Kalėdinis apšvietimas

 
Kalėdinis apšvietimas - patarimai, kaip pasirinkti tinkamą apšvietimą

  Kalėdinėmis  lemputėmis galime nuostabiai papuošti namus ir sodą. Jos sukuria ypatingą Kalėdinę nuotaiką - tamsoje kiekvienas šviečiantis taškelis džiugina akis. Ermitazas.lt puslapyje yra įvairių apšvietimo sprendimų, čia jų pasirinkimas itin platus. Iš pradžių gal net bus sunku išsirinkti.

  Jau daug metų mes padedame savo klientams pasirinkti kalėdinį apšvietimą, atsakome į daugybę klausimų, tad gana aiškiai įsivaizduojame, kokios informacijos klientams reikia renkantis Kalėdinį apšvietimą. Mielai patarsime, ko ieškoti perkant Kalėdinius žibintus, ir pateiksime idėjų, kaip jaukumą namuose ir sode sukurti naudojant apšvietimą.

Kokie kriterijai lemia pasirenkant Kalėdinį apšvietimą?

Kalėdinės lemputės skirstomos į lauko ir vidaus. Naudojimo vietą lemia produkto atsparumas drėgmei (IP) - kuo daugiau skaitmenų yra po IP, tuo produktas atsparesnis drėgmei. Gaminiai, pažymėti IP20, yra skirti naudoti sausose patalpose, gaminiai su IP44 gali būti naudojami tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis.

Pagal lempučių tipus apšvietimo prietaisai skirstomi į tuos, kuriems tinka kaitrinės lempos, ir tuos, kuriuose naudojami šviesos diodai (LED). Žibintai su kaitrinėmis lempomis šiuo metu yra pigesni, tačiau šviesos diodai taupo iki 90% energijos ir tarnauja 50 kartų ilgiau. LED lemputės nešyla ir yra labai mažos, jos gali keisti spalvas ir mirksėti, todėl jų naudojimo galimybės yra daug platesnės nei kaitrinių lempų atveju. Be to, yra didelė tikimybė, kad  greitai LED lempos visai išstums kaitrines lempas iš mūsų gyvenimo.

Kurios kalėdinės lemputės yra populiariausios?

Iš lauko šviestuvų populiariausios yra varveklio formos girliandos, kurios naudojamos papuošti stogų šlaitus ir langus, taip pat ilgos tiesios girliandos, skirtos papuošti medžius ir krūmus.

MAŽAS PATARIMAS: Jei priešais namą turite vėliavos stiebą, jį galite apvynioti ilga girlianda ir ištempti ją iki pat viršaus.

Parduodame girliandas tiek tinklelio, tiek uždangos pavidalu. Be girliandų, taip pat populiarūs yra tarpiniai šviestuvai (šviesos virvelės su lemputėmis viduje), kurios skiriasi nuo girliandų tuo, kad jose esančios lemputės yra labai arti viena kitos ir žiūrint iš tolo sudaro ištisinę liniją.

MAŽAS PATARIMAS: prieš kabindami girliandas lauke ar kurdami apšvietimo kompozicijas, palaikykite jas kambario temperatūroje - tokiu būdu bus lengviau pakabinti.

Tarp vidaus apšvietimo dekoracijų labiausiai paplitusios yra klasikinės trikampės „advento žvakės“,  kurios statosi ant palangių arba lentynose, taip pat lempos su mažomis lemputėmis galuose, įmontuotose dviejose ar trijose eilėse - jos vadinamos polinėmis lemputėmis. Akrilo figūros ir gyvūnai su LED apšvietimu taip pat turi savo gerbėjų. Šalta šviesa švytinti piramidė, poliarinis lokys ar elnias harmoningai atrodys beveik visuose namuose ar biuruose. Mažos tokio tipo figūros puikiai tinka vaikų kambariui vietoje naktinės lempos.

MAŽAS PATARIMAS: LED girliandas galima sulankstyti į didelį stiklinį indą ar stiklainį, taip sukuriant įdomią šviesos kompoziciją. Arba LED girliandas galima dekoruoti aplink lemputes pritvirtinant originalias popieriaus, plėvelės, plastiko ir kitas dalis.

Kaip suplanuoti apšvietimą?

Mes rekomenduojame sudaryti planą, ką ir kaip norite papuošti, išmatuoti paviršius ir piešti ant popieriaus. Tai leis jums įvertinti apimtis ir apskaičiuoti apytikslę kainą. Planas gali būti didesnis, atsižvelgiant į jo vientisumą ir ateities perspektyvas. Daugelis girliandų gali būti tęsiamos sujungiant viena su kita, o metams bėgant galite papildyti savo pradinį planą. Galite planuoti nedideles išlaidas, jei apšvietimas vaidina antraeilį vaidmenį dekoruojant namus Kalėdoms, o pagrindinis akcentas, pavyzdžiui, yra ant durų pakabintas Kalėdinis vainikas arba laiptus puošianti šakų kompozicija.

Dažnu atveju galima derinti skirtingas detales, pavyzdžiui, paprastą girliandą su girlianda, primenančia varveklius.

MAŽAS PATARIMAS: Naudojant pailgą girliandą labai gražiai atrodys papuoštos pliko medžio šakos.

Jei  planuojate įsigyti  girliandas primenančias varveklius, būtinai atkreipkite dėmesį į girliandos ilgį. Pavyzdžiui, yra girliandų su 100 lempučių, kurių ilgis gali skirtis nuo 2 iki 5 metrų. Vieno aukšto pastatui turėtų pakakti šimto elektros lempučių ir maždaug 5 metrų ilgio girliandos. 


12,99 € 19,99 €
  • Į OMNIVA terminalą - 0,00 €
  • Į LP EXPRESS terminalą - 0,00 €
  • Pristatymas kurjeriu į nurodytą adresą - 0,00 €
  • Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių - 0,00 €
  • Galite atsiimti 7 parduotuvėse