Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

Energijos klasės informacija

Skalbimo mašina SAMSUNG WW90T4540AE/LE

Kodas: 4KSBFM4HMYPM

ERMI klubo nariams-11%
369,00 €/vnt
Įprasta kaina
419,00 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Skalbimo mašina SAMSUNG WW90T4540AE/LE

Prekės aprašymas:

Dezinfekuokite oru.

Plovimas oru.

Palaikykite higienišką savo drabužių švarą nenaudodami vandens ir ploviklio. „Air Wash“ technologija pašalina kvapus ir dezinfekuoja jūsų drabužius, taigi jie visada gaiviai kvepia. Nemalonus kvapas bei 99,9 % bakterijų pašalinami naudojant vien tik karštą orą. Nereikia virinti ar naudoti brangias ir galimai kenksmingas chemines medžiagas.

Išskalbkite drabužius per 59 minutes.

„Super Speed“ (59 min.).

Puikiai išskalbkite drabužius sutrumpindami kasdienio skalbimo laiką. Tiesiog naudokite „Super Speed“, kad skalbinius išskalbtumėte vos per 59 minutes. „Eco Bubble™“ technologija užtikrina galingą valymą, o „Speed Spray“ sutrumpina skalavimo laiką. Gręžimo greitis padidintas, kad drabužiai būtų sausesni.

Higieninis valymas.

Higieniniai garai.

Giliai ir higieniškai išvalykite rūbus garais. Higieninių garų ciklas pagerina skalbimo kokybę nenaudojant jokio papildomo apdorojimo. Jo metu iš būgno apačios skleidžiami garai, gerai įsigeriantys į visus skalbinius. Taip pašalinami įsisenėję nešvarumai bei 99,9 % bakterijų ir alergenų.

Skaitmeninis inverterinis motoras.

Mėgaukitės puikiu efektyvumu, mažesniu triukšmu ir ilgalaikiu veikimu. Skaitmeninio inverterio technologijoje naudojami stiprūs magnetai, kad darbas būtų tylesnis ir galingesnis, tačiau nauidotų mažiau energijos nei universalūs motorai. 

Skalbyklė turi būti švari.

Drum Clean +.

Skalbyklės durelės ir vidus turi būti higieniškai švarūs. „Drum Clean +“ be brangių valiklių iš būgno pašalina nešvarumus ir 99,9 % kvapą sukeliančių bakterijų. Galinga vandens srovė ir greitas sukimas pašalina nešvarumus nuo durelių tarpiklio. Be to, ši funkcija netgi praneša jums, kada reikia valyti.

Nuvalo nuosėdas.

Stalčiukas „StayClean“.

Nebešvaistykite skalbiklių, pamirškite varginantį skalbiklio stalčiuko plovimą. Stalčiukas „StayClean“ užtikrina, kad daugiau skalbimo miltelių išplaunama naudojant specialiai sukurtą vandens sistemą. Todėl lieka mažiau negražių nuosėdų ir stalčiukas yra švaresnis bei higieniškesnis.

Intensyvus valymas.

Mirkymas burbuliukuose.

Nepriekaištingai išskalbkite skalbinius, net jei jie itin nešvarūs. Mirkymo burbuliukuose funkcija padeda pašalinti įvairias įsisenėjusias dėmes, pvz., kraujo, arbatos, vyno, makiažo ir žolės. Drabužiai kruopščiai valomi veikliaisiais burbuliukais, todėl nešvarumai ir dėmės yra atmirkomos ir veiksmingiau pašalinamos.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina SAMSUNG WW90T4540AE/LE

Skalbimo talpa, kg
9
Energetinio efektyvumo klasė
D
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Lenkija
Plotis, mm
600
Svoris
67 kg
Aukštis, mm
850
Spalva
Balta
Skalbimo programos
Greita programa, Sintetikos skalbimo programa, Džinsų skalbimas, Medvilnė 40°, Medvilnė 60°, Greitas skalbimas, Pirminis skalavimas, Rankinis (švelnus) skalbimas, Vilnos skalbimo programa
Programų skaičius
9
Gylis, mm
550
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos pakraunamos iš priekio
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Triukšmo lygis skalbiant, dB
72
Ekranas
Taip
Prekės ženklas
Samsung
Modelis
WW90T4540AE/LE
Valdymas 
Elektroninis
Triukšmo lygis gręžiant, dB
72
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Gaminio informacijos lapas
Prekės kodas parduotuvėje
325622