Dormeo produkcija – Jūsų kokybiškam poilsiui

Atrodo, kad įprastas mūsų gyvenimas pasikeitė per naktį – kasdienė įtampa, stresas, darbo krūviai, rutina pastebimai sekina ir išgyventi kasdienius iššūkius tampa vis sunkiau. Juk telefonas su išsekusia baterija taip pat neveikia tinkamai, tiesa? Metas atgauti jėgas, o geriausias energijos šaltinis - kokybiškas miegas.

Kaip išsirinkti tobulą pagalvę?

Atsipalaidavimas ir ramybė ateina tada, kai galvą padedate ant patogios pagalvės ir po ilgos dienos prisiglaudžiate prie minkšto ir jaukaus paviršiaus. DORMEO siūlo produktus, kurie gali patenkinti įvairiausius poreikius: ar būtumėte vienas iš žmonių, kurie mėgsta miegoti gaivioje aplinkoje, ar jums labiau patinka miegoti šiltai, o gal pirmenybę teikiate natūralioms medžiagoms.

Visos DORMEO pagalvės sukurtos taip, kad suteiktų tinkamą atramą. 

  •  Pagalvė turi palaikyti taisyklingą nugaros padėtį. 
  •  Ji turi prisitaikyti prie jūsų miegojimo padėties. 
  •  Visos DORMEO pagalvės yra hipoalerginės, nes mums rūpi jūsų sveikata.

Pagalvės pasirinkimas pagal formą

Klasikinės formos pagalvės - klasikinių pagalvių užpildai daugiausia pagaminti iš „Wellsleep® ®advanced“ arba „Tencel®“® mikropluošto. Kai kurios pagalvės yra su bambuko pluoštu, vilna ar šilku. Šių pagalvių aukštį galima reguliuoti, tad jas lengva pritaikyti prie savo poreikių. Jas taip pat galima skalbti.

Bangelės formos pagalvės - Šių DORMEO pagalvių pagrindas yra iš viskozės elastinės „Memory“ medžiagos. Ypatinga pagalvės forma ir „Memory“ medžiaga užtikrina tinkamą atramą galvai, kaklui bei pečiams ir gali padėti atpalaiduoti sprando įtampą, greičiau atsipalaiduoti ir pailsėti.

 Išsirinkite pagalvę

Pasiimkite matavimo ruletę. 

Atsiremkite nugara arba šonu į sieną. Būtinai stovėkite tokiu pačiu stiliumi, kaip kad gulite ant čiužinio. 

Matavimo rulete pamatuokite atstumą tarp kaklo ir sienos. Štai tokį tarpą turi užpildyti pagalvė. 

Nusipirkite puikią DORMEO pagalvę.

Pasiėmę pagalvę, įsidėkite ją tarp sienos ir kaklo bei galvos. Jūsų išrinktoji pagalvė bus ta, su kuria žiūrėsite tiesiai į priekį, tiesiu kaklu. Šitaip bus užtikrinta tinkama atrama stuburui, kaklui ir galvai.

Antčiužinio svarba

Nebūtina pirkti čiužinio, kad visiškai pagerintumėte savo miego kokybę - užtieskite DORMEO antčiužinį ant senos išgulėtos sofos ar lovos ir ši akimirksniu taps patogia poilsio vieta. Antčiužiniai gaminami standartinių išmatavimų, visai kaip čiužiniai, todėl rasti tinkamą jūsų poreikiams, tikrai nebus sudėtinga. Trys pagrindiniai antčiužinio privalumai – apsaugo čiužinį ar sofą nuo išgulėjimų, sudaro barjerą nuo galimų išpurvinimų ir palaiko higieniškesnę jūsų poilsio aplinką – sugeria didžiąją dalį dulkių. Galimos įvairios užpildo medžiagos – poliuretanas, viskoelastas, latekstas ir higieniniai užtiesimai.

Palyginkite Dormeo antčiužinius ir išsirinkite sau tinkamiausią!

Ar jau turite tinkamą antklodę?

Gamindami antklodes ir užtiesalus, DORMEO produkcijoje rasite tik rinktines aukštos kokybės medžiagas. Galimi užpildai antialerginės, orui laidžios medžiagos bei skirtų žiemai, vasarai ar visiems metų laikams. Kokybiška antklodė turi užtikrinti puikų oro laidumą, gaivią ir sausą miego aplinką – čia pasitarnauja „AirX System“ medžiagos sluoknis ir„Tencel®“ pluoštas.

Galite rinktis DORMEO antklodes, kurių kamšale esantis „Wellsleep® advanced“ mikropluoštas itin lengvas, laidus orui, be to, specialios struktūros pluošto gijos sukuria oro kišenėles, suteikiančias antklodei papildomo purumo ir apimties.

Kamšale taip pat yra „Tencel®“ pluošto. Jis ypač vertinamas miego gaminių pramonėje, nes yra švelnus kaip šilkas, tvirtas kaip poliesteris, vėsinantis kaip linas ir sugeriantis drėgmę geriau nei medvilnė. „Tencel®“ pluoštas yra laidus orui ir greitai išgarina drėgmę, todėl sukuria ypač malonią miego aplinką. Ši medžiaga tarsi kvėpuoja kartu su kūnu, greitai sugerdama ir išgarindama drėgmę. Būdamas švelnus it šilkas, „Tencel®“ pluoštas priglunda prie kūno tarsi antra oda ir puikiai reguliuoja temperatūrą. Tai hipoalerginė ir labai švelni medžiaga, tinkama jautriai odai. Negana to, ji labai greitai sugeria skysčius ir juos išgarina, todėl pluošto išorėje nesikaupia drėgmė. Taip šioje medžiagoje natūraliu būdu, nenaudojant jokių cheminių medžiagų, slopinamas bakterijų dauginimasis.
 
„Tencel®“ yra aplinkai draugiškas ir natūraliai suyrantis pluoštas, tai vertina ekologijai svarbą teikiantys žmonės.
89,90 €
  • Galimas pristatymas
  • Galite atsiimti 4 parduotuvėse
44,99 €
  • Galimas pristatymas
  • Galite atsiimti 5 parduotuvėse
-70 %
38,99 € 130,00 €