0

Klinkerio plytelės

Klinkerio plytelės - naudojamos dažniausiai lauke. Tai puiki fasado apdaila Jūsų namui. Klinkelio plytelės skirtos imituoti akmenis ar tikras plytas namo fasade. Puikiai tinka laiptų įrengimui, verandoms bei baseinams. Klinkerio gaminiai pasižymi ne tik tvirta struktūra, ilgaamžiškumu, nereikalauja priežiūros, bet ir nepralenkiama spalvų įvairove. Taip pat jos yra atsparios šalčiui, drėgmei ir rūgštims. Platus klinkerio plytelių pasirinkimas ermitazas.lt internetinėje parduotuvėje.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Nuo lauko sienų iki delikačios apdailos viduje stovinčioms krosnims ar klasikinio dizaino virtuvei – klinkerinės plytelės tinka patiems įvairiausiems tikslams įgyvendinti. Dizaino prasme jos yra lanksčios ir dėl gausaus pasirinkimo tikrai nesunkiai rasite variantą, kurį bus lengva pritaikyti prie savo vizijos.

 

Pasinaudokite prekių filtrais, kad lengviau rastumėte tas plyteles, kurios tiks jums. Padėti rinktis taip pat gali išsamūs aprašymai prekės puslapyje bei rikiavimo įrankis. 

 

Klinkerio plytelės - privalumai

 

Klinkerio plytelės pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Jos gaminamos iš molio, skalūno ir kitų mineralų mišinio, išdegto aukštoje temperatūroje. Būtent dėl tokio apdirbimo jos yra atsparios nusidėvėjimui bei tinka namo apdailai iš išorės ar net interjere. 

 

Klinkerinės plytelės ne tik patvarios, bet ir nereikalauja daug priežiūros. Jos neįgeria nešvarumų. Geriausios klinkerio plytelės paprastai būna lengvai nuvalomos. Na, o apskritai jų nereikia dažnai valyti. Šios plytelės dažniausiai ir vertinamos dėl savo patvarumo bei universalumo, nes jas galima naudoti įvairiose patalpose ir lauke, įskaitant grindų, sienų ir net kaip stogo dangą. 

 

Mūsų parduotuvės prekių kataloge rasite įvairių spalvų ir tekstūrų plyteles iš klinkerio. Jas rinktis galėsite vidaus apdailai (sienoms, grindims, akcentų apdailai, pvz., pakopos ar net židiniui dekoruoti) bei panaudoti ir išorėje, kadangi jos nebijo žvarbių sąlygų.

 

Kur galima kloti klinkerines plyteles?

 

Klinkerio plytelės dažnai naudojamos kaip grindų danga ar net laiptams gyvenamosiose ir komercinėse patalpose tiek viduje, tiek lauke ar apdailos sprendimas fasadui. 

 

Dėl lengvo valymo ir priežiūros jas įprasta pamatyti ir ant sienų, ypač vonios kambariuose ir virtuvėse. Dėl aukšto patvarumo, kokybiškos Ceramika Paradyz, CERRAD ir kitų gamintojų lenkiškos bei vokiškos klinkerinės plytelės iš mūsų elektroninės parduotuvės gali būti panaudojamos labai įvairiose erdvėse. 

 

Kodėl verta pirkti klinkerines plyteles iš Ermitazas.lt internetu?

 

Internetu klinkerio plyteles pirkti verta dėl daugybės priežasčių. Visų pirma – gausus pasirinkimas. Kokybiškų, patikimų gamintojų prekių sąrašą sudaro: 

  • Matinės ir blizgios;
  • Baltos, juodos bei kitų spalvų plytelės;
  • Plytelės su raštais, dekoratyvinės;
  • Skirtingų matmenų – ilgos ar kvadratinės plytelės;
  • Daugybė kitų.

 

Antras didelis privalumas – jūs galite patys pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą. Prekes atsiimkite parduotuvėje arba pasirinkite patogiausią pristatymo metodą, o kataloge pamatysite plyteles iš fizinių parduotuvių asortimento bei papildomą, tik internetu matomą sąrašą.

 

Na, o jeigu esate ERMI KLUBO nariais, galėsite naudotis ir trečiuoju privalumu – žemesne kaina atrinktoms plytelėms ir kitoms apdailos prekėms. Pirkti pigiau leis ypatingi pasiūlymai bei prekės su akcija. Esant klubo nariais nereikės laukti, kol prasidės išpardavimas, kadangi ERMI KLUBO nariais galite nemokamai tapti jau dabar.