0
tik_internetu

Barzdaskutė Adler AD 2923

Kodas: HVMKM5EE8GLR

10,59 €/vnt

Kiekis:

Barzdaskutė Adler AD 2923

Prekės aprašymas:

"ADLER AD 2923" barzdaskutė yra puikus pasirinkmas kiekvienam vyrui, kuriam svarbu greitai ir tiksliai nusiskusti.

Jums atsibodo masyvūs skustuvai, kuriuos po kiekvieno naudojimo reikia išdžiovinti ir uždaryti? Ieškote daikto, kurį galėtumėte pasiimti su savimi į komandiruotę ar atostogas? Šis modelis sukurtas kaip tik jums.

Didelis šio prietaiso pranašumas prieš panašius rinkoje esančius prietaisus yra dydis ir patogi konstrukcija, dėl kurios barzdaskutę galima naudoti ir turistinėse kelionėse.

Išsirinkti tinkamą barzdaskutę nėra lengva. Kiekvienas vyras turi savų pageidavimų ir poreikių. Tačiau esame tikri, kad šis skustuvas patenkins net išrankiausių klientų poreikius!

Elegantiškas ir nedidelio dydžio, nepaisant nepastebimos išvaizdos, stebina savo kokybe ir funkcionalumu. Juo galite naudotis bet kuriuo metu, nes jis turi nuosavą akumuliatoriaus maitinimą. Kartu jis turi įkrovimo laidą, naudojantį USB. Dėl to galite jį paruošti darbui beveik bet kokiomis aplinkybėmis.

Vidutinė visiško įkrovimo trukmė yra apie 2 val. Jau įkrautą skustuvą neišjungus galima naudoti iki 45 minučių. Skutimosi patogumą taip pat užtikrina naujoviškas galvučių profilis ir svyruojantys judesiai, dėl kurių nusiskusite ne tik greitai, bet ir kruopščiai! Prietaisas parduodamas ne tik su įkrovimo laidu, bet ir su krepšeliu, kuris tikrai pravers. Dėl to jį tiesiog įsidėsite į bagažą ir nebereikės rūpintis papildomais priedais.

Dėl stilingo dizaino ir funkcionalumo tai puiki dovana kiekvienam vyrui.


Pagrindinė informacija:

Barzdaskutė Adler AD 2923

Veikimo laikas įkrovus, min
45
Maitinimo šaltinis 
Akumuliatorius
Drėgnas skutimas
Ne

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda
Įkrovos laikas, min
60
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Barzdaskutės
Peiliukų keitimo indikatorius
Ne
Skutimosi galvučių skaičius
1
Ekranas
Ne
Prekės ženklas
Adler
Modelis
AD 2923
Kirpiklis
Taip
Besibaigiančios baterijos indikatorius
Ne
Greitas įkrovimas
Taip
Pakrovimo lygio indikatorius
Taip
Savaiminis išsivalymas
Ne
Papildoma informacija
Priedas: Krepšys