Tapkite savo namų dizaineriu!

 
Šiuolaikinė miesto sodininkystė apima daugybę skirtingų formų, pradedant miesto erdve ir baigiant prieskoninėmis žolelėmis ant jūsų virtuvės palangės. Sodininkystė mieste yra labai paprasta ir praktiška išeitis, todėl mes raginame jus užsiimti miesto sodininkyste tiesiog užsiauginant augalus  gyvenamojoje aplinkoje. Mes tikime, kad kiekvienas gali būti savo namų dizaineriu - rasti savo stilių, atrasti augalus, kurie gerai augtų apšviestoje patalpoje, augalus, kuriuos galima sudaiginti, augalus, kurie mėgsta drėgmę, augalus, kurie valo orą ir t.t.  Augalų pagalba galima užbaigti namų dekoravimą ir sukurti stiliaus vientisumą.
 
Pasirinkus interjero spalvas, suderinus keramines plyteles ir tapetus (viską galima įsigyti www.ermitazas.lt), galite išryškinti interjero stilių augalais ir  kitais aksesuarais. Atraskite savo stilių ir kurkite savo namus. Čia detalės, kurios gali padėti kuriant savitą stilių:
 
    1. Augalai ir dirbtinės gėlės;
    2. Gėlių vazonai, vazos ir vazonų lėkštelės;
    3. Kilimai, pagalvės, antklodės, užuolaidos ir kita tekstilė;
    4. Žvakės ir krepšeliai;
    5. Veidrodžiai ir kiti baldų elementai.
 
Klasikinė romantika
 
Klasikinė romantika - auksiniai, raudoni ir juodi, sodrūs ir romantiški rožių raštai. Pasirinkite rožes ir orchidėjas, kurios mėgsta šviesą ir suteikia teigiamos energijos namams. Tinkami vazonai orchidėjoms, atraminės lazdelės ir dirvožemis bei trąšos prailgina augalų žydėjimo laiką.
 
Jei baiminatės, kad bus sunku rūpintis orchidėjomis, galite namus  puošti akis traukiančiomis gražiomis  dirbtinėmis gėlėmis. Dideli veidrodžiai dekoratyviniuose rėmuose, gražios žvakės bei tinkamos spalvos raštuoti kilimai tikrai tiks romantiškam stiliui sukurti.

 
Šiuolaikinis minimalizmas
 
Šiuolaikinis minimalizmas - aiškios, švarios linijos, gana kuklios ir minimalistinės interjero detalės, tai kas tinka šiam stiliui. Kuklūs raštai, šviesios sienos, gana pavieniai dažytų sienų plotai, ir visa tai galima sėkmingai pagyvinti naudojant kambarinius augalus. Šiam stiliui  ypač tinka jukos, dracenos,  sukulentai , taip pat skirtingos figmedžių rūšys.
 
 
Kuklios baltos žvakės, tamsaus metalo lentynos, dailiai įrėminti veidrodžiai, gėlių vazos ir vazonai, išdailinti pilkais ar auksiniais metaliniais akcentais, pagalvės, pledai ir kiti aksesuarai dera prie modernaus minimalizmo. Taip pat galima priderinti paprastas žvakides iš skaidraus stiklo be rėmelių, kurias galima sėkmingai naudoti kaip vazas ar saldainių dubenius, kad namuose išlaikytumėte minimalistinę liniją.
 
Bohemiškas etno
 
Bohemiškas etno - jei jūsų laisva siela trokšta skirtingų spalvų ar drąsių spalvų ir medžiagų derinių, sodrių tiek augmenijos, tiek interjero dizaine - tai yra jūsų stilius. Spalvingi ciklamenai ir didingi paparčiai puikiai tiks prie šio stiliaus. 
 
Interjero dizaine dominuoja įvairių formų vazos, nacionalinio stiliaus kilimėliai, tekstilė ir pagalvės, natūralių spalvų vazos ir kiti interjero elementai - laikymo krepšiai ir dėžutės, lentynos ir  dėžutės.