojami išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ar sumažinti ant sofų-lovų susidariusio tarpo pojūtį.

Prie individualių kūno formų prisitaikantys MARVETI antčiužiniai atpalaiduoja raumenis, natūraliai paskirsto žmogaus svorį, užtikrina komfortišką ir ramų poilsį. Kokybiškos medžiagos ir tvirta konstrukcija užtikrina ilgaamžį antčiužinių naudojimą, ženkliai pagerina turimo čiužinio kokybę bei leidžia mėgautis ramesniu miegu.

Antčiužinio kampuose ant užvalkalo yra specialios elastingos juostelės, skirtos tvirtinimui prie čiužinio. Antiužinio užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus, antialerginio audinio, kurį malonu liesti. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40°C temperatūroje.

Antčiužinio MARVETI Hard aukštis su užvalkalu 5 cm.

Išmatavimai: 90x200 cm.

GAMINTOJO REKOMENDACIJOS/ČIUŽINIO PRIEŽIŪRA

Kad gaminys tolygiai dėvėtųsi ir ilgiau išlaikytų savo esmines savybes, rekomenduojame jį vartyti ir vėdinti (sukeiskite antčiužinio puses, galvūgalį su kojūgaliu). Jeigu įsigytas antčiužinys yra abiejų pusių naudojimo, rekomenduojame jį taip pat ir vartyti kas 2-3 mėnesius (apverskite kita puse, sukeiskite galvūgalį su kojūgaliu. Antčiužiniai neskirti plauti. Tik užvalkalus galima skalbti ar kitaip valyti (žr. užvalkalo priežiūros etiketę). Visi MARVETI antčiužiniai yra patogūs ir praktiški, juos lengva prižiūrėti, nes užvalkalai gaminami su užtrauktuku.

Pagrindinė informacija:

Antčiužinis MARVETI Hard, 90x200 cm

Čiužinio kietumas
Vidutinis
Čiužinio užvalkalas nuimamas
Taip

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Lietuva
Medžiaga
Putų poliuretanas
Prekės tipas
Antčiužiniai
Ilgis, cm
200
Aukštis, cm
5
Plotis, cm
90