0

Staltiesės, servetėlės

Staltiesės ir servetėlės – neatsiejami elementai nuo stalo serviravimo. Jos ne tik prideda puošnumo bei įneša šventinės nuotaikos į valgomojo kambarį, bet ir suteikia komforto bei apsaugo baldus, drabužius nuo maisto dėmių.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Kokybiškos staltiesės bei servetėlės gali būti pačių įvairiausių dizainų: modernios, kalėdinės, prabangios, pritaikytos šventėms, bei gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų – galimos žakardinės, aksominės, tefloninės, plastikinės staltiesės ar lininės, medvilninės, popierinės servetėlės. Kad ir kokie būtų jūsų norai ir poreikiai, Ermitazas.lt internetinėje parduotuvėje tikrai nesunkiai rasite sau tinkamiausią šios namų tekstilės variantą. 


Na, o norintiems papildomai sutaupyti, rekomenduojame prisijungti prie ERMI KLUBO. Jo nariai gauna ypatingus pasiūlymus, kurie leidžia atrinktas prekes įsigyti žemesne kaina nei įprastai. Įsitikinkite šio klubo privalumais patys ir jau dabar prie jo prisijunkite!


Servetėlės ir staltiesės – kaip pasirinkti?


Ermitazas.lt internetinė parduotuvė siūlo platų servetėlių ir staltiesių asortimentą. Pasiklysti tokioje šios namų tekstilės gausoje – tikrai nesunku, todėl rekomenduojame susipažinti su pagrindiniais aspektais, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, renkantis servetėles ir staltieses. Štai, pagrindiniai jie:

 

  • Proga. Pirmiausia, aiškiai žinokite, kokiai progai naudosite servetėles ir staltieses. Jei ši namų tekstilė jums reikalinga kasdieniam naudojimui, puikiai tiks medvilninės staltiesės bei vienkartinės servetėlės. Tačiau jei norite paserviruoti stalą tam tikrai šventei, pavyzdžiui, krikštynoms, vestuvėms, ar reikalinga ši tekstilė restoranams dekoruoti, geresnis pasirinkimas bus prabangios veliūrinės, gobeleninės ar satininės staltiesės bei daugkartinės, medžiaginės servetėlės ant stalo.
  • Stalo dydis ir forma. Renkantis staltiesę, labai svarbu tiksliai žinoti stalo dydį bei ją rinktis pagal šio baldo formą. Natūralu, jog staltiesė, kuri yra pritaikyta apvaliam stalui netiks kvadratiniam ar stačiakampiui.
  • Ar bus naudojamos lauko erdvėje. Lauko erdvėms geriausiai tiks impregnuotos, tefloninės staltiesės, kurios yra atsparios dėmėms, lietui. Kita vertus, jei ši namų tekstilė reikalinga tik konkrečiai progai, organizuojamai lauke, gali pasitarnauti ir vienkartinės, popierinės staltiesės. Jos pasižymi itin maža kaina, todėl gali būti prieinamas variantas kiekvienam.
  • Dizainas. Staltiesių ir servetėlių dizainą derinkite prie erdvės, kurioje jos bus naudojamos, interjero, jame vyraujančių spalvų. Nors klasikinėmis yra laikomos baltos arba juodos, tačiau taip pat galima ir kitų spalvų namų tekstilė, puošta įvairiais raštais. Be to, gana populiarios yra nertos staltiesės ir servetėlės.
  • Medžiaga. Pagalvokite, iš kokios medžiagos turėtų būti pagaminta jums reikalinga namų tekstilė. Ar svarbu, jog ji būtų atspari dėmėms, o gal reikalinga natūralių medžiagų – lininė ar medvilninė tekstilė. Jei svarstote, ar geriau tiktų popierinės ar medžiaginės servetėlės, turėkite omenyje, jog pastarosios ant stalo atrodo daug prabangiau, o taip pat yra tvaresnis pasirinkimas.