0

Nerūdijančio plieno plautuvės

Jeigu ieškote gražiai atrodančios, patogios naudoti ir ilgaamžės virtuvinės plautuvės, jus tikrai turėtų sudominti iš nerūdijančio plieno pagaminti modeliai. Internetu, iš elektroninės parduotuvės Ermitažas.lt jūs galite patrauklia kaina pirkti FRANKE, TREDI, AQUASANITA ir kitų gamintojų plautuves virtuvėms, pagamintas būtent iš nerūdijančio plieno.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, čia rasite ir ne vieną ypatingą pasiūlymą. Specialiu ERMI KLUBO ženklu pažymėtos prekės kainuoja pigiau nei įprastai, tad tas plautuves pirkti apsimokės dar labiau.


Pasirinkimas yra tikrai gausus, tad praverčia prekių filtrai bei rikiavimo įrankis. Su jų pagalba sutrumpinsite laiką, kurio reikia tam, kad žinotumėte, kurios nerūdijančio plieno plautuvės labiausiai atitiks jūsų poreikius bei estetiką. Kai jau rasite tinkamą variantą, galėsite pasirinkti sau patogiausią būdą apmokėjimui ir pristatymui.


Kokius privalumus turi nerūdijančio plieno plautuvės virtuvėje?


Iš plieno pagaminta plautuvė arba virtuvinė kriauklė turi daug privalumų. Visų pirma – patvarumas bei ilgaamžiškumas. Nerūdijantis plienas pasižymi tvirtumu ir tinkamai prižiūrimas gali tarnauti ilgą laiką. Antra, kaip sako pats nerūdijančio plieno pavadinimas, ši medžiaga yra atspari korozijai, todėl laikui bėgant nepraranda estetikos bei nenusilpsta.


Nerūdijančio plieno kriauklės yra lengvai valomos mat jų paviršius yra neporėtas ir į jį neįsigeria dėmės. Tai yra trečias didelis privalumas. Pliusus galima vardinti ir toliau. Štai, dėl tos pačios savybės (neporėtumo) plieninėje plautuvėje nesiveisia bakterijos, todėl džiaugsitės geresne higiena.


Mūsų prekių kataloge yra labai įvairios metalinės, nerūdijančio plieno virtuvės kriauklės, tad rasite tai, kas tikrai atitiks jūsų virtuvės estetiką bei lūkesčius dėl praktiškumo. Čia bus tiek mažos, tiek dvigubos ar savitų formų (apvalios, stačiakampės, kvadratinės) plautuvės. Lengva rasti modelį, kuris pakeistų seną plautuvę arba įsigyti naują, kuri atrodytų maksimaliai skoningai.


Būtina paminėti tai, kad nerūdijančio plieno kriauklės dažnai yra pakankamai nebrangus variantas, palyginti su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, akmens mase. Be to, kai minėjome – priežiūra nėra sudėtinga. Metalą gana lengva valyti ir plautuvės paviršius yra atsparius daugeliui mechaninių pažeidimų. Tad - laikui bėgant, priežiūros (valymo bei naujinimo) išlaidos turėtų būti mažesnės.


Na ir galiausiai nepamirškite to, kad plienas nebijo staigių temperatūrų pokyčių ir atlaiko ekstremalias temperatūras, tad ant jo galima pilti karštą ar šaltą vandenį, laikyti indus.