0

Biurui ir mokyklai

Visi svarbiausi reikmenys biurui ir mokyklai vienoje vietoje. Ermitažas.lt gali pasiūlyti itin gausų mokyklinių prekių bei biuro reikmenų asortimentą internetu. Aukščiausios kokybės prekės čia dažniausiai siūlomos labai patrauklia kaina, o jeigu esate ERMI KLUBO nariai, pažymėtus produktus galite pirkti dar pigiau nei įprastai.

Populiariausios prekės kategorijoje

tik_internetu
Laminavimo vokeliai A4 100 mic 100 vnt
Įprasta kaina
12,99 €/vnt
tik_internetu
Segtuvas A4 75 mm, tamsiai mėlynas
Įprasta kaina
2,25 €/vnt
Akrilinių dažų rinkinys, 24 sp., po 12 ml
ERMI klubo nariai sutaupo4,50 €
10
49 €/vnt
Įprasta kaina
14,99 €/vnt
Drobė ant porėmio, 60 x 80 cm
ERMI klubo nariai sutaupo3,45 €
8
04 €/vnt
Įprasta kaina
11,49 €/vnt
Drobė ant porėmio, 60 x 80 cm

Pristatymas

Atsiėmimas

Buitinės žirklės TOPEX, 220 mm
Įprasta kaina
3,99 €/vnt
Buitinės žirklės TOPEX, 220 mm

Pristatymas

Atsiėmimas

Medinis studijinis molbertas IZABELA, max drobės aukštis 140 cm, bendras aukštis 170 cm
ERMI klubo nariai sutaupo18,00 €
41
99 €/vnt
Įprasta kaina
59,99 €/vnt
Drobė ant porėmio, 30 x 40 cm
ERMI klubo nariai sutaupo2,10 €
4
89 €/vnt
Įprasta kaina
6,99 €/vnt
Drobė ant porėmio, 30 x 40 cm

Pristatymas

Atsiėmimas

Skylamušis ERICH KRAUSE Quadro, su liniuote, 3 - jų spalvų, iki 20 lapų
Įprasta kaina
7,19 €/vnt
tik_internetu
Segtuvas su metaliniu apvadu A4 75 mm, rausvas
Įprasta kaina
3,09 €/vnt
Penalas M&G
Įprasta kaina
5,99 €/vnt
Penalas M&G

Pristatymas

Atsiėmimas

Teptukų rinkinys COLOR EXPERT, 10/12/14 mm, 3 vnt.
Įprasta kaina
2,99 €/vnt
Drobė ant porėmio, 40 x 60 cm
ERMI klubo nariai sutaupo2,34 €
5
45 €/vnt
Įprasta kaina
7,79 €/vnt
Drobė ant porėmio, 40 x 60 cm

Pristatymas

Atsiėmimas

Lengvai valdomi prekių filtrai ir rikiavimo įrankis padės daug greičiau rasti, kurios mokyklinės ar biuro prekės labiausiai atitinka jūsų poreikius. Mūsų parduotuvė užtikrina maksimalų jūsų komfortą, kadangi galite rinktis patogiausią atsiskaitymo bei pristatymo būdą iš daugelio galimybių. Be to, visi biuro reikmenys bei mokyklinės prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija apie dominančią prekę. Tai padeda išsirinkti būtent tai, kas labiausiai tinka.


Mokyklinės prekės bei biuro reikmenys iš Ermitažas.lt


Kadangi asortimente yra labai įvairios mokyklinės bei kanceliarinės prekės, perkantiems internetu sudarėme patogų skirstymą į kategorijas. Pagal šį skirstymą galite lengviau rasti tai, kas iš tiesų atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius. Taip pat nereikia eikvoti laiko žiūrint į neaktualius produktus, kadangi paspaudus ant kategorijos jums bus rodomos tik tos mokyklinės prekės, kurių sąrašas atitinka keliamus kriterijus.


Mokyklinės kuprinės


Tai bene populiariausios mokyklinės prekės. Internetu kuprines perka vis daugiau tėvų. Tarp variantų yra ir vaikiško dizaino, ir ergonomiškos bei paminkštintos kuprinės. Norėdami galite rasti sprendimą, kuris neapkraus jūsų atžalos nugaros bei leis sutalpinti visus reikmenis.


Sportiniai maišeliai


Sportiniai maišeliai reikalingi norint į mokyklą neštis kūno kultūros reikmenis. Jie taip pat tinka ir vaiko užklasinei sportinei veiklai ar ekskursijos, kelionės metu. Maišelis yra ir talpus, ir patogus nešioti.


