0

Kompiuterinė kolonėlė Logitech Z333, juoda, 40 W

Kodas: EB5SEMANC36Z

66,53 €/vnt

Kiekis:

Prekės aprašymas:

KOMPIUTERINĖ KOLONĖLĖ LOGITECH Z333

Maksimali galia – 80 vatų
Garsus, gilus, aiškus garsas klausantis muzikos, žiūrint filmus ir žaidžiant žaidimus. Nuolatinė Z333 kolonėlės galia 40 W RMS, o didžiausia – net 80 W.

Gilūs, intensyvūs žemi dažniai
Patirkite intensyvų žemų dažnių garsą su dideliu, 5 colių priekiniu garsiakalbiu. Norint tiksliai atkurti ir pajausti žemo dažnio garsą, reikia ne tik didelio garsiakalbio, bet ir daug galios, o jos šiai kolonėlei netrūksta. Nukreipiant žemus dažnius į specialų, žemų dažnių garsiakalbį, užtikrinama optimaliausia klausymosi patirtis, leidžianti išgirsti įrašų studijos kokybei prilygstantį garsą.

Patogūs valdikliai
Padėkite valdymo pultą ten, kur galite lengvai pasiekti maitinimo ir garsumo valdiklius. Jei norisi klausytis muzikos privačiai, jūsų patogumui – ausinių lizdas.

Garso nustatymai
Žemų dažnių garso lygis yra skonio reikalas. Atskiras garsumo valdymas leidžia reguliuoti žemų dažnių garsiakalbio skleidžiamą žemo lygio garsą, nekeičiant kitų garsiakalbių garsumo. Galite optimizuoti žemųjų dažnių lygį pagal savo poreikius.

Kelios įvestys
Naudodami 3,5 mm ir RCA įvestis, leiskite garso failus iš savo nešiojamo ar planšetinio kompiuterio, išmaniojo telefono, žaidimų konsolės ar televizoriaus.

Pridėkite Bluetooth garso adapterį
Klausykitės muzikos iš savo Bluetooth® belaidžių įrenginių – išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, pridėdami Logitech Bluetooth garso adapterį, kuris parduodamas atskirai. Logitech Bluetooth garso adapteris veikia su visomis Logitech garsiakalbių sistemomis.

Papildoma informacija:

Svoris
3.2 kg
Garso galia
40 W
Spalva
Juoda
Jungtis
3.5 mm (AUX), Headphone out, RCA
Garantija, mėn.
24 mėn
Prekės tipas
Kompiuterinės kolonėlės
Dažnių diapazonas
55 - 20000 Hz
Prekės ženklas
Logitech
Modelis
Z333
Belaidis
Ne
Garso sistema
2.1 (Stereo + Subwoofer)
Papildoma informacija
Reguliuojamas bosas
Komplekte
Žemų dažnių garsiakalbis ir dvi kolonėlės