0

Sumuštinių kepyklė HENSKE ZM-207

Prekės kodas: NKY5CP8M

Lojalumo kaina
1099 €
15,99 €

Taikant papildomus pasiūlymas ar vykdant išpardavimą, prekių kainos fizinėse parduotuvėse ir internetinėje parduotuvėje gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Aprašymas

Specifikacija

Atsiliepimai

Sumuštinių kepyklė HENSKE ZM-207 – tai ne tik virtuvės technika. Tai kone atskiras kulinarinis stebuklas, kuris iš esmės pakeičia sumuštinių gaminimo patirtį. Šis preciziškai ir labai kokybiškai pagamintas prietaisas yra būtinas kiekvienoje virtuvėje. Nesvarbu, ar galvojate apie klasikinius sumuštinius su lydytu sūriu, skrudintą duoną, įmantrų panini ar kitą skanėstą, Sumuštinių kepyklė HENSKE ZM-207 užtikrins skanų rezultatą.

Šis įrenginys ne tik pagamintas kokybiškai, tačiau pasižymi ir lengva priežiūra. Nereikia daug laiko, kad priprastumėte juo naudotis, tad su Sumuštinių kepyklė HENSKE ZM-207 greitai galėsite pasiekti tobulą skrudinimo lygį, atsižvelgiant į savo skonį. Na, o jeigu techninės galimybės ir skrudintuvo/keptuvės kaina atitinka jūsų biudžetą, jau dabar prisijunkite prie ERMI KLUBO. Būdami klubo nariais galite mėgautis išskirtinėmis, mažesnėmis kainomis pažymėtoms prekėms, tarp kurių patenka smulki virtuvės technika bei sumuštinių keptuvės, skrudintuvai. Sąraše gali atsidurti ir Sumuštinių kepyklė HENSKE ZM-207!

Elegantiška ir kompaktiška Sumuštinių kepyklė HENSKE ZM-207 konstrukcija dera prie beveik bet kokios virtuvės interjero. Džiaukitės kulinariniais atradimais ir mėgaukitės gardžiais skanėstais su šiuo išskirtiniu virtuvės draugu, kurį galima įsigyti iš Ermitazas.lt.