Ermi klubo programa

Prisijunk prie „ERMI KLUBO” programos ir naudokis išskirtiniais pasiūlymais, skirtais tik klubo nariams.

 

Kaip tapti ERMI KLUBO nariu: 

1. Prisijunkite į savo paskyrą - https://www.ermitazas.lt/mano-paskyra/

2. Pažymėkite, kad sutinkate tapti ERMI KLUBO nariu; 

3. Registruoti nariai taip pat gali pateikti savo sutikimą atsiskaitymo polapyje. 

 

ERMI KLUBO NAUDOS


Ieškokite Ermi Klubo ženklu pažymėtų pasiūlymų ir mėgaukitės klubo teikiamomis naudomis.


Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kaip tapti „ERMI KLUBO“ nariu?

Prisijunkite prie savo paskyros (arba ją susikurkite) ir paskyros nustatymuose pažymėkite, kad norite tapti ERMI KLUBO nariu.

Ar galiu gauti Ermi Klubo nuolaidą neprisijungęs?

Ne, turite būti registruotas vartotojas ir ERMI KLUBO narys.

Kokios naudos ERMI KLUBO nariams?

 • Galimybė įsigyti prekes už palankesnę kainą Elektroninėje parduotuvėje;
 • Galimybė gauti naujausius prekių pasiūlymus Elektroninėje parduotuvėje; 
 • Galimybė gauti Elektroninės parduotuvės nuolaidų kuponus;
 • Galimybė gauti nemokamą Elektroninės parduotuvės prekių pristatymą; 
 • Galimybė gauti personalizuotus Elektroninės parduotuvės prekių pasiūlymus; 
 • Galimybė dalyvauti Elektroninės parduotuvės konkursuose ir laimėti prizus; 
 • Galimybė gauti profesionalius patarimus; 
 • Galimybė gauti informaciją apie planuojamus išpardavimus ir kitas akcijas bei pasiūlymus Elektroninėje parduotuvėje.

Ką daryti, jei nesuveikė Ermi Klubo nuolaida?

Prašome skambinti bendruoju klientų aptarnavimo telefonu +370 632 11116

Arba el. paštu: [email protected] (darbo laikas 8:00 – 20:00, sekmadieniais iki 18:00)


Lojalumo programos „Ermi Klubas“ taisyklės

Lojalumo programa „Ermi Klubas“ (toliau – Lojalumo programa) yra skirta suteikti papildomų naudų registruotiems UAB „Ermitažas“ (toliau – Bendrovė) elektroninės parduotuvės www.ermitazas.lt (toliau – Elektroninės parduotuvė) klientams (toliau – Programos dalyviai), davusiems sutikimą dalyvauti Lojalumo programoje.

Lojalumo programos „Ermi klubas“ dalyviams sutikus, jiems yra teikiamos šios naudos:

 1. Galimybė įsigyti prekes už palankesnę kainą Elektroninėje parduotuvėje; 
 2. Galimybė gauti naujausius prekių pasiūlymus Elektroninėje parduotuvėje;
 3. Galimybė gauti Elektroninės parduotuvės nuolaidų kuponus; 
 4. Galimybė gauti nemokamą Elektroninės parduotuvės prekių pristatymą; 
 5. Galimybė gauti personalizuotus Elektroninės parduotuvės prekių pasiūlymus; 
 6. Galimybė dalyvauti Elektroninės parduotuvės konkursuose ir laimėti prizus; 
 7. Galimybė gauti profesionalius patarimus; 
 8. Galimybė gauti informaciją apie planuojamus išpardavimus ir kitas akcijas bei pasiūlymus Elektroninėje parduotuvėje.

Asmuo tampa Lojalumo programos dalyviu, savo Elektroninės parduotuvės paskyroje užsiregistruodamas Lojalumo programoje ir patvirtindamas, kad yra tinkamai susipažinęs ir įsipareigoja laikytis šių taisyklių bei Elektroninės parduotuvės Privatumo politikos.

Lojalumo programoje turi teisę dalyvauti vyresni nei 18 metų fiziniai asmenys ir juridiniai asmenys, siekiantys įsigyti prekes tik asmeniniam ir ne verslo naudojimui.

Prisijungdamas prie Lojalumo programos jos dalyvis privalo pateikti tikslius, teisingus ir išsamius savo asmens duomenis. Pasikeitus asmens duomenims, Lojalumo programos dalyvis privalo atnaujinti pasikeitusius duomenis savo paskyroje. Lojalumo programos dalyvis prisiima visą atsakomybę, susijusią su netinkamu ar neteisėtu pasinaudojimu jo Paskyra, duomenimis, įskaitant tuos atvejus, kai jo Programos paskyra pasinaudoja tretieji asmenys, todėl jis privalo saugoti savo prisijungimo prie Programos paskyros duomenis ir neatskleisti jų tretiesiems neįgaliotiems asmenims.

