0
Titulinis
Blogas
Kad dirbti būtų gera

Kad dirbti būtų gera


Kad dirbti būtų gera

 

KAD DIRBTI BŪTŲ GERA


Kiekvienas profesionalus meistras, o ir meistras mėgėjas, tik savaitgaliais į rankas paimantis savo mėgiamus įrankius, patvirtins – geras įrankis ir patogiai įrengta darbo vieta – efektyvaus darbo pamatas. Ergonomiškas darbastalis, patogūs stelažai bei lentynos, kompaktiškos, bet talpios ir gerai suplanuotos įrankių dėžės, geras apšvietimas, patikimos kopėčios ir kokybiški įrankiai – kiekvieno savo darbą mylinčio meistro kasdienybė. Dėl jų stengiamės nuolat atnaujinti savo asortimentą ir pasiūlyti pačių naujausių bei moderniausių specializuotų prekių.
Puslapyje www.ermitazas.lt – viskas, ko gali prireikti bet kokios specialybės meistrui: nuo metro iki profesionalaus gręžtuvo. Taip pat ir sprendimai bei produktai, padėsiantys darbo vietoje palaikyti tvarką. Kai viskas savo vietose, kai visus įrankius galima rasti akimirksniu, o po kojomis nesimėto svarbūs, bet pavojų saugumui keliantys daiktai – darbo procesas tampa kur kas sklandesnis ir organizuotesnis. Gerai suplanuotoje erdvėje – gera ir dirbti.

Įkvėpimo linkėdami, visus kviečiame atnaujinti savo dirbtuves ir su pavasariška energija nerti į darbus. 

 

PATOGI DARBO VIETA – PUSĖ DARBO 

 

Patogus stalas – darbų efektyvumo garantas, juk prie tokio smagiau ir maloniau dirbti. Svarbu, kad stalas ar darbo stovas būtų reguliuojamas, taip jį lengviau bus prisitaikyti pagal savo ūgį ir dirbti laikantis visų ergonomikos reikalavimų. Tausokite savo nugaras!
Kita svarbi patogios darbo vietos taisyklė – kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą. Taip išvengsite ilgų kažkur „dingusio” įrankio paieškų ir dirbsite kur kas efektyviau.
Patogios lentynų sistemos, įrankių dėžės, dėžutės ir stalčių sistemos pravers kuriant tvarkingą ir patogią darbo erdvę. Žinoma, nevalia pamiršti ir saugumo. Čia ne vieta kompromisams – jūsų sveikata svarbiausia, tad darbo vietoje turi būti ir saugūs ilgikliai su įžeminimu, ir apsauginiai akiniai, ir ausinės bei pirštinės. Na, o įkvepiančią atmosferą darbo vietoje padės sukurti patikimas radio aparatas.

 

ĮRANKIŲ DĖŽĖS 

 

Kokybiška, ergonomiška ir patogiai sudalinta įrankių dėžė – tikras išsigelbėjimas meistrui, turinčiam daug įrankių, vinių, varžtų ir kitų smulkmenų. Kokį modelį bepasirinktumėte – dėžę-lagaminą, dėžę-konteinerį, sulankstomą dėžę – kiekvienas įrankis atras savo vietą ir bus lengvai randamas. O sulankstomoje dėžėje tilps net ir didesni įrankiai, tokie, kaip suktukas ar gręžtuvas. Itin patogūs modeliai su uždaromais įvairių dydžių bei konfigūracijų skyreliais smulkiems varžteliams bei vinutėms – šias smulkmenas bus lengva klasifikuoti, jos neišbyrės, neišsimėtys po visą dėžę. Jei jūsų kolekcijoje itin daug įrankių – nedvejodami rinkitės dėžę su ratukais, taip palengvinsite jos transportavimą.

