0

Rankšluosčiai

Rankšluosčiai – namų tekstilė, be kurios neatsiejamas nė vienas vonios kambarys ir be kurios būtų sunku įsivaizduoti savo kasdienybę. Kokybiški ir minkšti pirties, paplūdimio ar vonios rankšluosčiai bus tai, kas leis jaustis komfortiškai ir padės tinkamai nusausinti rankas, veidą, kūną ar plaukus. Priklausomai nuo turimų poreikių, galimi įvairių dizainų bei spalvų medvilniniai, bambukiniai, lininiai ar mikropluošto rankšluosčiai.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Taip pat Ermitazas.lt internetinėje parduotuvėje galima rinktis iš tokių visiems gerai žinomų, aukšta kokybe pasižyminčių prekės ženklų kaip AMELIAHOME, CREYA, ELDORADO, GRACCIOZA, NOSTRA bei kitų. 


Pirkėjams labai patogu ir tai, jog Ermitazas.lt netrūksta ypatingų pasiūlymų. Jei norite pirkti pigiau internetu, prisijunkite prie ERMI KLUBO – šio klubo nariai gali džiaugtis itin žemomis kainomis, kurios yra taikomos atrinktoms prekėms. 


Pagrindiniai rankšluosčių tipai


Rankšluosčių pasirinkimas yra milžiniškas, todėl gali būti gana sudėtinga orientuotis tokioje didelėje jų pasiūloje. Kad būtų bent kiek lengviau, rekomenduojame susipažinti su pagrindiniais rankšluosčių tipais ir savybėmis, kuriomis jie pasižymi:


Vonios rankšluosčiai – rankšluosčiai, be kurių sunkiai įsivaizduotume savo laiką vonios kambaryje. Kad būtų tinkami naudojimui, reikia, jog šie rankšluosčiai būtų gerai sugeriantys drėgmę, kad būtų minkšti ir malonūs kūnui. Kadangi įprastai vonioje reikalingi keli atskiri rankšluosčiai: rankoms, veidui, kojoms bei kūnui, neretai itin pasitarnauja rankšluosčių rinkinys, kuriame galima rasti įvairių dydžių šią namų tekstilę. 


Saunos ar pirties rankšluosčiai turi būti pakankamai dideli, kad jais būtų patogu apsijuosti kūną. Ši tekstilė yra naudojama patalpoje, kurioje vyrauja aukšta temperatūra, dėl to patariama naudoti iš natūralių medžiagų, medvilnės ar bambuko, pagamintus rankšluosčius. Tokiu būdu galėsite būti garantuoti, jog veikiami šilumos jie nepraras savo pradinės išvaizdos ir neišskirs kenksmingų medžiagų. 


Geri paplūdimio rankšluosčiai taip pat turėtų būti didesnių išmatavimų, kad ant jų būtų galima patogiai atsigulti ar apsigaubti kūną. Įsitikinkite, jog šie rankšluosčiai būtų greitai džiūstantys – tada juos galėsite be galvos skausmo įsidėti į paplūdimio krepšį ir nepergyventi dėl nemalonaus kvapo. 


Kelioniniai rankšluosčiai įprastai yra itin lengvi ir neužima daug vietos, todėl yra idealus variantas visiems, taupantiems vietą bei turintiems ribotą bagažą. Dažniausiai šie produktai yra pagaminti iš mikropluošto, o tokių rankšluosčių lankstymas taip pat yra apgalvotas ir juos galima laikyti itin kompaktiškai. 


Nesvarbu, ar jums reikalingi prabangūs vonios rankšluosčiai, ar tokie, kurie būtų pritaikyti paplūdimiui – Ermitazas.lt elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti didelį jų asortimentą. Balti, juodi, marginti įvairiais raštais, maži bei dideli rankšluosčiai, esantys kataloge, leis kiekvienam rasti sau geriausiai tinkantį variantą.