tik_internetuNemokamas_pristatymasVEZU99Energijos klasės informacija

Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW7WN361S, 10 kg

Kodas: YE5BPSSGN4SB

Kaina
664,29 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW7WN361S, 10 kg

Prekės aprašymas:

Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW7WN361S, 10 kg

Maks. gręžimo apsukos (aps./min): 1600

Skalbinių įkrova (kg): 10

Vandens sąnaudos „Eco“ ciklui (l): 47 / 70  (su džiovinimu)

Energijos sąnaudos 100 „Eco“ ciklų (kWh): 51 / 376 (su džiovinimu)

Džiovinamų skalbinių įkrova (kg) : 6 kg

Energijos klasė skalbiant: A

Triukšmo lygis gręžiant: 76 dB

Garso lygio klasė: B

Energijos klasė skalbiant ir džiovinant: E

Programų skaičius: 14

Inverterinis variklis - ilgamžis variklis be anglinių šepetėlių, kurio dėka užtikrinamos mažos el. sąnaudos bei triukšmingumas, bei iki 25% pasiekiamas greitesnis skalbimas neprarandant kokybės

„Protex™“ bugnas - audinius tausojantis būgnas

DualCare™ - skalbyklės sistema, leidžianti skalbti ir džiovinti jautrius audinius, įskaitant tuos, kuriuos galima skalbti tik rankomis.

SensiCare System™ - technologija, parenkanti optimalų skalbimo ciklo laiką atsižvelgiant į įkrovos dydį bei optimalias vandens sąnaudas atsižvelgiant į audinio vandens sugertį greičiau nei per 1 minutę

SteamCare System + Frangrance™- technologija, kai skalbimo metu purškiami garai, ko pasekoje iki 30% sumažinamos raukšlės audiniuose.

TimeManager™ - laiko trumpinimo programa

Direct spray™ - tiesioginis įpurškimas užtikrina, kad sumaišytas vanduo ir skalbiklis tolygiai pasiskirstys po skalbinius, todėl ant drabužių neliks neišskalbtų ar baliklio paliktų dėmių


Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW7WN361S, 10 kg

Skalbimo talpa, kg
10
Energetinio efektyvumo klasė
E

Papildoma informacija:

Plotis, mm
597
Aukštis, mm
847
Spalva
Balta
Džiovinimo talpa, kg
6
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos - džiovyklės
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Prekės ženklas
Electrolux
Triukšmo lygis gręžiant, dB
76
Gręžimo efektyvumo klasė
B
Skalbimo efektyvumo klasė
A

Skalbimo mašina - itin naudingas buitinis prietaisas, padedantis palaikyti drabužių, patalynės ir kitų daiktų švarą. Ermitazas.lt rasite platų skalbimo mašinų asortimentą, atitinkantį jūsų poreikius. Tarp jų yra ir Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW7WN361S, 10 kg. Ši skalbimo mašina sukurta taip, kad jūsų buitis taptų lengvesnė ir patogesnė.

Jeigu galvojate rinktis Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW7WN361S, 10 kg, jums reikia atsižvelgti į savo poreikius ir techninius skalbimo mašinos parametrus. Svarbiausi parametrai - mašinos dydis, būgno talpa, funkcijų gausa ir kaina. Jeigu Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW7WN361S, 10 kg funkcijos atitinka jūsų asmeninius ir namų ūkio poreikius - ją pirkti tikrai apsimoka. Nepamirškite pagalvoti apie džiovinimo bei energiją taupančias funkcijas, kurios gali padėti sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Taip pat svarbus ir valdymo paprastumas, kad naudotis įrenginiu būtų lengva.

Skalbimo mašina Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux EW7WN361S, 10 kg tikrai gali būti puikus sprendimas, jeigu jos parametrai atitinka jūsų poreikius!

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje rasite daug stambios buitinės technikos. Perkant buitinės technikos prekes jus nudžiugins ne tik gausus asortimentas, bet ir 2 metų garantija. Kiekviena skalbimo mašina atkeliauja su instrukcija, tad jos sumontavimas ir eksploatavimas bus sklandus. Na, o norintiems maksimalios naudos perkant internetu, siūlome prisijungti prie ERMI KLUBO ir mėgautis galimybe pažymėtas skalbimo mašinas ar buitinės technikos prekes pirkti pigiau!