Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

tik_internetuEnergijos klasės informacija

Skalbimo mašina GORENJE WNPI72SB

Kodas: P5R26YPAEC8Z

330,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Skalbimo mašina GORENJE WNPI72SB

Prekės aprašymas:

Skalbimo mašina GORENJE WNPI72SB

  • Unikalaus dizaino būgnas su specialiomis bangos formos 3D briaunomis suminkština pluoštą ir itin švelniai apdoroja drabužius, kurie tampa tobulai švarūs ir minimaliai susiglamžo.
  • Pamirškite minkštiklį! Papildomas apdorojimas garais pasirinktos programos pabaigoje efektyviai pašalina raukšles, kvapus ir bakterijas. Jūsų drabužiai bus visiškai švarūs, mažiau susiglamžę ir minkštesni.
  • Šis tylus, bet labai efektyvus variklis sukurtas taip, kad užtikrintų ilgą skalbimo mašinos tarnavimo laiką, taupytų energiją kiekvieno ciklo metu.
  • Paprastai naudojama sąsaja ir centre esanti programų pasirinkimo rankenėlė leidžia pradėti skalbti, atlikus vos 3 lengvus žingsnius: įjunkite skalbimo mašiną, pasirinkite programą ir paspauskite "start"! 
  • StableTech“ šoninių ir apatinių plokščių dėka skalbimo mašina yra stabilesnė, daug mažiau vibruoja, skleidžia daug mažiau triukšmo, net ir gręžiant didžiausiais greičiais
  • Skalbiant skalbimo milteliais žemesnėje temperatūroje gali susidaryti idealios sąlygos daugintis bakterijoms, kurios, savo ruožtu, gali būti nemalonaus skalbinių kvapo priežastimi. „SterilTub“ programa pašalina visas skalbimo mašinos viduje esančias bakterijas ir užtikrina visada malonų skalbinių kvapą.
  • Didelės durelės, pagamintos iš vienos plastmasinės dalies, be jokių varžtų, užtikrina stabilumą, neskleidžia jokio erzinančio girgždesio ar cypsėjimo. Atsidaro iki 180 laipsnių, todėl skalbinius sukrauti į būgną ar iš jo išimti labai paprasta.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina GORENJE WNPI72SB

Skalbimo talpa, kg
7
Energetinio efektyvumo klasė
B
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Slovėnija
Plotis, mm
600
Triukšmo lygis
74 dB
Aukštis, mm
850
Spalva
Balta
Programų skaičius
16
Gylis, mm
465
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos pakraunamos iš priekio
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Ekranas
Taip
Gręžimo greitis, aps./ min
1200
Prekės ženklas
Gorenje
Modelis
WNPI72SB
Valdymas 
Elektroninis
Vandens sąnaudos ciklui, l
46
Montavimo tipas
Laisvai pastatoma
Gręžimo efektyvumo klasė
C
Gaminio informacijos lapas