Penalai


Penalai yra tos kanceliarinės prekės mokyklai, kurios praverčia visą mokymosi laikotarpį – nuo 1 iki 12 klasės. Rinkitės iš įprastų bei dvigubų ar net trigubų penalų.


Rašymo, koregavimo priemonės


Šioje kategorijoje yra: plunksnakočiai ir rašikliai, kapsulės bei šerdelės rašikliams, koregavimo priemonės ir žymekliai (markeriai). Kiekvienas iš jų gali būti labai svarbus mokymosi ar biuro veikloje. Įsigykite tiek kasdieniam rašymui tinkančius gelinius ar tušinukus su šerdele, arba papildykite asortimentą ryškiais žymekliais dėl patogesnio žymėjimo.


Piešimo, lipdymo priemonės


Šios mokyklinės, kanceliarinės prekės pravers ir dailės pamokose, ir lankantiems dailės būrelius. Jums galime pasiūlyti įvairių dažų – guašą, akvarelę, aliejinius, akrilinius, taip pat ir flomasterių, pieštukų, kreidelių bei reikmenų tapymui, dažymui (teptukai, molbertai...). Svarbu paminėti ir lipdymo reikmenis – plastiliną bei modeliną.


Darbo stalo reikmenys


Viskas, ko gali reikėti ant darbo stalo moksleiviui bei profesionalui. Klijai, žirklės, skaičiuotuvai, stovai dokumentams, pieštukinės ir ne tik.


Braižymo reikmenys


Specialistams bei mokiniams mokykloje būna reikalingos liniuotės, matlankiai, skriestuvai ir panašios priemonės. Jos padeda atlikti sudėtingus geometrijos ar braižybos uždavinius. Braižymo reikmenys taip pat praverčia dailės pamokose, užsiėmimuose.


Reikmenys rankdarbiams


Tai – kanceliarinės prekės vaikams ir suaugusiems. Jos skirstomos į reikmenis vėlimui bei nėrimui, o taip pat ir į dekoratyvines juosteles, nėrinius, virvutes.


Popieriaus gaminiai


Spalvotas, įprastas spausdinimo popierius, foto popierius, kartonas, specialus popierius piešimui bei tapybai ir daug kitų gaminių. Visi jie pravers kaip mokyklinės prekės 1, 10, 12, 7 ar 5 klasei bei bet kurio kito amžiaus moksleiviams. Popieriaus gaminiai neabejotinai reikalingi ir dirbantiems profesionalams.


Sąsiuviniai


Moksleiviams ar studentams – mokymuisi, o profesionalams – darbui bei svarbios informacijos kaupimui.


Gaubliai, žemėlapiai


Gaublys ar žemėlapis moksleiviui yra labai naudingas. Jis leidžia susipažinti su supančiu pasauliu. Na, o biure tai gali būti puiki dekoracija. Gaubliai ir žemėlapiai yra tos kanceliarinės prekės, kurias neretai galite įsigyti ir su specialia nuolaida, jeigu esate ERMI KLUBO nariai.


Atšvaitai


Nieko nėra svarbiau už saugumą. Įsigykite atšvaitus ir žinokite, kad jūsų atžala yra matomas bei saugus.


Kalendoriai


Kalendorius – puiki ir praktiška dovana kolegai ar artimam žmogui. Beveik kiekvienas profesionalas gali juo pasinaudoti ir į jį rašyti ne tik darbui aktualią, tačiau ir asmeninę informaciją. Tai gali būti ir planuoklis, ir dienoraštis, ir sugeneruotų idėjų saugykla. Kalendoriai yra tos kanceliarinės prekės, kurias neretai pigiau įsigyti pavyks būtent iš Ermitažas.lt.


Kitos kanceliarinės prekės


Tai prekės, kurios netelpa kitose kategorijose. Daugiausiai čia yra dekoracijų: dekoratyvinės plunksnos, putų polistirolo dekoracijos, samanos ir kita.


Aplankalai, segtuvai, įmautės


Viskas, ko reikia organizuotam dokumentų laikymui bei saugojimui. Segtuvai puikiai praverčia biure ar darbo reikalais, o aplankalai labai svarbūs mokykloje.


Knygų skirtukai


Reikalingi visur, kur yra literatūra ar svarbūs dokumentai. Skirtukai leidžia lengvai pratęsti užduotį, sklandžiau dirbti bei pramogauti skaitant knygas.


Biuro technika


Tai yra labai plati kategorija, kurioje rasite laminavimo aparatus bei plėveles jiems, įrišimo aplankus ir spirales bei popieriaus smulkintuvus. Tai – viskas, ko reikia tvarkymuisi su dokumentais.