0

Akmens vata PAROC Ultra, 50 x 565 x 1220 mm

Kodas: ZSU6688SL2JF

Kaina
21,59 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Greitas atsiėmimas parduotuvėjeGreitas atsiėmimas parduotuvėje

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Akmens vata PAROC Ultra, 50 x 565 x 1220 mm

Prekės aprašymas:

PAROC akmens vatos gaminiai yra atsparūs aukštoms temperatūroms. Akmens vatos gaminiuose naudojamas rišiklis garuoti pradeda maždaug 200°C temperatūroje. Šilumos izoliavimo savybės išlieka nepakitusios, bet stipris gniuždymui sumažėja. Ir tik pasiekus 1000°C temperatūrą, akmens vatos gaminiai pradeda minkštėti.

Pagrindinė informacija:

Akmens vata PAROC Ultra, 50 x 565 x 1220 mm

Storis
50 mm
Šilumos laidumo koeficientas, W/mk
0.036
Degumo klasė
A1

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Lietuva
Ilgis, mm
1220
Plotis, mm
565
Prekės tipas
Akmens vata
Kiekis pakuotėje, m2
9.65
Prekės ženklas
PAROC
Kiekis pakuotėje, vnt.
1
Prekės kodas parduotuvėje
319080

Vata – viena plačiausiai naudojamų izoliacinių ir statybinių medžiagų visame pasaulyje. Ji pasižymi puikiomis šiluminėmis ir akustinėmis savybėmis, atsparumu ugniai ir gali būti laikoma pakankamai tvariu pasirinkimu.

Akmens vata yra universalus produktas. Ji gali būti naudojama įvairiose srityse - nuo gyvenamųjų ir komercinių pastatų iki pramonės objektų. Dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo ji yra ekonomiškas variantas, leidžiantis sumažinti energijos suvartojimą ir pagerinti pastato eksploatacines savybes. Pasitikėkite akmens vatos izoliacijos kokybe, kad sukurtumėte patogią ir tvarią gyvenamąją ar darbo aplinką.

Taip pat populiari ir mineralinė stiklo vata. Tai – inovatyvus produktas, kuris pasižymi aukštu patvarumu, atsparumu vandeniui ir ne tik.

Jeigu įrenginėjate būstą, renovuojate objektą ar užsiimate statybos darbais – Akmens vata PAROC Ultra, 50 x 565 x 1220 mm gali būti labai naudingas pirkinys. ERMI KLUBO nariai gali tikėtis daugiau ypatingų pasiūlymų bei patraukliausių kainų perkant Akmens vata PAROC Ultra, 50 x 565 x 1220 mm ar kitas apšiltinimo medžiagas. Prekės puslapyje matysite visas aktualias technines savybes bei galėsite tiksliai nustatyti ar Akmens vata PAROC Ultra, 50 x 565 x 1220 mm yra būtent tai, ko ieškote.