0

Virtuviniai kombainai

Ermitazas.lt rasite platų virtuvės kombainų pasirinkimą. Nesvarbu, ar esate gaminti mylintys šefai savo virtuvėje, ar tik norite palengvinti kasdienius gaminimo procesus, virtuvės kombainas gali būti labai naudingas pirkinys. 

Rodyti:

3
tik_internetu
Prietaisas pasta makaronams gaminti Philips HR2665/96
Įprasta kaina
239,00 €/vnt

Naudodami virtuvės kombainą galite greitai ir lengvai susmulkinti, sumalti ar sutrinti įvairius ingredientus, taip sutaupydami laiko ir jėgų.

 

Mūsų asortimente yra įvairių dydžių ir kainų virtuvės kombainų iš fizinių parduotuvių ir ne tik, todėl galite tikimės, kad rasite variantą, kuris idealiai tiks jums. 

 

Pirkdami Ermitazas.lt galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą iš visų siūlomų. Pradėkite naršyti mūsų virtuvinių kombainų asortimentą šiandien ir raskite tobulą variantą savo virtuvei!

 

Kas yra virtuvinis kombainas? Kokie jo privalumai?

 

Buitinė virtuvės technika gali būti labai įvairi. Smulkios virtuvės technikos prekių asortimente randami ir virtuviniai kombainai. Nors pavadinimas ir yra daug kam girdėtas, tačiau ar visi tikrai žino, kas tiksliai yra virtuvinis kombainas ir kokią paskirtį bei privalumus turi šis daugiafunkcinis įrenginys?

 

Virtuvės kombainas - tai prietaisas turintis įvairias funkcijas, naudojamas įvairioms užduotims atlikti, pavyzdžiui, tešlai minkyti, kaip maisto trintuvas, pjaustytuvas, maltuvas ar kitų produktų apdorojimui. Paprastai kombainą sudaro elektrinis motoras ir dubuo su peiliu arba diskų rinkiniu. Keičiant tuos aksesuarus ir galima atlikti skirtingas užduotis su maisto produktais.

 

Virtuvinio kombaino naudojimas turi keletą privalumų:

  • Maisto smulkintuvu galima greitai ir lengvai susmulkinti, sumalti ar sutrinti didelį kiekį produktų. Jį naudodami turėtumėte sutaupyti laiko ir jėgų, vietoje to, kad vargtumėte atlikdami darbą savo rankomis.
  • Virtuvės kombainas užtikrina pastovius rezultatus, todėl jis puikiai tinka tokioms užduotims, kaip sūrio smulkinimas ar mėsos malimas ir dėl to produktų paruošimas turėtų būti sklandesnis.
  • Daugelyje virtuvės kombainų komplektacijoje pridedami priedai arba atsarginės dalys, todėl beveik kiekvienas kartas, kai gaminate maistą, galės pavirsti į progą palengvinti darbą su kombainu.
  • Modernius kombainus yra lengva valdyti. Norint naudotis tereikia paspausti mygtuką. Moderniausi Philips, Bosch, Sencor, Zyle, Kenwood ar kitų prekės ženklų geriausi virtuvės kombainai taip pat turėtų būti gana lengvai valomi bei prižiūrimi.
  • Įsigiję kombainą galėsite nepirkti kitų prietaisų, pvz., mikserio, grūstuvės ar blenderio, taip sutaupydami vietą.

 

Kaip išsirinkti virtuvinį kombainą internetu?

 

Kada jums reikalingas virtuvinis kombainas ir galvojate, kokį rinktis iš gausaus asortimento, pravers toliau išvardinti Ermitazas.lt specialistų patarimai.

 

Prekių filtrai čia yra labai svarbūs. Jūs galite žymėti, kad jus domina tik tos prekės (įrenginiai), kurie yra: su bulvių tarkavimo funkcija, su mėsmale ir pjausto kubeliais, su sulčiaspaude bei kokteiline, su plakimo funkcija, turi tešlos minkymo antgalį, yra iš norimo gamintojo asortimento ir kita. Prekių filtrai gerokai supaprastins paieškos procesą.

 

Nepriklausomai nuo kitų poreikių, prioritetą lygindami kelis kombainus galite teikti kombainui su galingesniu varikliu. Internetu galite rasti ir daugiau aktualios informacijos. Ji nurodoma prekės puslapyje. Svarbu pastebėti, kokio tipo ir kiek priedų, pvz., įvairių peilių ir diskų, pridedama prie virtuvinio kombaino. Kaip jau minėjome priedai praplečia įrenginio funkcionalumą.

 

Savaime suprantama, kad visiems norėsis virtuvės kombaino, kurį būtų lengva valdyti ir valyti. Atkreipkite dėmesį į tokias funkcijas, kaip tai ar dalys gali būti plaunamos indaplovėje ar užrakto/apsaugos mechanizmas.

 

Taip pat, jeigu to dar nepadarėte, prisijunkite prie ERMI KLUBO. Visi nariai pažymėtus virtuvės kombainus galės pirkti su savotiška akcija – pigiau, kadangi ERMI KLUBO nariai mėgaujasi mažesne kaina atrinktai buitinei technikai ir kitoms prekėms Ermitazas.lt parduotuvėje.