Laminuotos grindys

Laminuotos grindys gaminamos sujungiant tarpusavyje skirtingas medžiagas. Laminato pagrindą paprastai sudaro HDF (didelio tankio medžio plaušų plokštė). Ji suteikia stabilumo ir patvarumo. Ši plokštė paprastai padengiama spausdintu sluoksniu, kuris primena medžio, akmens ar kitos medžiagos paviršių. Taip sukuriama laminato išvaizda. Galutinis – apsauginis, permatomas sluoksnis saugo patį laminato paviršių nuo pažeidimų.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Mūsų asortimente yra ir ekonomiškas, pakankamai pigus, ir aukščiausios klasės laminatas, tinkantis įvairių patalpų įrengimui. Pasinaudokite prekių filtrais ir greičiau raskite, kuris laminatas su grioveliais ar kito tipo analogas labiausiai atitiks jūsų lūkesčius. Nepamirškite atkreipti dėmesį ir į tai, koks laminato storis.


Į visus kitus klausimus mielai atsakys mūsų komanda. Pasinaudokite tiesioginio susirašinėjimo funkcija ir gaukite atsakymus internetu arba atvykite į bet kurią fizinę parduotuvę ir jus maloniai aptarnaus profesionalūs mūsų konsultantai.


Lakuotas, matinis, melamino plėvele dengtas, hidrofobinis ir kitų tipų laminatas - apžvalga


Jeigu atkreipsite dėmesį į grindų laminato techninę charakteristiką, galite matyti, jog prekių kataloge yra daug unikalių bei skirtingų variantų. Apžvelkime keletą iš jų.


Lakuotas laminatas yra populiarus pasirinkimas. Jis turi blizgią, it poliruotą išvaizdą. Šio tipo laminato paviršius padengtas apsauginiu lako sluoksniu. Naudojamas lakas suteikia jam patvarumo ir atsparumo nuo įbrėžimų bei kitų pažeidimų.


Matinės laminato grindys turi lygią, matinio efekto apdailą, dėl kurios atrodo natūraliau, puikiai tinka ten, kur reikia jaukumo. Šio tipo grindys idealiai tinka patalpoms, kuriose vyksta intensyvus pėsčiųjų judėjimas, arba namų ūkiams su vaikais ir augintiniais, nes ant jų ne taip matosi įbrėžimai bei pažeidimai.


Melamino plėvele dengtas laminatas gaminamas su melamino dervos sluoksniu. Ta derva suteikia paviršiui papildomo atsparumo. Šio tipo grindys itin tinka vietose, kur daug judėjimo – prieškambariuose, holuose ir komercinėse patalpose.


Hidrofobinis padengimas yra drėgmei atsparus, todėl tokio tipo laminatas nesugeria drėgmės. Tai yra geras pasirinkimas virtuvėms, vonios kambariams ir kitoms patalpoms, kuriose gali išsilieti skysčiai ar atsirasti drėgmės.


Laminuotos dangos privalumai prieš kitas grindų rūšis


Nemažai daliai vartotojų gali kilti dilemų ir dvejonių dėl to, kas geriau: vinilas ar laminatas, medis ar laminatas, parketas ar laminatas ir ne tik. Visgi, žinodami visus privalumus nenustebtumėte, kodėl laminuotos grindys tapo populiariu daugelio namų savininkų pasirinkimu. Kai kurie iš pagrindinių privalumų:

 • Laminuotos grindys yra labai patvarios ir gali atlaikyti sutrenkimus, ne taip braižosi.
 • Laminato grindis gana lengva valyti ir prižiūrėti - jas tereikia reguliariai valyti sausu būdu ir retkarčiais nušluostyti drėgnu šepečiu.
 • Laminuotos grindys paprastai pasižymi patrauklesne kaina nei kitų rūšių grindys, pvz., kietmedis ar akmens masė, todėl jos yra ekonomiškesnis pasirinkimas namų savininkams, turintiems aiškų biudžetą.
 • Laminuotos grindys gali būti įvairaus dizaino. Asortimente rasite daug imitacijų. Tarp imitacijų įprasta matyti medieną, plyteles ir akmenį, todėl namų savininkai gali pasirinkti jų stilių ir estetinius pageidavimus atitinkantį variantą.
 • Lengvas klojimas. Laminato grindis gana lengva pakloti. Dažnai tai gali padaryti patys namų šeimininkai. Pasirinkę tokį sprendimą, jie sutaupo.
 • Laminato grindys gamykloje dažnai apdorojamos taip, kad būtų atsparios drėgmei ir dėmėms, todėl yra puikus pasirinkimas intensyvaus judėjimo ir daug drėgmės sulaukiančioms zonoms, pavyzdžiui, virtuvėms ir vonios kambariams.
 • Daugelis laminuotų grindų dangų gaminamos naudojant perdirbtas medžiagas, todėl, palyginti su kitomis grindų dangomis, jos yra pakankamai ekologiškas pasirinkimas.

