Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUREnergijos klasės informacija

Skalbimo mašina AEG L8FBC49B

Kodas: Y899CMN6ZLDT

819,00 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Skalbimo mašina AEG L8FBC49B

Prekės aprašymas:

PRISTATOME KASDIENIŲ RŪBŲ SAUGOTOJĄ

Puikus rezultatas greičiau nei per valandą su „ÖKOPower“ programa. Pritaikyta jūsų kasdieniams skalbimams. Kruopščiai išskalbia mišrius skalbinius vos per 59 minutes. Efektyvų valymą žemesnėje temperatūroje užtikrina unikali skalbimo priemonių tirpinimo technologija. Išskirtinė priežiūra su mažiau energijos.

 

„ÖKOPOWER“ - KRUOPŠTI BEI GREITA SKALBIMO PROGRAMA

„ÖKOPower“ - tai viskas ko reikia kasdieniam skalbimui. Švariai išskalbsite rūbus vos per 59 minutes suvartodami mažiau elektros energijos. Tai ideali programa kasdieniam, tvariam skalbimui. Kruopšti, greita priežiūra.

 

„ÖKOMIX“ - TOBULA PRIEŽIŪRA IKI PASKUTINIO SIŪLELIO

Su „ÖKOMix“ skalbimo priemonės ir minkštiklis ištirpinami dar prieš jiems patenkant į būgną. Tai pirmoji skalbimo mašinų technologija tolygiai paskirstanti skalbiklį ir minkštiklį audiniuose bei užtikrinanti kad rūbai būtų prižiūrėti tobulai iki paskutinio siūlelio.

 

DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA TAUPANT VANDENĮ IR ENERGIJĄ

Funkcija „ProSense technology®“ automatiškai pasveria skalbinius, kad būtų parinktas idealus ciklas. Paskui jutikliai tiksliai nustato skalbimo trukmę, užtikrinant optimalią kiekvieno gaminio priežiūrą. Jūsų skalbiniai kaskart taps gaivūs, lyg nauji, be to, jūs taupysite vandenį ir energiją.

 

MAŽIAU LYGINIMO. DRABUŽIŲ ATGAIVINIMAS

Šiose AEG skalbimo mašinose naudojami garai greitai ir lengvai išlygina suglamžytus drabužius, kad galėtumėte tuoj pat juos apsirengti. Trumposios atsargiosios garų programos saugiai pašalina kvapus iš sausų audinių ir juos išlygina. Skalbimo ciklas taip pat gali būti baigtas atsargiai panaudojant garus, kad drabužių nereikėtų arba beveik nereikėtų lyginti.

 

„ÖKOINVERTER“ - MAŽIAUSIOS ENERGIJOS SĄNAUDOS

Mažiau energijos naudojantis variklis „ÖKOInverter“ užtikrina didžiausią efektyvumą, patvarumą ir tobulą skalbimą, kokią programą bepasirinktumėte.

 

NAUJAS SKALBIMO PRIEŽIŪROS LYGIS

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina AEG L8FBC49B

Skalbimo talpa, kg
9
Energetinio efektyvumo klasė
B
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Italija
Plotis, mm
600
Aukštis, mm
847
Spalva
Balta
Skalbimo programos
Nenurodyta
Programų skaičius
10
Gylis, mm
600
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos pakraunamos iš priekio
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Gręžimo greitis, aps./ min
1400
Prekės ženklas
AEG
Modelis
L8FBC49B
Valdymas 
Elektroninis
Džiovinimas
Ne
Triukšmo lygis gręžiant, dB
72 dB
Vandens sąnaudos ciklui, l
49
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Gręžimo efektyvumo klasė
B
Gaminio informacijos lapas