0

Tinklo laidai

Kompiuterinė technika ir TV įrenginiai neveiks tinkamai, jeigu į juos neatvesti bei neprijungti reikalingi adapteriai, kabeliai, laidai. Elektroninė parduotuvė Ermitažas.lt asortimente turi įvairiausių tinklo laidų. Čia galite patogiai pirkti: šviesolaidinio interneto (optinius arba ethernet) kabelius, specializuotas jungtis (kaip kad U/UTP Cat6), AUX laidus garso perdavimui, adapterius (perėjimus), HDMI laidus ir daugelį kitų. Patrauklia kaina siūlome DELTACO, RATANAS, HAVIT ir kitų garsių vardų įrangą. Patogūs prekių filtravimo ir rūšiavimo įrankiai leis greitai rasti, kuris tinklo, interneto kabelis ar laidas bei adapteris yra reikiamo ilgio ir atitinka keliamus reikalavimus.

Rodyti:

Jungiamasis laidas HAVIT 8502, A-Lightning, 3 m, baltos sp.
Įprasta kaina
5,99 €/vnt
Jungiamasis laidas HAVIT 6133 A-Lightning, 1,2 m, juodos sp.
Įprasta kaina
4,99 €/vnt
Jungiamasis laidas HAVIT 6134 2.0 A-Type C, 1,2 m, juodos sp.
Įprasta kaina
4,99 €/vnt
Jungiamasis laidas HAVIT 8725, 2.0 A-Type C, 3 m, juodos sp.
Įprasta kaina
5,99 €/vnt
Jungiamasis laidas HAVIT 13 Type C-Lightning, PD20W, 1,2 m, baltos sp.
Įprasta kaina
7,99 €/vnt

Jeigu prisijungsite prie ERMI KLUBO, tinklo laidai jums gali būti prieinami dar patrauklesne kaina, pigiau nei įprastai. Ieškokite ypatingu ERMI KLUBO nariams skirtu ženklu pažymėtų produktų iš asortimento.


Platus tinklo laidų ir interneto kabelių asortimentas Ermitažas.lt


Žvelgdami į asortimentą galite pamatyti, kad jame yra pačių įvairiausių prekių. Apžvelkime keletą populiariausių.


Jungiamieji laidai A-Lightning yra specialūs kabeliai su antgaliais, tinkančiais įvairių iPhone, iPod bei iPad įkrovimui. Žymėjimas Lightning reiškia, kad sujungimas tinka išskirtinės Apple įrenginiams būdingos Lightning jungties parametrams.


Didelę dalį asortimente sudaro ne vienas interneto laidas, kabelis. Dažniausiai jie yra standartizuoti (CAT) bei gali būti jungiami prie kompiuterių, televizorių ar žaidimų konsolių. Renkantis kabelį, kuris yra optinis (taip vadinamas ethernet, internetinis kabelis), labai svarbu pagalvoti apie jo ilgį. Jeigu jis vedamas po tinku arba turi sujungti daug įrenginių, gali reikėti daug ilgio. Pas mus rasite įvairių pasirinkimų: 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 30 m ar net 50 m ilgio laidų.


Namų ūkiams ir biurams praverčia ir šakotuvas (komutatorius) interneto laidams. Į šakotuvo dėžutę atvedus vieną interneto jungtį, prie pačios dėžutės galima jungti daug skirtingų įrenginių, taip užtikrinant, kad vienas interneto kabelis suteiktų ryšį keliems kompiuteriams, televizoriams, žaidimų konsolėms ir ne tik.


Tarp vartotojų populiarūs ir AUX kabeliai. Tai – standartinis 3,5 mm ar kitų matmenų garso kabelis, kuris veikia kaip įrenginio pajungimas prie garso sistemos, pavyzdžiui, telefono prie kolonėlių, mikrofono prie kolonėlių ir ne tik.


Žaidimų konsolėms, monitoriams bei kitiems įrenginiams sujungti pravartūs HDMI kabeliai. Jie leidžia iš vieno įrenginio į kitą perduoti vaizdo bei garso signalą.


Šie kabeliai – dar ne viskas, ką galime pasiūlyti. Asortimente yra ir ne vienas: antgalio uždėjimas (adapteris), specialūs maitinimo laidai, jungtys automagnetoloms, specialūs įkrovimo kabeliai greitam įkrovimui, TV antenos kabelis bei daug kitų.