0

Gimnastikos kamuoliai

Sveiki atvykę į Ermitazas.lt, kur rasite daug sporto prekių ir būtent gimnastikai, fitnesui skirtų priemonių, tarp kurių patenka ir gimnastikos kamuoliai. Nesvarbu, ar esate patyrę sportininkai, ar būsima mama, o gal net turite mažylių, trokštančių išlieti savo energiją, mūsų platus gimnastikos kamuolių asortimentas jums turėtų puikiai tikti. Čia yra: SPOKEY, SVELTUS, PURE2IMPROVE bei kitų prekės ženklų produktai, kuriuos naudoja ir namuose sportuojantys, ir profesionalūs treneriai bei sporto klubai.


Rinkitės kamuolius pagal spalvą, dydį, komplektaciją bei kainą. Patogi paieškos sistema leis labai greitai rasti tai, kas iš elektroninės parduotuvės tinka labiausiai!

Rodyti:

MINUS20_PAPILDOMAI
Gimnastikos kamuolys SVELTUS 75cm,
Įprasta kaina
21,09 €/vnt
Gimnastikos kamuolys SVELTUS 75cm,
 • Skersmuo, mm: 750
 • Rekomenduojamas didžiausias svoris: 120 kg
 • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)

Pristatymas

Atsiėmimas

Jogos kamuolys SVELTUS, mėlynos sp., 25 cm
Įprasta kaina
6,99 €/vnt
Jogos kamuolys SVELTUS, mėlynos sp., 25 cm
 • Skersmuo, mm: 250
 • Rekomenduojamas didžiausias svoris: 100 kg
 • Medžiaga: Guma

Pristatymas

Atsiėmimas

MINUS20_PAPILDOMAI
Gimnast. kamuolys 55cm SVELTUS
Įprasta kaina
16,99 €/vnt
Gimnast. kamuolys 55cm SVELTUS
 • Skersmuo, mm: 550
 • Rekomenduojamas didžiausias svoris: 120 kg
 • Medžiaga: Guma

Pristatymas

Atsiėmimas

MINUS30_PAPILDOMAI
Gimnastikos kamuolys SVELTUS 65cm, raud. sp.
Įprasta kaina
19,99 €/vnt
Gimnastikos kamuolys SVELTUS 65cm, raud. sp.
 • Skersmuo, mm: 650
 • Rekomenduojamas didžiausias svoris: 120 kg
 • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)

Pristatymas

Atsiėmimas

Kaip išsirinkti geriausią gimnastikos kamuolį?


Norint, kad žaisti ar treniruotis būtų ne tik smagu, tačiau ir saugu, labai svarbu pasirinkti tinkamą gimnastikos kamuolį. Ermitazas.lt asortimente yra tikrai įvairių gimnastikos kamuolių, tad reikia žinoti, pagal ką reikėtų juos rinktis. Tai daroma: pagal ūgį, kamuolio skersmenį, kainą ir tinkamumą įvairioms amžiaus grupėms bei veikloms. Panagrinėkime turimas galimybes.


Gimnastikos kamuolys mažyliams


Supažindinkite savo mažylį su fizinio aktyvumo pasauliu naudodami specialiai kūdikiui skirtus gimnastikos kamuolius. Šie, itin minkšti ir lengvi kamuoliai puikiai tinka sensoriniams žaidimams, padeda lavinti motorinius įgūdžius ir koordinaciją. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, jie užtikrina saugią ir patogią aplinką kūdikiui tyrinėti aplinką ir linksmintis.


Gimnastikos kamuolys vaikams


Mūsų gimnastikos kamuolių asortimentas suteikia begalę galimybių vaikams, norintiems aktyviai žaisti. Būtent vaikams skirti kamuoliai paprastai yra 65 cm, 75 cm ir 85 cm dydžių, todėl tinka įvairioms amžiaus grupėms ir ūgiui.


Nesvarbu, ar tai būtų pusiausvyros, koordinacijos lavinimas, ar įsitraukimas į vaizduotės žaidimus, mūsų gimnastikos kamuoliai sukurti taip, kad saugiai ir maloniai skatintų fizinį lavinimą ir aktyvius žaidimus. Su jais saugiai galės žaisti kiekvienas.


Gimnastikos kamuolys besilaukiančiai


Išlikite aktyvios ir palaikykite gerą fizinę formą nėštumo metu su mūsų asortimente esančiais, specialiai nėštukėms pritaikytais gimnastikos kamuoliais. Jie suteikia puikią atramą, kai atliekami įvairūs pratimai nėščiosioms, padeda sustiprinti vadinamąjį core raumenyną, pagerinti pusiausvyrą ir sumažinti diskomfortą, jaučiamą dėl natūralių kūno pokyčių. Dėl patvarios konstrukcijos ir nuo plyšimo apsaugančios technologijos galite mankštintis drąsiai, žinodamos, kad naudojate patikimą ir saugų gaminį.


Na, o paprastam naudojimui sporto reikmėms ermitažas.lt siūlo rinktis paprastus, didesnio skersmens gimnastikos kamuolius.


Patrauklios kainos perkant internetu


Apsipirkimas Ermitazas.lt ne tik garantuoja galimybę įsigyti aukščiausios kokybės sportui bei fitnesui skirtas prekes, bet ir atveria duris galimybėms daug sutaupyti. Kviečiame prisijungti prie mūsų išskirtinės lojalumo programos - ERMI KLUBAS, kurios nariai gauna išskirtines kainas daugelyje prekių kategorijų. Pirkdami su klubo kaina, pažymėtus produktus perkate pigiau, itin patraukliomis kainomis.


Na, o pasirinkę Ermitazas.lt džiaugsitės matydami itin gausų prekių asortimentą bei didelę įvairovę daugybėje kategorijų. Atminkite, kad kai kalbama apie gimnastikos kamuolius, bene patogiausia patrauklia kaina tokį reikmenį įsigyti būtent pas mus. Pradėkite kelionę sveikesnio ir aktyvesnio gyvenimo būdo link su Ermitazas.lt jau šiandien!