Penkios priežastys, dėl kurių verta rinktis laminuotas grindis

EGGER laminuotos grindys, tai – stulbinantys medžio efektai bei klasikinė akmens apdaila. Kai reikia dizaino įvairovės laminuotos grindys gali būti naudojamos visų pagrindų dangai. Be to, tai yra stebėtinai tvirta, ekologiška ir labai universali danga.
 
1. SVEIKA GYVENSENA
 
EGGER laminuotos grindys yra be PVC ir be plastifikatorių. Jos yra pagamintos iš medžio. Šios laminuotos grindys neišskiria jokių taršių medžiagų, todėl puikiai tinka vaikų kambariams. Be to, tai purvo netraukianti ir lengvai valoma danga, ypač tinkama alergiškiems žmonėms.
 
 
2. PADIDINTAS ATSPARUMAS DRĖGMEI
 
Laminuotos grindys gali atgaivinti prabangią svajonę – turėti medines grindis vonios kambaryje ir virtuvėje. Dėl naujųjų technologijų šios grindys tapo dar atsparesnės drėgmei: „Aqua +“ laminuotos grindys yra padidinto atsparumo vandeniui. Jų apatinė dalis turi penkis kartus sumažintą patinimų faktorių. Vanduo ir garai neturi šansų prieš EGGER „Aqua +“ laminuotas grindis!

 
3. AUTENTIŠKAS DIZAINAS
 
Įspūdingi vaizdai, pasakojantys istoriją, rafinuoti akmenys, pakeliantys grindis į kitą lygį, lengvi medžio efektai, suteikiantys skandinavišką nuotaiką. Kad ir kokio interjero stiliaus norėtumėt, galime pasiūlyti, laminuotas grindis, kurios puikiai atitiks Jūsų svajonių viziją.
 
 
4. GRINDYS GYVENIMUI
 
Jūsų grindys visą laiką turi atrodyti geriausiai, net  ir patiriant dideles apkrovas. Būtent tam yra suprojektuotos laminuotos grindys - dėl tvirtos apdailos jos yra nepaprastai atsparios įbrėžimams.

 
5. DRAUGIŠKAS APLINKAI

Palyginus su daugeliu kitų grindų sprendimų, tokių kaip akmens masės keraminės plytelės, laminatas gyvuoja ilgiau už jo naudojimo trukmę. Medienos gaminys, kurį daugiausia sudaro PEFC sertifikuota pramoninė mediena, lentpjūvių medienos atliekos (pvz., medžio pjuvenos ir drožlės), sujungtas su ekologiškais rišikliais - yra visiškai perdirbamas.


-67 %
5,61 € 16,99 €
  • Galimas pristatymas
  • Galite atsiimti 1 parduotuvėje