L-formos sofa kambaryje: kaip dekoruoti?

Dažnai mūsų namuose yra erdvė ar baldas kurį neaišku kaip geriausiai panaudoti. Naujoje rubrikoje - Namų Dilema, patarsime ir pagelbėsime įveikti iššūkius iškylančius statant, remontuojant, atnaujinant ar dekoruojant namus. Pirma dilema mūsų sąraše? Ypatingai patogios, tačiau didelės L-formos sofos pozicionavimas kambaryje.

Interjero planas 1: Sofa kambario kampe


Toks išdėstymo planas pats populiariausias. Sofą pozicionuodami kampe atversite kambario centrą ir turėsite erdvės kavos staliukui bei papildomai sėdimai vietai. Pasirinkus tokį išdėstymą reikėtų pagalvoti apie didelį kilimą, kuris padės sukurti vientisumo jausmą, o prie sienų pristumti baldai neatrodys pabirę po kambarį. Taip pat pagalvokite apie pagalvės ant grindų, ar sėdmaišį taip optimaliau išnaudosite vietą kambario centre.

Interjero planas 2: Sofa kambario centre


Šis pasirinkimas nėra toks įprastas, tačiau geras tuo jog vis dar turėsite erdvės kavos staliukui tačiau tuo pat metu už sofos sukursite mažą papildomą erdvę kambariniams augalams, augintinio gultui ar vaikų žaidimams. Toks sofos kaip pertvaros tarp zonų panaudojimas padės bendrai naudojamą zoną išlaikyti vizualiai tvarkingą.

Interjero planas 3: Kai reikia vietos darbo stalui


Kartais gyvenamajame kambaryje reikia rasti vietos darbo stalui ir vien tai, jog turite didelę L-formos sofą, nereiškia, kad visko sutalpinti negalite. Deja, bet maža dalis mūsų turime laisvą kambarį, kurį galėtume paskirti darbui, todėl turime būti kūrybingi. Pozicionuodami sofą dešiniajame kambario kampe, stalą pristumkite prie sienos priešais, taip viską sutalpinsite ir išlaikysite balansą tarp erdvių. Svarbiausia taisyklė norintiems sujungti darbo ir laisvalaikio zonas - organizuotumas. Pasirūpinkite, kad dokumentai ir ofiso reikmenys nepasklistų tolyn - tam puikiai pravers daiktadėžės.

Ir galiausiai - tik žinodami pagrindinę kambario paskirtį galėsite priimti optimaliausią sprendimą jūsų namams. Prisėskite ir pagalvokite, kaip dažniausiai naudojate erdvę ir pritaikykite ją savo poreikiams.

Ar jau pasiruošę perstumdyti baldus?