 

D.U.K.

 

Kokiose patalpose tinka laminatas?


Jis tinka įvairioms namo ar buto patalpoms. Paprastai šią dangą sutinkame svetainėse. Čia vartotojus labai tenkina atsparumas dėmėms (lengvas valymas) bei tai, jog danga puikiai atlaiko intensyvų judėjimą. Laminatas taip pat dažnai naudojamas prieškambariuose, valgomuosiuose ir miegamuosiuose.


Be šių bendrų patalpų, tinkamai paklotos laminato grindys taip pat tinka virtuvei ar voniai bei net jūsų laiptams. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad laminatas nėra visiškai atsparus vandeniui, todėl svarbu imtis atsargumo priemonių, kad per laiką nebūtų pažeistas vandens. Vienas iš būdų tai padaryti – rinktis hidrofobišką laminatą.


Šios dangos tinkamumas konkrečiai patalpai priklauso nuo įvairių faktorių, įskaitant judėjimo lygį, galimus iššūkius valant ar drėgmę ir, aišku, norimą estetiką.


Ar laminatas tinka šildomoms grindims?


Taip, laminatas tinka šildomoms grindims. Nors daug skeptikų sako, kad jis netinka dėl to, kad keičiantis temperatūrai jis traukiasi ir plečiasi, tinkamai paklotas ant šildomų grindų jis tikrai puikiai tarnauja.


Dėl šios priežasties rekomenduojama, kad laminuota grindų danga šildomoms grindims būtų klojama profesionalų. Nors reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei įprastos kitos šildomų grindų dangos, skyrus pakankamai dėmesio ir laminatas tinka šildomoms grindims. Santykinė drėgmė patalpoje, kur įgyvendintas toks sprendimas, neturėtų viršyti 50%.


Kokio dizaino gali būti laminatas?


Laminatas gali būti pačio įvairiausio dizaino. Jis gali būti tamsus, pavyzdžiui, pilkas ar juodas. Jis taip pat gali būti šviesus, pavyzdžiui, balkšvas ar balinto ąžuolo. Kai kurie laminuotos grindų dangos gaminiai yra sukurti taip, kad atrodytų kaip medžio ar plytelių imitacija.


Laminatas taip pat gali būti margintas ryškiomis spalvomis, raštais ir grafika, todėl jis gali derėti prie įvairių interjero stilių. Laminatas gali būti ir blizgus ar net kiek matiškas, tad tikrai pavyks sukurti norimą efektą, patalpos įvaizdį.


Kodėl laminuotas grindis apsimoka pirkti internetu?


Galima rasti tikrai daugybę privalumų, dėl kurių verta įvairias apdailos prekes, o tarp jų ir laminuotas grindis pirkti internetu.

 • Gausus pasirinkimas – prekių asortimentą internetinėje parduotuvėje sudaro visi produktai, kuriuos turime fizinėse prekybos vietose ir papildomas asortimentas, kurį rasite tik www.ermitazas.lt. Tai reiškia, kad bet kuriuo metu čia rasite dešimtis ar net šimtus unikalių produktų – aukštos kokybės laminatą.
 • Įvairios spalvos ir raštai – nuo Burlingtono ar Breitono ąžuolo imitacijos iki tamsių bei unikalių spalvų. Pasirinkimas čia yra tikrai įvairus, tad internetinė parduotuvė leis sukurti norimą interjero įvaizdį.
 • Patogumas – pirkdami internetu jūs galite pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą. Didelius kiekius net galite įsigyti išsimokėtinai.
 • Patrauklios kainos – ypač, jeigu esate ERMI KLUBO nariai, nemažai prekių galite pirkti gerokai pigiau – išskirtine ERMI KLUBO kaina. Būdami klubo nariais galite tikėtis daugiau ypatingų pasiūlymų ar rasti patrauklių kainų, lyg perkant su akcija nebūtinai laukdami, kol prasidės išpardavimas.


Kokį laminatą galite įsigyti internetu?


Pasirinkimų – tikrai daug. Ermitazas.lt jums siūlo: Classen, Swiss Krono, Egger Home, Krono Original, Atlantic ir kitų gerai žinomų gamintojų produkciją.


Laminatas parduodamas pakuotėje, tad būtinai pasidomėkite, kokia išeiga (dengiamas plotas) yra pakuotėje bei kokie yra individualios plokštės matmenys.