Nemokamas_pristatymasVEZU99Energijos klasės informacija

Skalbimo mašina AEG L7FEC41S, 10 kg

Kodas: G82YG6ZPUP8Y

ERMI klubo nariams-18%
Kaina
569,00 €/vnt
Įprasta kaina
699,00 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėje per 0-2 dienasAtsiėmimas parduotuvėje per 0-2 dienas

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Skalbimo mašina AEG L7FEC41S, 10 kg

Prekės aprašymas:

PRISTATOME NEPRIEKAIŠTINGĄ MARŠKINIŲ SAUGOTOJĄ Kasdienė profesionali išvaizda neturėtų reikalauti didelių pastangų. Mūsų technologija „ProSteam®“ – ilgiau dailiai atrodantys marškiniai, beveik trečdaliu sumažinant jų susiglamžymą. Retesnis cheminis valymas ir lyginimas reiškia mažesnį pluošto nusidėvėjimą. Jūsų drabužiai kasdien atrodys nepriekaištingai. MAŽIAU LYGINIMO. DRABUŽIŲ ATGAIVINIMAS Šiose AEG skalbimo mašinose naudojami garai greitai ir lengvai išlygina suglamžytus drabužius, kad galėtumėte tuoj pat juos apsirengti. Trumposios atsargiosios garų programos saugiai pašalina kvapus iš sausų audinių ir juos išlygina. Skalbimo ciklas taip pat gali būti baigtas atsargiai panaudojant garus, kad drabužių nereikėtų arba beveik nereikėtų lyginti. DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA TAUPANT VANDENĮ IR ENERGIJĄ Funkcija „ProSense technology®“ automatiškai pasveria skalbinius, kad būtų parinktas idealus ciklas. Paskui jutikliai tiksliai nustato skalbimo trukmę, užtikrinant optimalią kiekvieno gaminio priežiūrą. Jūsų skalbiniai kaskart taps gaivūs, lyg nauji, be to, jūs taupysite vandenį ir energiją. DŽIAUKITĖS MINKŠTESNIAIS DRABUŽIAIS Naudodamiesi šia skalbimo mašina, rezultatus pastebėsite iš karto, vos tik pasibaigs paskutinis gręžimo ciklas. Kadangi naudojant „SoftPlus“ į būgną patekęs minkštiklis pasiekia kiekvieną audinio vietą, jūsų drabužiai tampa minkštesni, švelnesni ir lygesni, nei bet kada anksčiau, tuo pat metu apsaugant pluoštus ir pailginant kiekvieno drabužio tarnavimo laiką. TAUPUS SKALBIMAS PER TRUMPIAUSIĄ LAIKĄ Daugelis „Eco“ programų taupo elektros energiją. O programa „Eco TimeSave“ – ir jūsų laiką. Ši programa suteikia galimybę vienu metu pasirinkti „ECO“ ir „TimeSave“ parinktis, kad būtų skalbiama ne tik efektyviai naudojant energiją, bet ir kaip įmanoma greičiau. „ÖKOINVERTER“ - MAŽIAUSIOS ENERGIJOS SĄNAUDOS Mažiau energijos naudojantis variklis „ÖKOInverter“ užtikrina didžiausią efektyvumą, patvarumą ir tobulą skalbimą, kokią programą bepasirinktumėte.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina AEG L7FEC41S, 10 kg

Skalbimo talpa, kg
10
Energetinio efektyvumo klasė
C
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Italija
Plotis, mm
597
Svoris
73.5 kg
Metinės vandens sąnaudos
5200 l
Aukštis, mm
847
Spalva
Balta
Skalbimo programos
Šilkinių skalbinių programa, Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė
Programų skaičius
11
Gylis, mm
600
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos pakraunamos iš priekio
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Triukšmo lygis skalbiant, dB
51
Ekranas
Taip
Gręžimo greitis, aps./ min
1400
Prekės ženklas
AEG
Valdymas 
Jutiklinis
Triukšmo lygis gręžiant, dB
75
Vandens sąnaudos ciklui, l
46
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Gręžimo efektyvumo klasė
B
Skalbimo efektyvumo klasė
B
Modelis
L7FEC41S
Prekės kodas parduotuvėje
347443

Skalbimo mašina - itin naudingas buitinis prietaisas, padedantis palaikyti drabužių, patalynės ir kitų daiktų švarą. Ermitazas.lt rasite platų skalbimo mašinų asortimentą, atitinkantį jūsų poreikius. Tarp jų yra ir Skalbimo mašina AEG L7FEC41S, 10 kg. Ši skalbimo mašina sukurta taip, kad jūsų buitis taptų lengvesnė ir patogesnė.

Jeigu galvojate rinktis Skalbimo mašina AEG L7FEC41S, 10 kg, jums reikia atsižvelgti į savo poreikius ir techninius skalbimo mašinos parametrus. Svarbiausi parametrai - mašinos dydis, būgno talpa, funkcijų gausa ir kaina. Jeigu Skalbimo mašina AEG L7FEC41S, 10 kg funkcijos atitinka jūsų asmeninius ir namų ūkio poreikius - ją pirkti tikrai apsimoka. Nepamirškite pagalvoti apie džiovinimo bei energiją taupančias funkcijas, kurios gali padėti sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Taip pat svarbus ir valdymo paprastumas, kad naudotis įrenginiu būtų lengva.

Skalbimo mašina Skalbimo mašina AEG L7FEC41S, 10 kg tikrai gali būti puikus sprendimas, jeigu jos parametrai atitinka jūsų poreikius!

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje rasite daug stambios buitinės technikos. Perkant buitinės technikos prekes jus nudžiugins ne tik gausus asortimentas, bet ir 2 metų garantija. Kiekviena skalbimo mašina atkeliauja su instrukcija, tad jos sumontavimas ir eksploatavimas bus sklandus. Na, o norintiems maksimalios naudos perkant internetu, siūlome prisijungti prie ERMI KLUBO ir mėgautis galimybe pažymėtas skalbimo mašinas ar buitinės technikos prekes pirkti pigiau!