0

Replės

Rodyti:

Universalios replės TOPEX, 160 mm
Įprasta kaina
5,99 €/vnt
Replės TOPEX, šoninės, prailgintos, 180 mm
Įprasta kaina
7,69 €/vnt
Replės TOPEX, lenktos, 160 mm
Įprasta kaina
5,89 €/vnt
Replės TOPEX, lenktos, 160 mm

Pristatymas

Atsiėmimas

MINUS20_PAPILDOMAI
Replės TOPEX, universalios, 180 mm
Įprasta kaina
15,49 €/vnt
MINUS30_PAPILDOMAI
Replės TOPEX, universalios, 200 mm
Įprasta kaina
9,49 €/vnt
Žiedų išorinės replės TOPEX, lenktos, 180 mm
Įprasta kaina
6,29 €/vnt
MINUS20_PAPILDOMAI
Antgalių užspaudimo replės TOPEX, 6P/8P, 185 mm, telefono laidams
Įprasta kaina
16,99 €/vnt
MINUS10_PAPILDOMAI
Replės TOPEX, universalios, 160 mm
Įprasta kaina
12,99 €/vnt
Žiedų vidinės replės TOPEX, lenktos, 180 mm
Įprasta kaina
6,29 €/vnt
Žiedų vidinės replės TOPEX, tiesios, 180 mm
Įprasta kaina
5,79 €/vnt
MINUS20_PAPILDOMAI
Replės TOPEX, universalios, 200 mm
Įprasta kaina
16,49 €/vnt
MINUS20_PAPILDOMAI
Replės TOPEX, šoninės 160 mm
Įprasta kaina
15,49 €/vnt
Replės TOPEX, šoninės 160 mm

Pristatymas

Atsiėmimas

Replės TOPEX, universalios, 180 mm
Įprasta kaina
6,99 €/vnt
MINUS20_PAPILDOMAI
Replės TOPEX, fiksuojamos, 250 mm
Įprasta kaina
13,49 €/vnt
Žiedų išorinės replės TOPEX, tiesios, 180 mm
Įprasta kaina
5,79 €/vnt
Replės TOPEX, šoninės, 160 mm
Įprasta kaina
5,99 €/vnt
Replės TOPEX, šoninės, 160 mm

Pristatymas

Atsiėmimas

Glazūruotų plytelių replės TOPEX, 19 cm
Įprasta kaina
5,79 €/vnt
MINUS10_PAPILDOMAI
Įvarų užtraukimo replės TOPEX, 3-6 mm
Įprasta kaina
15,99 €/vnt
Replės TOPEX, tiesios, 160 mm
Įprasta kaina
5,39 €/vnt
Replės TOPEX, tiesios, 160 mm

Pristatymas

Atsiėmimas

Replės – labai universalūs ir lengvai pritaikomi mechaniniai įrankiai. Jos reikalingos elektrikams, santechnikams, statybos, apdailos ir daugybėje kitų sričių dirbantiems profesionalams. Skardos lankstymo replės leidžia formuoti ir lankstyti skardos lakštus bei ruošinius, vamzdžių presavimo replės sprendžia dažną santechnikos ar išvedžiojimo klausimą. Mūsų parduotuvė turi didelį replių asortimentą, iš kurio galite rinktis. Čia patrauklia kaina parduodamas ne vienas replių rinkinys, jeigu jūsų veikloje reikia įvairovės ir pasirinkimo.
Visi įrankiai turi savo prekės puslapį. Tad, jeigu sudomino KNIPEX, TOPEX, HAUSMANN ar kitų gamintojų replės, galite atsidaryti prekės puslapį ir sužinoti jos savybes, matmenis ir kitus ypatumus. Pagal tai aiškiau ar jos tiks lankstymo darbams, interneto kabeliui, profilių sujungimui ir ne tik. Prekių filtrai ir rikiavimo įrankis sutrumpina paieškos reikalingą laiką. Galiausiai kviečiame prisijungti ir prie ERMI KLUBO. Tapę nariais skardos lankstymo ar kito tipo reples, pažymėtas specialiu ženklu, įsigysite pigiau nei įprasta kaina.


Kokiems darbams reikalingos santechniko replės?


