0
tik_internetunaujiena

Dulkių siurblys - robotas Xiaomi Mop 2 Pro Black

Kodas: 2RR78MJHP9HK

289,89 €/vnt

Kiekis:

Dulkių siurblys - robotas Xiaomi Mop 2 Pro Black

Prekės aprašymas:

Dulkių siurblys - robotas Xiaomi Mop 2 Pro Black


Pakelkite savo namų valymą į kitą lygį naudodami „Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro“ garsinį šveitimą, kuris greitai nušveičia grindis, kad pašalintų išdžiuvusias dėmes, kurių negali išvalyti kiti robotai. Pridėkite lazerinę navigacijos sistemą, maksimalią 3000 Pa galią ir 16 tipų jutiklius ir gausite tikrai kruopštaus valymo robotą. Nepraleiskite progos! 


LDS lazerinė navigacijos sistema


Be jokios abejonės, „Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro“ užtikrina optimalų našumą kiekvieną kartą jį valant, o tai nebūtų įmanoma be pažangios LDS lazerinės navigacijos technologijos, kuri generuoja tikslius jūsų namų žemėlapius ir identifikuoja skirtingus kambarius.


Naudodamiesi „Xiaomi Home“ mobiliąja programėle galite peržiūrėti šiuos žemėlapius ir sekti valymo tvarkaraštį, žinodami, kur „Mop 2 Pro“ dulkių siurblys jau išsiurbė ir iššluostė, nustatykite draudžiamas zonas ir virtualias sienas, kad apribotumėte prieigą prie tam tikrų vietų, nustatykite valymą. 


Efektyvus valymas su 3000 Pa siurbimo galia


Pasisveikinkite su giliu valymu su „Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro“! Jis pasieks kiekvieną jūsų namų kampelį dėl šoninio šepečio, kuris visus nešvarumus nustumia į siurbimo antgalio veikimo spindulį, taip pat į centrinį sukamąjį šepetį.


Jis taip pat gali pasigirti stulbinančiu maksimaliu 3000 Pa siurbimo slėgiu, nors galite pasirinkti mažesnius galios lygius, kad atitiktų jūsų namų poreikius ir pailgintų baterijos veikimo laiką. Be to, „Mi Vacuum Mop 2 Pro“ yra visiškai pritaikytas jūsų namuose dėl 16 tipų jutiklių derinio, o tai reiškia, kad jis gali išvengti kliūčių ar nukristi nuo laiptų. Jis taip pat gali perlipti iki 2 centimetrų aukščio kliūtis, todėl su minimaliomis pastangomis išlaikysite savo namus švarius!


Šveitimo sistema su garsine vibracija


Tačiau norint atsikratyti pridžiuvusių nešvarumų, siurbimo neužtenka. Štai kodėl kartu su „Mop 2 Pro“ „Xiaomi“ pristato šveitimo sistemą, pagrįstą garsinėmis vibracijomis, kad būtų pasiektas didesnis važiavimų skaičius per minutę. Su šiuo ir didelės talpos elektroniniu vandens bakeliu Mi Mop 2 Pro giliai išvalo grindis greitai ir efektyviai.


450 ml dulkių bakas ir 5200 mAh baterija


Galiausiai, didesnė jūsų dulkių siurblio talpa reiškia, kad jums reikės mažiau pastangų. 450 ml talpos dulkių bakas sukaupia kelių dienų nešvarumus, o 5200 mAh ličio jonų baterija užtikrina ilgą veikimo laiką vienu įkrovimu. Jums nereikia jo nuolat ištuštinti ir įkrauti!

Pagrindinė informacija:

Dulkių siurblys - robotas Xiaomi Mop 2 Pro Black

Veikimo laikas įkrovus, min
180
Dulkių rinktuvo talpa
0.45 l
Drėgno valymo sistema
Taip

Papildoma informacija:

Triukšmo lygis
58 dB
Aukštis, mm
82
Spalva
Juoda
Komplektacija
Dulkių konteineris, Dulkių siurblys
Įkrovos laikas, min
360
Akumuliatoriaus tipas
Li-ion
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Dulkių siurbliai - robotai
Dulkių rinktuvo tipas
Konteineris
Prekės ženklas
Xiaomi
Modelis
Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro EU
Akumuliatoriaus talpa, mAh
5200
Automatinis grįžimas
Taip
Kliūčių aptikimas
Lazeris
Navigacija su patalpų žemėlapiu
Taip
Filtras
HEPA