0

Biuro kėdės

Patogiam darbui namuose ar mokslams tikrai reikalinga gera biuro kėdė. Tinkamo aukščio, patogų atlošą turinčios, minkštos, gerai atrodančios poliesterinės, dirbtinės odos, metalinės, tekstilinės ar veliūrinės kėdės iš Ermitažas.lt gali būti puikiu pasirinkimu daugeliui pirkėjų. 

Rodyti:

tik_internetu
Žaidimų kėdė Genesis Nitro 650 Onyx, balta/juoda
Įprasta kaina
260,00 €/vnt
Žaidimų kėdė Genesis Nitro 650 Onyx, balta/juoda
  • Prekės ženklas: Genesis

Pristatymas

Atsiėmimas

tik_internetu
Žaidimų kėdė Genesis Nitro 550, NFG-0784
Įprasta kaina
250,93 €/vnt
Žaidimų kėdė Genesis Nitro 550, NFG-0784
  • Prekės ženklas: Genesis

Pristatymas

Atsiėmimas

tik_internetu
Žaidimų kėdė Genesis Nitro 330, NFG-0887
Įprasta kaina
185,75 €/vnt
Žaidimų kėdė Genesis Nitro 330, NFG-0887
  • Prekės ženklas: Genesis

Pristatymas

Atsiėmimas

tik_internetu
Žaidimų kėdė Genesis Nitro 330, NFG-0752
Įprasta kaina
176,99 €/vnt
Žaidimų kėdė Genesis Nitro 330, NFG-0752
  • Prekės ženklas: Genesis

Pristatymas

Atsiėmimas

Mūsų asortimente rasite biuro arba darbo kėdes tinkančias darbui prie kompiuterio, rašymo, piešimo užduotims ir ne tik. Jums galime pasiūlyti patrauklia kaina, dažnai net ir nebrangiai pirkti kokybiškas, stilingai atrodančias biuro kėdes bei biuro baldus internetu. Patys pasirinkite patogiausią atsiskaitymo ir prekių atsiėmimo ar pristatymo būdą.


Be to, jeigu esate ERMI KLUBO nariai, pažymėtas kėdes galėsite įsigyti dar patrauklesne, ypatingai gera klubo narių kaina, pigiau nei įprastai.


Patogūs prekių filtrai bei į vartotoją orientuotas informacijos išdėstymas leidžia lengvai rasti tinkamiausią kėdę suaugusiems ar vaikams vos kelių mygtukų paspaudimų pagalba. Prekių puslapiuose pateikiama visa naudinga techninė informacija, o su filtrais lengvai susiaurinsite rodomų rezultatų sąrašą, kad galėtumėte matyti tik tas kėdes, kurios atitiks net aukščiausius reikalavimus.


Pagal ką rinktis biuro kėdę internetu?


Daugeliui pirkėjų dažniausiai kyla klausimas – kokią darbo kėdę rinktis? Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvieno vartotojo lūkesčiai gali būti skirtingi. Be to, kadangi kiekvieno žmogaus anatomija ir įpročiai gali skirtis, o kėdė turi būti prie jų pritaikyta, rinktis reikia labai individualiai. Patogu tai, kad ir internetu galite rasti visą informaciją, kurios reikia norint priimti sprendimą.


Ieškodami biuro kėdžių dažnai girdėsite terminus ergonominė kėdė arba kėdės ergonomiškumas. Tai reiškia, kad kėdė yra patogi bei turi konstrukciją ir/ar savybes dėl kurių ant jos patogu sėdėti ir ja naudotis. Ergonomiška suaugusiųjų ar vaikiška kėdė turės reguliuojamą aukštį, patogias rankų atramas bei pasiūlys gerą atramą nugarai. Modernių ergonomiškų kėdžių dizainas yra toks, kad atitiktų žmogaus anatomiją bei nugaros išlinkimus. Vaikams tai padeda išugdyti gerą, taisyklingą laikyseną, o suaugusiems padeda išvengti nugaros skausmų, kurie atsiranda dėl ydingos sėdėjimo padėties ar dėl sėdėjimo ant prastos kėdės.


Atkreipkite dėmesį ir į medžiagas bei paminkštinimus. Orui pralaidūs (kvėpuojantys) audiniai arba odiniai apmušalai suteikia komforto tuo metu, kai ilgiau sėdite. Žinoma, nevertėtų ignoruoti ir spalvų. Balta, juoda, pilka ir ruda – populiariausios spalvos biuro kėdėms. Visgi, jei svarstote apie kažką unikalesnio, pasidairykite po asortimentą. Keletas kitų kriterijų, į kuriuos verta atsižvelgti:

 

  • Atlaikomas svoris – ar jis pakankamas?
  • Kėdės mobilumas – kai kurios kėdės yra su guminiais ratukais arba turi ratukus, pagamintus iš kitų medžiagų. Tai leidžia laisvai judėti po darbo vietą ir padidina komfortą. Jeigu kėdė ratukų neturi, ji nėra tokia mobili ir praktiška. Paprastai kėdės biurui be ratukų kainuoja pigiau.
  • Matmenys – kėdės matmenys turi būti ne per dideli, kad ji tilptų numatytoje darbo vietoje.
  • Kaina ir biudžetas – nusistatykite savo biudžeto ribas bei palyginkite modelius, kad galėtumėte rasti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Tiesa, jeigu vyksta išpardavimas arba esate ERMI KLUBO nariai, internetinė parduotuvė Ermitažas.lt gali turėti dar daugiau gerų pasiūlymų.