0
tik_internetu

Orkaitė Whirlpool W7 OM4 4S1 P BL

Kodas: 3EYKELG2R562

386,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Orkaitė Whirlpool W7 OM4 4S1 P BL

Prekės aprašymas:

GALIMŲ GAMINIMO FUNKCIJŲ SKAIČIUS

 

MULTIFUNKCTION 8

Įvairūs gaminimo metodai. Funkcija „Multifunction 8“ leidžia pasirinkti iš lanksčių gaminimo variantų, kad bet kokiu atveju gautumėte tobulus rezultatus.

 

6TH SENSE TEHNOLOGIJA

Daugiau jokio spėliojimo. Tiesiog pasirinkite savo receptus ir leiskite, kad „6th SENSE“ kaskart tobulai viską pagamintų. Iki 40 gaminimo derinių, sudarytų taip, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir mitybą, su visapusiška pagalba gaminant.

 

READY2COOK

Nereikia įkaitinti iš anksto. Funkcija „Ready2Cook“ naudoja galingą konvekcinę sistemą, kad greitai pasiektų reikiamą temperatūrą, ir orkaitės visiškai nereikia įkaitinti iš anksto.

 

COOK4

„Cook4“ funkcija pasižymi unikaliu lankstumo lygiu, kuris leidžia naudotojams iškepti iki keturių patiekalų tuo pačiu metu taip, kad skoniai ar kvapai nesusimaišytų.

 

TECHNOLOGIJOS/ FUNKCIJOS

 

PIROLIZĖS SISTEMA

Tobulas valymas vos vienu palietimu. Pirolizinė technologija, naudojanti aukštos temperatūros ciklą, kad maisto likučius sudegintų iki pelenų, kuriuos vėliau galima lengvai išvalyti kempine. Orkaitės karštį atspindinčios durų stiklo plokštės užtikrina, kad išorės temperatūra išlieka žema, kas suteikia papildomo saugumo.

 

KONVEKCIJA

Išsaugokite skonį. Konvekcijos dėka, orkaitėje įkaitintas oras cirkuliuoja naudojant naujovišką konvekcijos sistemą, suteikiančią sultingus gaminimo rezultatus.

 

SOFTCLOSING LANKSTAI

Lėtas uždarymas. Dėl lėtai užsidarančių lankstų orkaitės durelės užsidaro lengvai, švelniais ir tyliais judesiais.

 

W KOLEKCIJOS ESTETIKA

Dizaino šedevras. „Whirlpool“ supranta meistriškumo ir atidžiai ištobulintų detalių svarbą. Nesenstantis „W“ kolekcijos dizainas papildo bet kokio stiliaus virtuvę, o derantys prietaisai puikiai įsilieja tarp kitų ir sukuria akį traukiantį didingą vaizdą. Net ir atspindintys paviršiai sukurti taip, kad būtų lengva valyti, taigi nebereikia jaudintis dėl pirštų atspaudų ir dėmių. Nuo chromuoto platinos logotipo iki dažyto stiklo ir rafinuotos metalo juostos nuo krašto iki krašto, kiekviena detalė sukurta taip, kad džiugintų ir leistų mėgautis visiška „Whirlpool“ patirtimi.

 

ELEKTRONINIS VALDYMAS

Elektroninis temperatūros valdymas.

 

ASSISTEDDISPLAY

Tiesiog pasirinkus patiekalo tipą, orkaitė nustato tinkamą programą ir laiką, kad kiekvieną kartą būtų užtikrinami tobuli gaminimo rezultatai. Intuityvi prieiga prie kiekvienos funkcijos, kad gaminimas būtų lengvas ir patogus.

Pagrindinė informacija:

Orkaitė Whirlpool W7 OM4 4S1 P BL

Orkaitės talpa
73 l
Energetinio efektyvumo klasė
A+

Papildoma informacija:

Ilgis, mm
564
Plotis, mm
595
Spalva
Juoda
Konvekcinė
Taip
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Įmontuojamos orkaitės
Su apšvietimu 
Taip
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Orkaitės tipas 
Elektrinė
Laikmatis
Taip
Ekranas
Taip
Prekės ženklas
Whirlpool
Valymo tipas 
Pirolizės savaiminio išsivalymo sistema
Modelis
W7 OM4 4S1 P BL
Grotelių skaičius 
1
Valdymas 
Sensorinis
Kepimo padėklų skaičius 
1
Energijos efektyvumo klasės skalė
A+++ - D
Papildoma informacija
Laido ilgis 90 cm