Patalpų nuoma

Prekybos centre ERMITAŽAS nuomojamos paslaugų ir/ ar prekybinės paskirties patalpos.

 

Šiuo metu laisvos nuomojamos patalpos:

Miestas

 Aprašymas

 Kaunas

Prekybos centre ERMITAŽAS išnuomojamos 15 m² patalpos prieš kasas, šalia įėjimo. Patalpos tinka paslaugų ir prekybinei veiklai. Prekybos centre taip pat prekiaujama durimis ir langais, žaliuzėmis, automobilių prekėmis, įtempiamomis lubomis.

Klaipėdos r.

Prekybos centre ERMITAŽAS nuomojamas 16 m² plotas. Patalpos yra prieš kasas, todėl šis plotas yra visiems puikiai matomas. Patalpa yra tinkama specifinių produktų salonui arba įvairių paslaugų veiklai.

 Ukmergės r.

Prekybos centre ERMITAŽAS išnuomojamas 3,5 m² bendro ploto negyvenamųjų patalpų plotas. Šalia įėjimas į parduotuvę, netoli – kasų zona. Šis plotas idealiai tinka prekybai tam tikru maistu, pirotechnikai arba specifiniams daiktams.

 Utena

Naujajame prekybos centre ERMITAŽAS išnuomojamos 3 skirtingos patalpos. Dvi vienodo dydžio patalpos yra viena šalia kitos ir mažesnė – priešais pastarąsias. Visos trys patalpos yra patogios, nes yra šalia kasų zonos ir praėjime į „Maximą“. Patalpos idealios naujųjų prekių salonų arba paslaugų veiklai.

Papildomos informacijos teiraukitės bei užpildytą anketą (anketą rasite čia) siųskite el. paštu nuoma@ermitazas.lt. Mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu!