0

Dirbantiems su mechaniniais sukimo ir veržimo įrankiais pravers galvutės ir jų komplektai. Internetu jūs galite patrauklia kaina rasti ir pirkti itin kokybiškas MAKITA, SPECIALIST+, STOKKER, NEO, TOPEX, BOSCH bei kitų gamintojų antgalius suktuvams, galvutes bei jų komplektus. Kai norite rinktis tokius specifinius produktus, labai svarbu žinoti visas detales ir parametrus. Dėl to, visi komplektai ir atskiros prekės turi savo puslapius. Juose pateikiama svarbiausia techninė informacija (tipas, medžiaga, matmenys ir kita). Pagal tai labai lengva rasti, kuris rinkinys arba pavienis antgalis tiks jūsų reikmėms.


Platus pasirinkimas elektroninėje parduotuvėje Ermitazas.lt


Ar tiksliai žinote, ko ieškote? O gal norite tiesiog pasidairyti po katalogą bei įvertinti, kuris galvučių ir raktų komplektas galėtų papildyti jūsų įrankių dėžę bei dirbtuves? Bet kokiu atveju galite patogiai naudotis prekių filtrais bei rikiavimo įrankiu, kad rastumėte, kurios atsuktuvų galvutės, kuris adapteris, žvaigždutės ar komplektai turi reikiamų matmenų bei dalių jūsų planuojamam darbui.
Dažnai šioje kategorijoje apsilanko tie pirkėjai, kurie jau planuoja įsigyti arba įsigijo rankinius įrankius, elektrinius suktuvus, gręžtuvus ar perforatorius. Norint turėti viską, ko prisireiks projekto eigoje, būtina poreikius apsvarstyti iš anksto. Dėl to, perkami pavieniai antgaliai, galvutės ir adapteriai arba visas galvučių komplektas. Komplektas leidžia sutaupyti laiko darbo vietoje. Surinkinėjant baldus, remontuojant daiktus, tvirtinant naujus apdailos ar kitus sprendimus bei užsiimant pasidaryk pats projektais prireikti įvairių tvirtinimo detalių. Kai kada jas galima pasirinkti patiems, tačiau kartais gamintojas iš karto paruošęs tvirtinimo detales, kurias reikia tik įsukti, pritvirtinti. Stabdyti projekto eigą vien dėl to, kad neturite penkiakampės, tinkamos kryžminės, dvylikakampės ar kito tipo galvutės – neoptimalu. Nupirktas komplektas leis dirbti sklandžiai, nes visada žinosite, kur ieškoti reikiamos galvutės.
Renkantis, kurios galvutės tinka labiausiai, nepamirškite įvertinti ne tik jų formą, tačiau ir matmenis bei tvirtinimo mechanizmą. Kai kurių gamintojų antgaliai tinka tik jų pagamintiems įrankiams, o štai kiti turi magnetinį tvirtinimo mechanizmą. Galiausiai – jeigu ieškote galvutės specialiam darbui (perforatoriui – smūgiavimui) arba, pavyzdžiui, gipso plokštei, ieškokite atitinkamų žymėjimų prekės puslapyje ir/ar aprašyme.