Santechninės replės yra būtinos atliekant įvairius santechnikos darbus, kai reikia tvirtai sugriebti, pasukti arba laikyti objektus, dalis.
Jų konstrukcija leidžia reguliuoti užspaudimo plotį, todėl galima dirbti su įvairaus dydžio vamzdžiais, priveržti ir atlaisvinti veržles bei varžtus ir suimti netaisyklingos formos daiktus.
Santechnikai šiomis replėmis dažnai naudojasi atlikdami tokias užduotis, kaip: maišytuvų nuėmimas, vamzdžių jungiamųjų detalių reguliavimas ir kitais, su kriauklėmis, klozetais, vamzdynais bei vandens šildytuvais susijusiais santechnikos darbais.
Tokios replės yra tvirtos bei lengvai reguliuojasi, tad be jų būtų labai sunku dirbti su drėgnais, slidžiais ar netaisyklingų formų daiktais, kurių dažnai pasitaiko santechnikos darbuose.
Replės elektriko darbe – paskirtis, nauda
Elektriko darbe replės yra nepakeičiamos. Beveik visais atvejais tai yra dažniausiai traukimas ir tarp labiausiai reikalingų atsiduriantis įrankis. Jos pritaikomos įvairiems darbams.
Replės elektrikams dažniausiai reikalingos atliekant darbus su laidais. Tai yra laidų nužievinimo užduotys, laidų antgalių užspaudimo darbai, laidų susukimas, izoliacijos nuėmimas ar net kirpimas.
Specialios, pavyzdžiui, adatinės replės, yra ypač naudingos norint pasiekti ankštas erdves ir manipuliuoti laidais elektros dėžutėse, o įstrižinės replės lengvai nukerpa laidus.
Elektros darbams skirtos replės turi iš izoliacinės medžiagos pagamintas rankenėles. Tai prideda saugumo dirbant su įtampa ir sumažina elektrošoko riziką. Be to, mūsų asortimente yra tik labai kokybiškos elektrikų replės, tad naudotojai galės džiaugtis patikimais ir patvariais įrankiais, kurie išbandymus atlaikys net sudėtingomis sąlygomis.
Apibendrinant – replės elektrikams supaprastina dažniausiai pasitaikančių užduočių atlikimą, didina saugumą ir padeda kokybiškai atlikti elektros instaliacijos ir remonto darbus. Tiesiog paprastos replės čia gali netikti. Elektrikams reikia specializuotos įrankio versijos.


Įvairūs kiti replių tipai ir jų privalumai


Kartu su elektrikų ir santechnikų replėmis, mūsų elektroninė parduotuvė siūlo ir kitokio tipo reples. Pavyzdžiui, prailgintos replės skirtos prieiti prie siaurų ar gilesnių vietų, kur standartinės replės netilptų arba ko nepasiektų. Toks įrankis gali turėti ir ilgas žnyples, ir ilgas rankenas, o dėl to visapusiškai lengviau suimti ir manipuliuoti mažais daiktais ar sunkiai pasiekiamais komponentais. Tokios savybės labai naudingos automobilių ar technikos srityse.
Suapvalintos replės yra kone būtinos dirbant su metalu, viela. Tai gali būti skardos lankstymo, kirpimo ir kitiems panašiems darbams skirtas įrankis. Suapvalinta dalis leidžia lygiai išlenkti kreives ir apskritimus, todėl jos nepakeičiamos daugelyje pasidaryk pats projektų ir net elektriko veikloje. Jų privalumas - gebėjimas manipuliuoti viela jos nesuspaudžiant ir nesuplojant.
Na ir galiausiai – daugiafunkcinės arba universalios replės. Paprastai jos turi universalią konstrukciją, kuri leidžia daiktus suimti, kirpti, lenkti. Pačių replių antgalis turi skirtingas dalis, todėl galima atlikti pačias įvairiausias užduotis be didelio vargo. Dėl tokios savybės, šias reples kone būtina turėti bet kurioje įrankių dėžėje, nes sutaupoma nemažai vietos.


Ką svarbu žinoti prieš perkant reples internetu?

 

  • Žinokite, kokio tipo darbus atliekate;
  • Žinokite, su kokiomis medžiagomis daugiausiai dirbsite;
  • Nedvejokite dėl galimybės įsigyti kelias skirtingas reples – jos gali viena kitą papildyti;
  • Specifiniams darbams reikia specifinių įrankių, tad pasinaudokite prekių filtrais, kad rastumėte idealų variantą.


Na, o jeigu reikalingos antgalių užspaudimo, kniedijimo, gilzių užspaudimo, fiksuojamos ir reguliuojamos replės, tačiau nežinote, ką tiksliai rinktis – pasinaudokite tiesioginio susirašinėjimo funkcija ir mūsų komanda jums patars.