5 patarimai, kaip aliejuoti terasą

Vasara jau čia pat ir norisi kuo ilgiau būti lauke, tad pravartu pagalvoti, kaip atnaujinti terasą, kad joje būtų malonu leisti laiką dieną ir jaukiai vakaroti. Terasai atnaujinti pasirinkę patvarius ir aplinką tausojančius gaminius galėsite mėgautis vasara be rūpesčių. Šie patarimai užtikrins nepriekaištingą rezultatą.

Išsirinkite tinkamą spalvą iš paruoštų spalvų

Terasų aliejaus „Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil“ yra trijų populiarių spalvų: rudos, juodos ir pilkos. Rudas medienos aliejus patamsina ir suvienodina rudą naujų ir nuo atmosferos poveikio išblukusių baldų bei terasų spalvą. Pilkas aliejus sukuria sendintos medienos įspūdį, o juodas suteikia išskirtinę modernią išvaizdą. Turėkite omenyje, kad galutinė spalva priklausys nuo medienos akytumo ir esamos spalvos. Prieš aliejuodami visą paviršių būtinai išbandykite spalvą mažame plotelyje.

Rinkitės patvariausią Jums tinkamą aliejų

Siekiant nepriekaištingo rezultato, rinkitės terasų aliejų „Valtti Plus Terrace Oil“. Jis turi biologinės kilmės sudedamųjų dalių bei specialių pigmentų ir yra labai atsparus UV spindulių bei kitokiam atmosferos poveikiui. Šiuo aliejumi dengta terasa džiugins Jus ne vieną vasarą.

Kruopščiai nuplaukite ir nušlifuokite terasą prieš aliejuodami

Plovimas pašalina bet kokią ankstesnę dangą bei purvą ir pašviesina patamsėjusią medieną. Naudodami plovimo šepetį padenkite visą terasos paviršių plovikliu „Tikkurila Terassi- ja kalustepesu“ ir leiskite jam veikti 15–30 min. Nuplaukite paviršių slėginiu plautuvu ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Leiskite džiūti iki kitos dienos. Paviršių nušlifuokite naudodami naują terasoms skirtą „Anza“ įrankį, su juo bus lengva šlifuoti ir aliejuoti net darant tai pirmą sykį ir neturint įgūdžių.

Aliejuokite atsižvelgdami į orų prognozę

Geriausia aliejuoti, kai šilta ir debesuota. Nealiejuokite saulėkaitoje ir jei numatomas lietus. Medienos paviršius turi būti sausas, aplinkos temperatūra turi būti nuo +15 iki +20 °C, o santykinis oro drėgnis – maždaug 50 proc

PATARIMAS! Apsaugokite šalia esančius augalus ir paviršius, kurių nedažysite, kad jų neaptaškytumėte. Patogesniam dažymui naudokite dažų vonelę „Anza“ – tai vonelės ir kibirėlio hibridas. Ji labai talpi bei stabili ir turi ilgą voluojamąjį paviršių, o prireikus ją perkelti tereikia paimti už rankenos.

Naudokite terasų aliejavimo kempinę

Ergonomiška terasų aliejavimo kempinė „Anza“ leidžia greitai ir lengvai padengti aliejumi visą terasos paviršių, taip pat tarpus tarp lentų. Prie jos galite pritaisyti teleskopinį kotą, kad būtų lengviau dirbti. Įpilkite medienos aliejaus į talpią dažų vonelę. Padenkite terasos paviršių vienu aliejaus sluoksniu. Vienu metu padenkite po dvi ar tris lentas, nuo krašto iki krašto. Aliejų naudokite taupiai, denkite medienos pluošto kryptimi ir gerai įtrinkite, kad vienodai susigertų. Nesusigėrusį aliejų po 15 min. nuvalykite sausa nepūkuota šluoste. Leiskite džiūti iki kitos dienos.

Atsižvelgę į šiuos patarimus, suprasite, kad terasos aliejavimas gali būti malonus darbas, suteikiantis nepriekaištingą rezultatą.

Daugiau informacijos: www.tikkurila.lt

Tikurilla

-32 %
24,89 €
36,99 € Kaina
 • Galimas pristatymas
 • Galite atsiimti 6 parduotuvėse
-31 %
25,19 €
36,49 € Kaina
 • Galimas pristatymas
 • Galite atsiimti 4 parduotuvėse
-31 %
25,19 €
36,49 € Kaina
 • Galimas pristatymas
 • Galite atsiimti 7 parduotuvėse
-30 %
69,99 €
99,89 € Kaina
 • Galimas pristatymas
 • Galite atsiimti 5 parduotuvėse
-27 %
10,49 €
14,29 € Kaina
 • Galimas pristatymas
 • Galite atsiimti 9 parduotuvėse
-23 %
75,99 €
98,99 € Kaina
 • Galimas pristatymas
 • Galite atsiimti 5 parduotuvėse