0

TV antenos

Ieškote TV antenos? Užsukote kaip tik ten, kur reikia, nes elektroninėje parduotuvėje Ermitazas.lt galite pirkti ne tik televizorius ir jų priedus, tačiau ir būtent TV STAR, EMOS, RATANAS ar FIRST TV antenas internetu.

Rodyti:

TV kambarinė antena MB+DMB, su stiprintuvu ir tinklu
Įprasta kaina
16,99 €/vnt
TV lauko antena TV STAR T-1116 TRIPLEX
Įprasta kaina
24,99 €/vnt
TV kambarinė antena MB+DMB, su stovu
Įprasta kaina
2,39 €/vnt
TV lauko antena J5819
Įprasta kaina
39,99 €/vnt
TV lauko antena J5819

Pristatymas

Atsiėmimas

TV lauko antena TV STAR T-1013 YAGI
Įprasta kaina
14,99 €/vnt
Skaitmeninė vidaus antena SV9421
Įprasta kaina
29,99 €/vnt
Skaitmeninė vidaus antena SV9421

Pristatymas

Atsiėmimas

TV kambarinė antena TV STAR T-415A
Įprasta kaina
15,99 €/vnt
TV kambarinė antena FIRST 3100
Įprasta kaina
29,99 €/vnt
TV kambarinė antena FIRST 3100

Pristatymas

Atsiėmimas

Skaitmeninė antena ONE FOR ALL  HD DVB-T2 ANT 5G EU / SV9125
Įprasta kaina
24,99 €/vnt
SANDĖLIO_VALYMAS
TV lauko antena J5818
ERMI klubo nariai sutaupo10,00 €
14
99 €/vnt
Įprasta kaina
24,99 €/vnt
TV lauko antena J5818

Pristatymas

Atsiėmimas

Pasirinkite patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą bei mėgaukitės aukštos kokybės transliacijomis per savo įrenginį. Pagal prekės puslapyje pateikiamą informaciją matysite, pvz., ar antena yra su stiprintuvu, ar komplektacijoje yra laikiklis, kokio ilgo laidas ir kita.


Be to, jeigu esate ERMI KLUBO nariai, šioje ir kitose kategorijose galite tikėtis rasti ne vieną patrauklų pasiūlymą pirkti pigiau, su ypatinga kaina, tarsi per akciją.


Antenų transliavimo standartas


Jei nusprendėte pirkti TV anteną, galite pastebėti, jog prekių kataloge yra tikrai daug skirtingų produktų. Naujokams arba nepatyrusiems pirkėjams sunku žinoti, kurios prekės atitinka poreikius. Rekomenduojame dėmesį atkreipti į antenų transliavimo standartus.


MB, DMB ir DVB yra pagrindiniai skaitmeninės televizijos perdavimo standartai.


MB reiškia Mobile Broadcast (mobilioji transliacija) - tai standartas, naudojamas skaitmeninei televizijai transliuoti į mobiliuosius įrenginius. Jis dažniausiai naudojamas televizijos signalams perduoti į išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Tai tarsi automobilinės ar labai lankstaus pritaikymo antenos.


DMB reiškia Digital Multimedia Broadcasting (skaitmeninė daugialypės terpės transliacija) - tai skaitmeninių radijo bangų perdavimo technologija, naudojama daugialypės terpės turiniui, pavyzdžiui, garsui, vaizdo įrašams ir net duomenims, perduoti. Ji plačiai naudojama Tolimosiose Azijos šalyse.


DVB reiškia tarptautinių skaitmeninės televizijos perdavimo standartų rinkinį. Jis naudojamas skaitmeninės televizijos signalams perduoti į namus, įmones ir kitas vietas, kur tik yra tinkamas imtuvas. DVB šeimoje yra keletas skirtingų standartų, įskaitant DVB-S, skirtą palydoviniam perdavimui, DVB-C, skirtą kabeliniam perdavimui, ir DVB-T, skirtą antžeminiam perdavimui.


Kalbant apie televizijos antenas, svarbu pasirinkti anteną, suderinamą su konkrečiu jūsų vietovėje naudojamu skaitmeninės televizijos perdavimo standartu.


Kam naudojamos TV antenos?


TV antenos naudojamos televizijos transliacijos bangoms, sklindančioms oru, priimti. Šias transliacijas siunčia televizijos stotys ir palydovai, o jas gali priimti turintys antenas ir imtuvus televizoriui. Televizijos antenos būna įvairių formų ir dydžių, tačiau visos veikia tuo pačiu principu. Jos fiksuoja televizijos stočių transliuojamas radijo bangas ir paverčia jas elektriniais signalais, kuriuos galima dekoduoti TV imtuvu. Trumpiau tariant, TV antenos paima bangą ir perduoda ją į televizorių ar imtuvą, kuris gali jas paversti vaizdu.


Televizijos antenų privalumas yra tas, kad ji suteikia galimybę žiūrėti aukštos kokybės televizijos programas be papildomų kabelių ar palydovinių lėkščių. Tai gali būti ypač patrauklu žmonėms, gyvenantiems vietovėse, kuriose kabelinės ar palydovinės paslaugos neteikiamos, arba norintiems sutaupyti pinigų mėnesio išlaidoms pramogoms. Be to, kai tiekėjų siūloma įranga jūsų netenkina, pačių įsigyta antena, imtuvo blokelis, adapteris (priedėlis) ar kiti priedai gali būti idealus sprendimas.


Televizijos antenos gali būti naudojamos vietinių ir nacionalinių televizijos stočių transliacijoms priimti, todėl galima žiūrėti įvairias programas, įskaitant žinias, sporto transliacijas ir pramoginius vietinius ar užsienio kanalus. Kambarinės arba lauko TV antenos puikiai veikia kaimo ar užmiesčio vietovėse, kur galbūt nėra galimybės naudotis įprastomis TV paslaugomis. Be to – tai puikus pirkinys ir įstaigose, kurios nori turėti televiziją savo erdvėse.