10 triukų (LIFEHACK‘Ų) Jūsų namams

Terminas „lifehack“ atsirado 1980-aisiais IT aplinkoje ir reiškė bet kokius triukus ar gudrybes, kurie galėtų optimizuoti šių specialistų darbą. Po to šis terminas tapo plačiai paplitęs kasdieniame gyvenime ir reiškia daugybę būdų, kaip supaprastinti gyvenimą, taupyti laiką ir pinigus. Šiame straipsnyje pasidalinsime 10 „lifehack'ais“ remontui ir buičiai.


1.

Norint sienoje išgręžti skylę be dulkių, prie sienos po gręžtuvu reikia priklijuoti per pusę sulankstytą lipnų lapuką. Šiems tikslams taip pat galite naudoti dulkių siurblį, nuėmę antgalius ir laikydami dulkių siurblio vamzdį po grąžtu.

2.

Norėdami atsikratyti burbulų, susidariusių klijuojant tapetus, rekomenduojame naudoti medicininį švirkštą, užpildytą tapetų klijais. Turite pradurti burbuliuką ir į jį išspausti nedidelį kiekį klijų, taigi oras iš burbulo išeis per punkcijos vietą, o klijai pritvirtins tapetus prie sienos.
Norint išgręžti lygią skylę plytelėse nepažeidžiant plytelių dangos, vietą, kurioje bus išgręžta skylė, reikia užklijuoti popierinės lipnios juostos gabaliuku. Taigi, gręžimo metu gręžtuvas neslys, o nuotrupos ant plytelių neatsiras.

4.

Norėdami, kad dažant paviršių teptuku būtų mažiau purslų, ant šepetėlio pagrindo galite uždėti plastikinį dangtelį iš vienkartinio puodelio, skardinių ir kt. Kuo platesnis dangtis, tuo mažiau dažų pateks ant jūsų rankų. O tam, kad būtų lengviau pašalinti dažų perteklių nuo teptuko ir tuo pačiu metu neterlioti dažų skardinės, rekomenduojame užmauti gumytę ant atidarytos dažų skardinės ir naudotis ja dažų pertekliaus nuo teptuko pašalinimui.

5.

Norėdami, kad vinys nepasimestų pačiu svarbiausiu momentu, priklijuokite arba pritvirtinkite magnetą prie plaktuko. Taigi, vinys visada bus po ranka.

6.

Jei šaldytuve atsirado nemalonus kvapas, soda padės jį pašalinti. Pirmiausia išplaukite šaldytuvą su sodos tirpalu. Norėdami jį paruošti, praskieskite 1-2 šaukštus sodos 1 litre šilto vandens. Išplovę šaldytuvą, kad neatsirastų nemalonus kvapas, verta į šaldytuvą įdėti atvirą indą su soda, kuri gerai sugeria kvapus.

7.

Kreidos pagalba galite atsikratyti riebių dėmių ant audinio. Norėdami tai padaryti, sutrinkite kreidą ant riebios dėmės ir palikite kelioms valandoms. Kreida sugeria riebalus. Po to jos likučiai turėtų būti nuplauti, o audinys išskalbtas naudojant įprastus skalbimo miltelius. Tačiau šį metodą geriausia naudoti šviežioms dėmėms.

8.

Norint, kad prieškambaris būtų švarus nuo vandens ir smėlio pėdsakų, galima pasigaminti batų padėklus iš batų dėžučių. Norėdami tai padaryti, supilkite mažus akmenukus į batų dėžės dangtį ir įdėkite į jį batus.

9.

Neišmeskite senų dantų šepetėlių, jie gali būti naudojami nuvalyti siūles tarp plytelių, išvalyti batų padą nuo nešvarumų, kompiuterio klaviatūrą nuo dulkių ir kitas sunkiai prieinamas vietas.

10.

Langų valytuvas su guminiu antgaliu padės nuvalyti mylimo augintinio plaukus nuo kilimo. Jis puikiai surenka vilną, kurios neišeina pašalinti dulkių siurbliu.

Taupykite savo laiką ir lengvinkite gyvenimą „lifehack‘ų“ pagalba.


-35 %
10,39 €
15,99 € Kaina
  • Galimas pristatymas
  • Galite atsiimti 10 parduotuvėse
-35 %
7,79 €
11,99 € Kaina
  • Galimas pristatymas
  • Galite atsiimti 10 parduotuvėse