0

Norint, kad augalai augtų sveiki, gražūs ir gerai derėtų, reikalingos trąšos. Ermitazas.lt elektroninė parduotuvė siūlo galimybę patrauklia kaina pirkti itin kokybiškas trąšas lauko bei vidaus, kambario augalams. Turime skystų bei granuliuotų trąšų lauko augalams bei lazdelės formos trąšas augalams, augantiems kambaryje.

Prekių asortimente yra didelis pasirinkimas iš BIOPON, COMPO, BALTIC AGRO, SCHULTZ, KEKKILA ir kitų gamintojų.


Jeigu ruošiatės pirkti prekes čia, kviečiame prisijungti prie ERMI KLUBO. Tapę nariais rasite daug ypatingų pasiūlymų įvairioms prekėms. Matydami ypatingą ERMI KLUBO kainą galėsite pirkti pigiau. Be to, ypatingų pasiūlymų netrūksta ir kitose prekių kategorijose, įvairioms sodo prekėms bei ne tik joms.


Pagal ką rinktis trąšas?


Jei tiksliai žinote, ko ieškote, trąšų pasirinkimas internetu gali būti pakankamai paprastas. Visų pirma, trąšos mūsų elektroninėje parduotuvėje skirstomos į skirtas lauko bei vidaus augalams. Įvertinkite, kuriuos iš jų auginate bei kuriuos norite prižiūrėti ir puoselėti. Atsidarius atitinkamą kategoriją jau reikėtų pradėti ieškoti ar yra specifinės trąšos jūsų augmenijai bei kultūroms.


Gamintojai didelį dėmesį skiria trąšų tobulinimui ir kokybės gerinimui, tad sukuria specializuotų priemonių įvairiems augalams bei įvairioms kultūroms. Jūs galite rasti trąšų, kurios yra pritaikytos bulvėms, šilauogėms, agurkams, pomidorams, braškėms, vejai, specifinėms gėlių rūšims ir ne tik. Tose trąšose yra idealus maistinių bei kitų medžiagų balansas, kurio reikia norint išauginti sveikus bei gražiai atrodančius augalus.


Jeigu jūsų augalams skirtų produktų nėra, rinkitės universalias trąšas.


Ką reikėtų žinoti apie trąšų tipus?


Jeigu domitės trąšomis arba galvojate apie augalų auginimą, jums reikėtų susipažinti su pagrindiniais trąšų tipais.


Azoto trąšos (N) – kadangi azotas yra nepakeičiama maistinė medžiaga, kurios reikia baltymų, fermentų ir chlorofilo gamybai, be jos nebūtų įmanoma efektyvi fotosintezė. Augalai tiesiog neaugtų. Azoto reikia sveikam lapų, stiebų augimui bei tam, kad augalas būtų gyvybingas. Visgi, šias trąšas reikia naudoti atsargiai, kadangi dėl per didelio N kiekio sutrinka balansas bei sumažėja augalo gyvybingumas, jis nebemeta tiek žiedų ar nesubrandina tiek vaisių. Amonio salietra – kone geriausiai žinomas tokių trąšų pavyzdys.


Fosforo trąšos (P) – fosforas augalų pasaulyje atsakingas už energijos pernešimą ir kaupimą. Jo reikia stiprioms šaknims išauginti bei žiedams mesti. Jeigu augalui trūksta fosforo, jis lėčiau auga bei vystosi, vėluoja sužydėti. Fosforo trąšų N-P-K (azoto, fosforo ir kalio) santykyje fosforas iš karto krenta į akis, jo čia yra daugiau. Įprastai tokio tipo trąšos vadinamos superfosfatais.


Kalio trąšos (K) – kalis taip pat yra labai svarbi medžiaga daugumos augalų medžiagų pernešimo bei apykaitos procesuose. Tarp tokių patenka fotosintezė, vandens įgeriamumas bei net augalų atsparumas ligoms – imunitetas. Jeigu kalio trūksta, augalas pasidaro visiškai neatsparus stresui, kurį kelia šaltis ar sausra. Didesnį kalio kiekį turinčios trąšos dažnai naudojamos augalų žydėjimo ir derėjimo metu.


Visi šie produktai gali būti tinkamai panaudojami jūsų sode, darže ar ūkyje. Pas mus bene daugiausiai yra bulvių ir pomidorų bei kitų dažniausių kultūrų puoselėjimui skirtų trąšų. Taip pat netrūksta ir specifinio asortimento įvairioms augalų rūšims, pvz., tujoms, hortenzijoms bei spygliuočiams skirtų trąšų. Net, jeigu ieškote kažko specifinio, pvz., nuo samanų ar dilgėlių saugančių priemonių, ko gero rasite tai, ko ieškote. Tad, jeigu domina mineralinės, kompleksinės, rudeninės, vasarinės ar pavasarinės trąšos, pasidairykite po prekių katalogą ir turėtumėte rasti tai, ko reikia.