Prekės ir paslaugos

PC „ERMITAŽAS“ didmeninės prekybos skyriuje aptarnaujantis profesionalus personalas pirkėjams siūlo geriausius jų poreikius atitinkančius sprendimus.

Perkantiems urmu suteikiame išskirtines nuolaidų ir apmokėjimo sąlygas, o visiems Gold didmenininko kortelės turėtojams taikome net iki 15 % nuolaidą.

Siekdami patenkinti pirkėjų lūkesčius, visus gaminius perkame tik iš patikimų tiekėjų ir gamintojų, o pasigedus bet kurios kategorijos prekės, užsakome jas specialiai pagal kliento poreikius.


TEIKIAMOS PASLAUGOS

  1. Prekių krepšelio komplektavimas pagal kliento poreikį.
  2. Prekių pristatymas į statybos aikštelę.
  3. Išskirtinės nuolaidos lojaliems klientams.
  4. Įmonėms, įstaigoms, organizacijoms palankios atsiskaitymo sąlygos.
  5. Prekių užsakymas iš katalogų, pagal individualų užsakymą.
  6. Profesionalus konsultavimas.

PREKĖS

Didmenininkams siūlome platų prekių asortimentą:

Statybinės medžiagos

Sandarinimo, montažinės priemonės.  Birios statybinės medžiagos.  Plytos, blokai ir kiti gaminiai.  Apšiltinimo medžiagos.  Stogų dangos.  Metalai, profiliai.  Statybinės plokštės.  Mediena ir jos gaminiai.  Glaistai, gruntai.

Apdailos medžiagos

Plytelės.  Grindų dangos.  Sienų, lubų dangos.  Tapetai.  Dažai ir kitos paviršiaus padengimo priemonės.  Stalviršiai, palangės.  Durys, langai, laiptai.

Apšvietimas, elektros instaliacija

Lemputės.  Šviestuvai.  Kabeliai.  Instaliacinės medžiagos.  Elektros apskaitos ir kontrolės įranga.

Šildymas, ventiliacija, vandentiekis, kanalizacija

Ventiliacija.  Kanalizacija.  Vandentiekio armatūra.  Vandens gerinimo ir tiekimo įranga.  Šildymo sistemų įranga.  Židinių ir pirties įranga.

Statybiniai įrankiai ir priemonės

Elektriniai įrankiai.  Pneumatiniai įrankiai ir įranga.  Mechaniniai įrankiai.  Matavimo, apskaitos prietaisai.  Gręžimo, abrazyvinės medžiagos.  Dažymo ir apdailos įrankiai.  Stambiagabaričiai įrankiai.  Kopėčios, pastoliai.  Darbo apranga, apsaugos priemonės.

Sodo-daržo prekės

Šiltnamiai, plėvelės, tentai.  Tvoros.  Kuras.

Tvirtinimo detalės

Vinys.  Metrinių sriegių tvirtinimo detalės.  Inkariniai varžtai.  Medsraigčiai, savisriegiai.  Kaištinės tvirtinimo detalės.  Konstrukcinės tvirtinimo detalės.

Santechnika

Vonios.  Dušo kabinos, padėklai.  Praustuvai ir jų priedai.  Plautuvės.  Maišytuvai.  Sanitariniai puodai.  Santechninė armatūra.

Dėl platesnio prekių asortimento ir detalesnės informacijos teiraukitės šiais kontaktais.