 

PATOGUMAS IR SAUGUMAS 

 

KRAUSE yra žinomas įvairios paskirties kopėčių, platformų ir mobiliųjų pastolių gamintojas, galintis pasididžiuoti daugiau nei 115 metų patirtimi gaminant unikalius sprendimus, palengvinančius darbą aukštyje tiek individualiems vartotojams, tiek įvairių pramonės sričių specialistams. Įmonė siūlo novatoriškus, labai funkcionalius ir pritaikytus individualiems poreikiams sprendimus, kurių kokybė yra neabejotina ir kurie atitinka aukščiausius darbo saugos standartus. KRAUSE gaminiai atitinka ergonomikos principus ir leidžia žymiai padidinti atliekamų užduočių patogumą. Jiems yra atliekami patys griežčiausi kokybės testai gamintojo vidaus laboratorijose.

 

LAZERINIAI ATSTUMŲ MATUOKLIAI IR NIVELYRAI

 

Jei jūsų prioritetas matavimo tikslumas ir patogumas – rekomenduojame rinktis lazerinį atstumų matuoklį. Jis geba įvertinti įvairius parametrus (plotis, tūris, matavimo kampas, atstumas), atstumą gali apskaičiuoti net nepaisydamas kliūties, dalis modelių dar ir puikiai skaičiuoja (plotą, perimetrą, tūrį, matavimo kampą) bei išsaugo ir perduoda matavimų duomenis. Nivelyras – tai yra sąlyginai nebrangus optinis, skaitmeninis ar lazerinis matavimo įrenginys, skirtas nustatyti žemės taškų aukščių skirtumams ar nužymėti horizontalius bei vertikalius paviršius. Šis prietaisas yra reikalingas tada, kai reikia atlikti tam tikrus žemės matavimus ar žymėjimus. Taip pat nivelyras gali būti naudojamas ir tada, kai planuojami tam tikri remonto ar apdailos darbai – tam tikrais atvejais yra reikalingas preciziškas aukščio nustatymo tikslumas, tad šis įrenginys tikrai pagelbės atliekant tokius darbus.

 

SKARDOS ŽIRKLĖS

 

Tai labai universalus įrankis. Jomis galite pasitikėti tiek statybų, remonto, tiek kasdieniuose namų bei aplinkos darbuose: kirpti aliuminio ar lydinių lakštus, plastiką, foliją, laminuotus paviršius, taip pat tiesiant ir karpant vielines tvoras, dengiant plieninius stogus, įrenginėjant vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas ar netgi atidarinėjant kietus plastikinius įpakavimus.
Žirklės  skirstomos pagal kirpimo geležtės formas. Jos gali būti tiesios, kairinio ir dešininio kirpimo. Turint tiesias žirkles medžiagą galima kirpti tiesiai arba, po truputį pasukant, galima iškirpti ir didesnio radiuso kreivę. Tikslesnės kreivės kirpimui galima pasirinkti kairines arba dešinines skardos žirkles. Metalo žirklių priežiūra nėra sudėtinga – baigus kirpimą reikėtų nuvalyti žirkles sausu skudurėliu nuo dulkių ir galimo purvo. Esant poreikiui pagaląsti ar sutvirtinti.

 

BOSCH 18 V SISTEMA 

 

Išskirtinis tvirtumas ir patvarumas bei tuo pačiu mažesnis dydis ir ilgaamžiškumas. „Bosch Professional“ 18 V akumuliatorių sistema užtikrina nepriekaištingus rezultatus ir nevaržomą laisvę – visi akumuliatoriai atskirose įtampos klasėse tinka visiems ankstesniems ir naujiems „Bosch Professional“ įrankiams.
Mėlynieji „Bosch“ įrankiai – skirti profesionalams. Jie atitinka aukščiausios galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus, užtikrinančius puikius profesionalų darbo rezultatus. 

 

EINHELL ĮRANKIAI 


EINHELL  įrankiai – skirti „pasidaryk pats“ projektų entuziastams, kuriems patinka atskleisti savo talentus namuose, dirbtuvėse arba sode. Meistrų ypač mėgiami dėl gero aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykio.