0

Lapų pūstuvai

Kokybiška sodo technika reikalinga beveik kiekviename nuosavame name, kotedže bei praverčia savo aplinka besirūpinančiam verslui. Ermitazas.lt elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti didelį lapų pūstuvų asortimentą, kurį sudaro dešimtys įvairaus dydžio, skirtingo galingumo bei unikalias savybes turintys pūstuvai.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Susikurkite paskyrą ir galėsite išsisaugoti labiausiai dominančius pūstuvus bei prie jų sugrįžti patogiausiu metu. Prekių asortimentas yra tikrai platus, kadangi jį sudaro daugelis technikos iš fizinių parduotuvių bei papildomos prekės, kurias rasite tik internete.


Pamirškite lapų rinkimą rankomis arba nuobodų rankinį darbą su grėbliu. Pūstuvas leis neeikvoti jėgų bei greitai pasiekti norimą tvarką bei švarą savo sklype. Be to, su pūstuvu įmanoma atlikti ir kitas buities užduotis, aktualias turintiems savą sklypą.


Kviečiame prisijungti prie ERMI KLUBO. Būtent ERMI KLUBO nariams galima rasti daug ypatingų pasiūlymų pirkti pigiau itin žemomis kainomis. Tapę klubo nariais galėsite mėgautis ypatingais kainos pasiūlymais ne tik lapų pūstuvams, tačiau ir šakų smulkintuvams ar kitai sodo technikai bei daugybei kitų prekių kategorijų.


Pagal ką rinktis lapų pūstuvą?


Pasirinkti tinkamą lapų pūstuvą iš Ermitazas.lt gali pasirodyti kaip nelengva užduotis, nes siūlome daugybę variantų. Tačiau, suskirsčius savo poreikius, procesas gali pasidaryti daug lengvesnis. Štai keletas svarbiausių aspektų:

 

  • Pirma, apsvarstykite, kokio tipo lapų pūstuvo jums reikia. Yra trys pagrindiniai tipai: benzininis, akumuliatorinis ir elektrinis su laidu. Plačiau šių tipų skirtumus apžvelgsime kitoje teksto dalyje, tačiau patogiausia turėti belaidį elektrinį (akumuliatorinį), o norintiems daugiau galios – benzininį pūstuvą.
  • Antra, negalima ignoruoti gamintojo. Tokie prekių ženklai kaip Makita, Bosch ir Gardena užsitarnavo savo gaminių kokybės ir ilgaamžiškumo reputaciją. Tyrinėdami klientų atsiliepimus ir vertinimus internete, paieškos sistemose, galite sužinoti apie skirtingų prekės ženklų pūstuvų našumą ir patikimumą.
  • Dar viena ypatybė, į kurią reikia atsižvelgti, yra ta, ar lapų pūstuvas turi surinkėjo, ar siurblio funkciją. Kai kurie modeliai gali išsiurbti ir mulčiuoti lapus, paversdami juos kompostuojamomis medžiagomis, o kiti gali siurbti orą, kad išvalytų sunkiai pasiekiamas vietas lauke.
  • Galiausiai atsižvelkite į savo biudžetą. Nors aukštos kokybės lapų pūstuvai gali pasižymėti kiek aukštesne kaina, dėl didesnio našumo į juos investuoti gali būti tikrai verta.


Kam dar galima naudoti lapų pūstuvą?


Lapų pūstuvas skirtas ne tik lapams pūsti. Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo, šį universalų įrankį galite naudoti įvairioms užduotims atlikti.


Pavyzdžiui, jei pūstuvas yra ir surinkėjas, ir siurblys, jis gali būti naudojamas kaip žolės ar sniego valytuvas, todėl yra neįkainojamas įrankis visais metų laikais. Naudokite jį lengvam sniegui nuo važiuojamosios dalies ar šaligatvių valyti arba nupjautai žolei po vejos pjovimo pašalinti.


Be to, tokie prekių ženklai kaip Makita, Bosch ir Gardena siūlo modelius, kurie gali padėti išdžiovinti jūsų automobilį ar motociklą po plovimo, apsaugant nuo vandens dėmių ir dryžių. Po liūties su pūstuvu galima nupūsti balas bei vandens sankaupas.


Elektrinis ar benzininis pūstuvas?


Pasirinkimas tarp benzininio ar elektrinio lapų pūstuvo labai priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių, kiemo dydžio ir asmeninių pageidavimų.


Benzininiai lapų pūstuvai tradiciškai yra galingesni, todėl geriau tinka didesniems kiemams arba komerciniam naudojimui. Jais galima atlikti sunkias užduotis, pavyzdžiui, perkelti šlapius lapus, didesnes šiukšles ar net lengvą sniegą. Tačiau dėl to, kad turi vidaus degimo variklį, jie paprastai yra triukšmingesni, sunkesni ir reikalauja daugiau priežiūros.


Iš kitos pusės, tiek elektriniai lapų pūstuvai, tiek laidiniai, tiek akumuliatoriniai, yra tylesnė ir ekologiškesnė alternatyva. Jie mažiau sveria ir yra lengviau valdomi, todėl idealiai tinka mažesniems kiemams arba naudotojams, kurie pageidauja lengvesnio įrankio. Laidiniai modeliai džiugina neribotu veikimo laiku, tačiau juos riboja laido ilgis, o akumuliatoriniai modeliai turi  daugiau mobilumo, nors veikia tik ribotą laiką.


Apibendrinant galima pasakyti, kad rinktis reikėtų atsižvelgiant į konkrečius poreikius ir pageidavimus. Benzinu varomas pūstuvas labiau tinka sunkiam ar komerciniam naudojimui, o elektrinis pūstuvas labiau tinka gyvenamiesiems namams ir lengvesniems darbams. Be to, reikėtų nepamiršti apie kuro sandėliavimą. Tai yra dar vienas, papildomas galvosūkis.