0

Akmens masės plytelės

Internetu patogu pirkti apdailos prekes. Tarp populiariausių visada patenka akmens masės plytelės, kurios tinka įvairiems interjerams bei net lauko apdailai.


ERMI KLUBO nariai čia gali tikėtis daugiau ypatingų pasiūlymų patrauklia kaina, lyg perkant prekes su akcija.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Prieš pirkdami atkreipkite dėmesį į plytelių kiekį pakuotėje, individualių plytelių matmenis bei atskiras prekių savybes. Jeigu norite, galite atvykti į bet kurią fizinę Ermitažo parduotuvę ir dėl plytelių šildomoms grindims ar sienoms pasitarti su mūsų profesionaliais konsultantais.


Svarbiausi kriterijai akmens masės plytelėms


Akmens masės plytelės yra populiarus grindų ir kartais net sienų dangos pasirinkimas dėl jų ilgaamžiškumo, tvirtumo ir atsparumo nusidėvėjimui. Lengviau rinktis akmens masės plyteles padeda patogūs prekių filtrai, kuriais galite naudotis, kai nusprendžiate pirkti internetu.


Atsparumas šalčiui. Kai kurios akmens masės plytelės yra labai atsparios ekstremalioms temperatūroms ir gali atlaikyti tiek karštį, tiek šaltį. Dėl to jos idealiai tinka lauko ar daugiau temperatūros pokyčių patiriančioms erdvėms, kaip kad fasadui, lauko terasai, lauko laiptams bei garažui ir garažo grindims. Kitų tipų plytelės gali įtrūkti ar sulūžti dėl temperatūros pokyčių.


PEI klasė. Tai plytelių ilgaamžiškumo ir atsparumo nusidėvėjimui rodiklis. Kuo aukštesnė PEI klasė, tuo plytelė patvaresnė. Akmens masės plytelių PEI klasė paprastai būna 3 arba aukštesnė, todėl jas galima naudoti vietose, kur daug judėjimo pavyzdžiui, koridoriuose, įėjimuose ir virtuvėse. Ypač patvarios ir ilgaamžės jos yra ir tada, kai naudojamos nebūtinai grindims, tačiau ir sienoms dekoruoti.


Matiškumas arba blizgumas. Akmens masės plytelės gali turėti skirtingą tekstūros efektą. Populiariausios – matinės arba blizgios. Matinės turi neatspindintį paviršių ir tinka voniai, nes jos neslysta, o vonioje ar baseine – daug drėgmės ir kyla rizika paslysti. Blizgios plytelės turi atspindintį paviršių, todėl patalpa su jomis atrodo šviesesnė bei erdvesnė.


Akmens masė ir granitas. Akmens masės plytelės paprastai gaminamos iš molio, kvarco ir skalūnų mišinio, kuris degamas aukštoje temperatūroje, kad susidarytų tanki ir tvirta medžiaga. Granito plytelės gaminamos iš natūralaus akmens ir pasižymi ilgaamžiškumu. Taip pat - jas lengva valyti. Kai kurios akmens masės plytelės sukurtos taip, kad imituotų granito išvaizdą, todėl ir jos yra populiarus pasirinkimas namų savininkams, nes pasižymi kiek patrauklesne kaina.


Viską apibendrinant - akmens masės plytelės yra universalus ir patvarus grindų arba net sienų dangos pasirinkimas.