0

Metaliniai tvorų segmentai ir dalys

Gražaus ir saugaus sklypo pagrindu galime laikyti tvorą. Tvoros bei būtent metaliniai tvorų segmentai ir dalys gali būti patogiai įsigyjamos internetu, elektroninėje parduotuvėje Ermitazas.lt. Turime pačių įvairiausių stulpų, dekoratyvinių segmentų, spynų, fiksatorių bei kitų priedų ir detalių, kurių galėtų prireikti tvoros tvėrimui ar rekonstravimui. 

Rodyti:

Nėra rezultatų

Patogiausia tai, kad asortimentas – labai platus. Jį sudaro prekės iš fizinių Ermitažo parduotuvių bei papildomi produktai, kuriuos galima pirkti tik internetu. Tad, jeigu domina metaliniai tvoros stulpai, segmentai ar papildomos dalys – esate kaip tik ten, kur reikia. Kiekviena prekė turi savo puslapį, tad jame rasite visą naudingą informaciją apie tai, kuo pasižymi atskiri metalinės tvoros elementai bei detalės. Patogūs prekių filtrai ir rikiavimo įrankis sutaupys laiką, kurį įprastai reikėtų skirti paieškai.


Kviečiame prisijungti prie ERMI KLUBO. Tapę nariais labai daug prekių iš šios bei kitų kategorijų galėsite įsigyti pigiau – su ypatinga klubo kaina. 


Kaip sutverti gražią metalinę tvorą aplink sklypą?


Lietuvoje tikrai apsimoka sklypą aptverti tvora. Metalinės tvoros segmentai padeda atriboti jūsų sklypą, apsaugo nuo prašalaičių gyvūnų ar žmonių. Tvora leis jaustis saugiau bei gražiai papuoš bendrą sklypo vaizdą, suteikdama jam šiokios tokios elegancijos ir grožio.


Tačiau dažnai gali kilti klausimai – pagal ką turi būti pasirenkami segmentinės tvoros borteliai, laikikliai, patys segmentai bei kartu su jais tvirtinami elementai? Turime jums keletą patarimų.


Pradėti reikėtų nuo planavimo. Kadangi tvora juos visą sklypo perimetrą, reikia numatyti norimą dengti perimetrą bei tvoros aukštį. Pasitikrinkite ar nėra papildomų reikalavimų jūsų bendruomenės įstatuose. Tada galite užsukti į Ermitazas.lt bei imti rinktis segmentus bei dalis. Jeigu galvojate apie metalą, jus džiugins tiek segmentinės tvoros kaina, tiek patvarumas. Tarp populiariausių medžiagų matysite geležį, aliuminį bei net plieną. Kiekvienas turi šiek tiek kitokias savybes bei unikalią estetiką.


Geležis atrodo tradiciškiausiai, tačiau reikalauja daugiau priežiūros dėl rūdžių. Aliumininės metalinės tvoros kaina džiugins labiausiai, o pats metalas neprašys daug priežiūros. Tiesa, tai yra lengvas bei pažeidžiamas metalas. Plienas – turbūt tvirčiausias iš visų, bet, kaip ir geležis, koroduoja. Nepamirškite, kad jeigu darote didelį užsakymą iš ermitažas.lt, galite rinktis ir apmokėjimą išsimokėtinai. Su kiekviena preke turite opciją sužinotii pristatymo ar atsiėmimo galimybes bei pasirinkti patogiausią.


Suprantame, kad tvoros tvėrimas nebūtinai yra labai paprasta užduotis, todėl mielai atsakysime į klausimus ir/ar padėsime išsirinkti geriausius segmentus bei dalis iš internetinės parduotuvės. Kreipkitės į mus tiesioginio pokalbio būdu!