Prisijungdami prie Lojalumo programos ir/ar išreiškę atskirą sutikimą, jos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi šiais tikslais: 

- Registracijos Lojalumo programoje ir Lojalumo programos administravimo tikslu (šiuo tikslu yra tvarkomi Lojalumo programos dalyvio elektroninio pašto adresas, slaptažodis, vardas, pavardė, telefono numeris, adresas, lytis, gimimo data (metai, mėnuo, diena); 

 - Tiesioginės rinkodaros pasiūlymų teikimo tikslu (šiuo tikslu yra tvarkomi Lojalumo programos dalyvio elektroninio pašto adresas, telefono numeris); 

 - Personalizuotų pasiūlymų teikimo (profiliavimo) tikslu (šiuo tikslu yra tvarkomi Lojalumo programos dalyvio pirkimų istorija, apsipirkimų skaičius, apsipirkimų įpročiai, už pirkinius išleista pinigų suma, duomenys apie gautų naujienlaiškių skaitymą, duomenys apie peržiūrėtas prekes, jų rūšis, informacija, susijusi su naudojimusi svetaine bei naujienlaiškiais, slapukų pagalba surinkta informacija ir kita informacija, padedanti geriau suprasti Lojalumo programos dalyvio poreikius).

Bendrovė gali teikti naujienas ir kitus aktualius pasiūlymus elektroniniu paštu ir/ar mobiliojo telefono numeriu tik Lojalumo programos dalyviui davus sutikimą gauti tokią informaciją. Lojalumo programos dalyvis turi teisę bet kada tokį sutikimą atšaukti.

Bendrovė gali teikti personalizuotas naujienas ir kitus aktualius personalizuotus pasiūlymus elektroniniu paštu ir/ar mobiliojo telefono numeriu, asmenines akcijas, gimtadienio staigmenas ir kt. tik Lojalumo programos dalyviui davus sutikimą dėl personalizuotų pasiūlymų teikimo (profiliavimo). Lojalumo programos dalyvis turi teisę bet kada tokį sutikimą atšaukti.

Bendrovės vykdomam asmens duomenų tvarkymui yra taikoma Elektroninės parduotuvės Privatumo politika, su kuria Lojalumo programos dalyvis privalo susipažinti prieš pateikdamas savo asmens duomenis Bendrovei. Privatumo politika taip pat nustato asmens duomenų subjektų teises ir jų įgyvendinimo tvarką.

Tais atvejais, kai duomenų saugojimo terminas nėra nurodytas Elektrininės parduotuvės Privatumo politikoje, Lojalumo programos dalyvių pateikti asmens duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo paskutinio Lojalumo programos dalyvio prisijungimo prie Elektroninės parduotuvės paskyros. Ilgesnis asmens duomenų saugojimas gali būti vykdomas tik išimtiniais atvejais, kai tai yra būtina, kad Bendrovė galėtu apsiginti nuo esamų ar gresiančių reikalavimų, pretenzijų ar ieškinių ir įgyvendinti savo teises ir Elektroninės parduotuvės Privatumo politikoje nurodytais atvejais. Pasibaigus asmens duomenų saugojimo terminui, jie bus sunaikinti arba negrįžtamai nuasmeninami.

Lojalumo programos dalyvio dalyvavimas Lojalumo programoje pasibaigia, kai:

   1) Lojalumo programos dalyvis nutraukia dalyvavimą Lojalumo programoje;

   2) Bendrovei nutraukus Lojalumo programos dalyvio dalyvavimą Lojalumo programoje dėl neteisėto naudojimosi Lojalumo programa ir/ar Elektronine parduotuve;

   3)Bendrovei nutraukus Lojalumo programos dalyvio dalyvavimą Lojalumo programoje dėl naudojimosi taisyklių pažeidimų; 

   4)Lojalumo programos dalyviui daugiau nei 2 (dvejus) metus neprisijungus prie savo paskyros Elektroninėje parduotuvėje;

   5)Bendrovei panaikinus Lojalumo programą arba pakeitus Lojalumo programos sąlygas ir/ar privatumo taisykles ir Lojalumo programos dalyviui nesutinkant su tokiais pakeitimais.

Visi šalių santykiai, kurių nereglamentuoja šios taisyklės, yra reglamentuojami Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Bendrovė turi teisę bet kada pakeisti šias taisykles, laikinai sustabdyti ar visiškai nutraukti Lojalumo programos veiklą, apie tai prieš pranešusi Lojalumo programos dalyviams viešai Elektroninėje parduotuvėje arba elektroniniu paštu.

Visais klausimais, susijusiais su dalyvavimu Lojalumo programoje, prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

Visais klausimais, susijusiais su Lojalumo programos dalyvių asmens duomenų tvarkymu, prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected].