tik_internetuPagaminta_LIETUVOJE

Šiltnamis Standart Klasika 5m2 su 4mm danga

Kodas: RBHSPE3K723Z

Kaina
459,20 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Šiltnamis Standart Klasika 5m2 su 4mm danga

Prekės aprašymas:

Naujos formos ir dizaino šiltnamis STANDART*Klasika pritaikytas Lietuvos klimato sąlygoms. STANDART*Klasika – modernus, kompaktiškas, kartu ir nepaprastai paprastas naujo modelio šiltnamis. 

Šiltnamio konstrukcijai naudojamas omega profilis užtikrina tvirtumą, o naudojamų medžiagų kokybė – ilgaamžiškumą. Omega profilius gaminame iš cinkuoto plieno juostų. 

Ypatinga šiltnamio forma bei karkaso aukštis puikiai tiks aukštaūgių augalų auginimui. O Šiltnamio STANDART*Klasika konstrukcijos tvirtumas leis pririšti augalus (vijoklinius pomidorus, agurkus) bei kabinti vazonus ir lentynėles tiesiogiai prie šiltnamio karkaso. 

Paprastos, bet tuo pačiu ir neįprastos šiltnamio konstrukcijos formos dėka, žiemą sniegas neužsilaikys ant šiltnamio viršaus, ir kur kas lengviau nuslys žemyn. Šiltnamis STANDART*Klasika turi tvirtą ir aukštą pamatinį pagrindą, tad viskas ko reikia tvirtinimui – jau komplekte. Jums nereikės nei papildomų pamatų liejimo, nei medienos ar kitų brangiai kainuojančių priedų šiltnamio tvirtinimui. Taupykite savo laiką ir pinigus! 


STANDART Klasika šiltnamio privalumai:
 • Klasika viršutinė durų dalis gali būti naudojama kaip langelis/orlaidė papildomai šiltnamio vėdinimo sistemai. 
 • Klasika komplekte JAU yra AUTOMATINIS stoglangių atidarymas. Šiltnamis STANDART*Klasika su automatine langų valdymo sistema. 
 • Klasika šiltnamiai žiemos metu neišmontuojami, jų nereikia išrinkti, nereikia nuiimti dangos. 
 • Klasika šiltnamiai į ilgį, priklausomai nuo Jūsų poreikio, gali būti 4, 6, 8, 10 metrų ir daugiau (šiltnamis ilginasi po 2 metrus). 
 • Klasika – kainos ir kokybės santykis! 
 • ŠILTNAMIŲ STANDART*Klasika komplektacija:
 • Tvirtas NET 1 mm. storio cinkuotas omega profilis. 
 • Tvirtas 100 mm pločio pamatinis pagrindas. 
 • Visi reikalingi tvirtinimo elementai – varžtai, tarpinės. 
 • Su gumine sandarinimo tarpine. 
 • Kanalinis polikarbonatas 4mm. arba 6mm. 
 • Durys/langas, papildomi AUTOMATINIAI stoglangiai. 
 • Polikarbonato danga pateikiama dalinai paruošta montavimui. Surinkimo metu vadovautis pateikta montavimo instrukcija. 
PATARIMAI, KAIP PARUOŠTI ŠILTNAMĮ ŽIEMAI
1. Sezonui pasibaigus, rekomenduojame šiltnamyje užsilikusias agrokultūras pašalinti. 

2. Gerai sulaistykite žemę. 

3. Pašalinkite visas pagalbines priemones, tokias kaip: virves, pagaliukus, augalų kuoliukus, juosteles,  ir kitas priemones, išnešite patogius „žiemojimo būstus“ kenkėjams ir ligoms. 

4. Išplaukite šiltnamio sieneles. Rekomenduojame naudoti vandenį, šluostę ir paprastą atskiestą indų ploviklį. 

5. Sezonui pasibaigus užsandarinkite, uždarykite langus ir duris, užfiksuokite automatinius langų pakėlėjus. 

6. Svarbu! Šiltnamio dezinfekavimui griežtai draudžiama naudoti sieros dūmadėžes, nes kenkia šiltnamio karkasui. 

7. Šaltuoju metų laikotarpiu - patartina šiltnamį paramstyti, tam, kad esant dideliam sniego kiekiui jis nesideformuotų. Taip pat svarbu, nuo šiltnamio viršutinės dalies, esantį sniego perteklių nuvalyti. 

Pagrindinė informacija:

Šiltnamis Standart Klasika 5m2 su 4mm danga

Ilgis, cm
200
Aukštis, cm
245
Plotis, cm
250

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Lietuva
Spalva
Skaidri
Medžiaga
Polikarbonatas
Prekės tipas
Šiltnamiai
Prekės ženklas
Klasika

Daigų, augalų ir įvairių kultūrų auginimui reikia šiltnamių. Sodyboje, darže ar jūsų sklype pastatytas šiltnamis puikiai tiks hobio puoselėjimui ar net verslui. Šiltnamis Standart Klasika 5m2 su 4mm danga – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems augintojams, kurie nori padidinti derlingumą bei suteikti optimalias sąlygas savo augmenijai.

Prekės puslapyje rasite visą aktualią informaciją apie šiltnamio matmenis, karkaso savybes ir ne tik. Renkantis labai svarbus ne tik dydis ar kaina, tačiau ir kitos Šiltnamis Standart Klasika 5m2 su 4mm danga savybės, pavyzdžiui – surinkimas. Jeigu perkate šiltnamį internetu, galite rinktis patogiausią pristatymą arba prekę net atsiimti fizinėje Ermitažo parduotuvėje. Rekomenduojame tapti ERMI KLUBO nariais. Tada galite tikėtis daug ypatingų pasiūlymų bei patraukliausių kainų perkant šiltnamius ar kitas sodo prekes.

Jeigu pateikiate didesnį užsakymą, visada galima naudotis ir galimybe pirkti išsimokėtinai. Taip pat nepamirškite apie specialų kontaktą su didmenos vadybininkais, kurie gali pateikti lankstų pasiūlymą. Lankydamiesi mūsų internetinėje parduotuvėje turėsite progą bene patogiausiu būdu pirkti Šiltnamis Standart Klasika 5m2 su 4mm danga iš namų, darbo ar kitos patogios vietos.