0

Medienai, metalui ar daugeliui kitų medžiagų apdirbti reikalingi šlifuokliai. Elektroninė parduotuvė Ermitazas.lt profesionalams ir pradedantiesiems gali pasiūlyti gausų elektrinių tokio tipo įrankių asortimentą. Jame yra skirtingų kategorijų MAKITA, RYOBI, EINHELL, BOSCH bei daugybės kitų gamintojų šlifavimo įrankiai bei jų priedai. Visus juos galėsite pirkti patrauklia kaina. Na, o jeigu dar esate ir ERMI KLUBO nariai, ieškokite ypatingų pasiūlymų, su kuriais pažymėtus šlifuoklius ar kitus elektrinius įrankius įsigysite pigiau nei įprastai.
Rinkitės patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą ar šlifuoklius įsigykite išsimokėtinai. Savo klientams siūlome pristatymą visoje Lietuvoje.


Elektrinių šlifuoklių asortimentas mūsų el. parduotuvėje


Ermitazas.lt prekių kataloge visi šlifuokliai patogiai suskirstyti į kategorijas. Tam, kad jums būtų lengviau rasti šlifuoklius, naudokitės būtent šia kategorizacija ir atsidarę jos puslapį iš karto matysite, kokie įrankiai yra toje katalogo dalyje. Trumpai apžvelkime skirtingus šlifuoklių tipus bei jų privalumus.
Elektriniai kampiniai šlifuokliai - universalūs įrankiai, pirmiausia naudojami medienai, metalui, akmeniui ir betonui šlifuoti bei poliruoti ar net pjauti. Dėl greitai besisukančių diskų bei šlifavimo padų jie tinka užduotims, kurioms reikia tikslumo ir lygaus galutinio rezultato. Jie dažniausiai naudojami statybų srityje, metalo apdirbime ir automobilių pramonėje.
Elektriniai juostiniai šlifuokliai – juostinis arba tiesinis šlifavimo aparatas naudoja kilpa sukamą šlifavimo juostą, kad greitai pašalintų medžiagos sluoksnius nuo pasirinktų paviršių. Jie idealiai tinka senam dažų sluoksniui nuvalyti, nelygiems kraštams išlyginti arba paruošti paviršius tolesnei apdailai. Tokie šlifavimo aparatai dėl savo greičio ir efektyvumo dažniausiai naudojami medžio ir metalo apdirbimo pramonėje.
Elektriniai ekscentriniai šlifuokliai – tokio tipo šlifavimo mašina naudoja apvalų padą, kuris juda atsitiktine orbita. Jie puikiai tinka smulkesniems ir baigiamiesiems darbams, nes po šlifavimo pasiekiamas lygumas be sūkurio žymių. Ekscentrinė šlifavimo mašinėlė lengvai pritaikoma medžio apdirbimui, automobilių kėbulo darbams ir kasdieniams pasidaryk pats projektams.
Elektriniai vibraciniai šlifuokliai – jie naudoja stačiakampį arba kvadrato formos šlifavimo padą, kuris vibruoja judėdamas mažais ratais. Tai leidžia vibracinį šlifuoklį puikiai pritaikyti galutiniam medžio šlifavimui, kai reikia lygaus paviršiaus.
Elektriniai trikampiai šlifuokliai – šiuos įrenginius išskiria nedidelis, trikampio formos šlifavimo padas. Dėl šios priežasties jie puikiai tinka tuomet, kai norite prieiti į siauras erdves, kampus ir ankštas ertmes, per kurias įmanoma pasiekti tam tikras detales. Trikampis šlifuoklis kone idealiai tinka baldų restauravimo, medžio apdirbimo darbams, kur reikia tikslumo.
Elektriniai tiesiniai šlifuokliai - jie šlifuoja medžiagą su šlifavimo elementu, kuris juda pirmyn ir atgal. Jie puikiai tinka kraštų ar kampų apdirbimui bei ten, kur norisi tikslumo baldų bei medžio apdirbimo sferose.


Ką svarbiausia žinoti prieš perkant elektrinį šlifavimo aparatą internetu?


Kadangi Ermitazas.lt prekių kataloge galima rasti daug skirtingų elektrinių šlifavimo aparatų, kiekvienam pirkėjui bus pravartu žinoti tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant. Turėdami reikalingą informaciją išvengsite klaidų bei įsigysite patį geriausią variantą iš visų galimų.
Prieš įsigyjant elektrinę šlifavimo mašinėlę, labai svarbu įsivertinti ir nusistatyti, kokio tipo šlifuoklio jums apskritai reikia. Tam apgalvokite, su kokiomis medžiagomis dirbsite ir ką daugiausiai darysite – atnaujinimo, apdirbimo, pjaustymo, šlifavimo ar poliravimo užduotis. Pagal tai pasirinkite geriausią šlifavimo mašinėlių tipą.
Toliau galima vertinti galią. Didesnio galingumo šlifuokliai turi pakankamai potencialo, kad susidorotų su didelės apimties arba sudėtingomis užduotimis. Geriau turėti galingesnį šlifuoklį ir dirbti su lėtesniu režimu nei turėti per silpną įrenginį, kuris reikalautų milžiniškų pastangų arba nė kiek nepalengvintų proceso.
Kitas etapas – įvertinti pačio šlifuoklio dydį ir svorį. Juk kompaktišką ir lengvą aparatą lengviau valdyti, ypač kai kalbame apie smulkmeniškas užduotis.
Patikrinkite įrenginio suderinamumą su įvairiais priedais, šlifavimo juostomis ar diskais, kad įrangą būtų galima dar labiau pritaikyti įvairioms užduotims. Galiausiai – saugos funkcijos. Jos yra labai svarbios. Apsauginiai gaubtai ir nuo atsitiktinio įjungimo ar atmetimo saugantys priedai padidins komfortą darbo vietoje bei sumažins sužalojimų ar ruošinio pažeidimų riziką.