Prekių grąžinimas karantino metu

Koks yra prekių grąžinimo terminas? 

Kokybiškų, prekinės išvaizdos nepraradusių prekių grąžinimo terminas yra 14 d. Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikoje paskelbtą karantiną ir fizinių parduotuvių veiklos draudimą, grąžinimo terminas prailginamas tokiam laikui, kiek trūks parduotuvių veiklos draudimas.

Kokybiškos ir nenaudotos, su nepažeista pakuote prekės gali būti grąžinamos:

  1. Jeigu pirktos fizinėje parduotuvėje ir iki gruodžio 16 d. nebuvo suėjęs 14 d. terminas: galima bus grąžinti tik atsidarius parduotuvėms;
  2. Jeigu pirktos www.ermitazas.lt su atsiėmimu parduotuvėje: galima grąžinti tiek dabar, tiek atsidarius parduotuvėms. Prekę su prekių ir pinigų grąžinimo prašymu ir sąskaita faktūra reikia pristatyti į parduotuvę iš kurios ją atsiėmė. Pinigai grąžinami pavedimu per 14 d.d.
  3. Jeigu pirktos www.ermitazas.lt su pristatymu per kurjerį, galima grąžinti tiek dabar, tiek atsidarius parduotuvėms. Į [email protected] pirkėjas turi atsiųsti prekių ir pinigų grąžinimo prašymą ir sąskaitą faktūrą, bus iškviestas kurjeris, kuris pasiims grąžintinas prekes. Gavus prekę, pinigai grąžinami pavedimu per 14 d.d.