0
tik_internetu

Televizorius Samsung QE55QN85BATXXH, Neo QLED, 55 "

Kodas: DNZFDG7NU8YV

1 150,79 €/vnt

Kiekis:

Televizorius Samsung QE55QN85BATXXH, Neo QLED, 55 "

Prekės aprašymas:

Pilnas "Neo Vision" diapazonas praturtina jūsų žiūrėjimo patirtį

 

4 svarbiausios funkcijos

 

Kvantinės matricos technologija

Itin tikslios šviesos kontrolės viršūnė

 

„Neo Quantum“ procesorius 4K

Išmanusis procesorius ištobulintas taikant gilųjį mo

 

Dolby Atmos®

„Dolby Atmos“ patirtis su aukščiausio kanalo garsiak

 

„Smart Hub“ (EU)

Jūsų turinys vienoje vietoje, kad būtų itin patogu

Itin tikslios šviesos kontrolės viršūnė

 

„Neo QLED“ evoliucijoje įdiegta kvantinės matricos technologija, kuri tiksliai valdo mūsų išskirtinį naująjį „Quantum Mini LED“. Tiksliai valdant šviesą, galite mėgautis puikiu detalumu tiek tamsiausiose, tiek šviesiausiose scenose.

 

Galingas "Samsung" kvantinis procesorius su giliuoju mokymusi sukuria tiksliausią ir labiausiai prisitaikančią patirtį, kokią tik galite įsivaizduoti. Kiekvieną sceną procesorius optimizuoja pagal jūsų žiūrėjimo sąlygas ir pagerina turinį. Galingas 4K AI didinimas užtikrina, kad visada matysite visą 4K raišką.

* Žiūrėjimo patirtis gali skirtis priklausomai nuo turinio tipų ir formato.* Padidintas mastelis gali būti netaikomas prijungus kompiuterį ir naudojant žaidimo režimą.

 

„Dolby Atmos“ patirtis su aukščiausio kanalo garsiakalbiais

Naujieji „Samsung“ aukščiausio kanalo garsiakalbiai užtikrina naujo lygio „Dolby Atmos“ patirtį, todėl žaidėjai galės pasinerti į veiksmą ir mėgautis daugialypiu garsu.

* Aukščiausias kanalas nėra prieinamas 50/43"

 

 

Atraskite mėgstamą turinį vienoje vietoje

Naujajame „Samsung“ „Smart Hub“ centre svarbiausia yra turinio parinkimas ir atradimas, todėl mažiau laiko praleidžiate ieškodami, o daugiau srautiniu būdu žiūrėdami filmus, laidas ir kitą jums patinkantį turinį.

* Turinio paslaugos ir rekomendacijos gali skirtis priklausomai nuo regiono. * Prieš pradedant naudoti, reikia sutikti su „Smart Hub“ taisyklėmis ir sąlygomis bei privatumo politika.

 

Naudojant unikalų „Samsung“ akių komforto režimą į ekraną iš anksto įkeliamas vietos saulėlydžio ir saulėtekio laikas, todėl ekranas gali automatiškai atitinkamai sureguliuoti ekraną. Be to, po saulėlydžio jis sumažina ryškumą ir spalvas, todėl ekranas švelniau veikia jūsų akis, todėl lengviau atsip

 

Tikrasis gylio stiprintuvas dabar atspindi, kaip žmogaus akys apdoroja gylį, padidindama pirmojo plano kontrastą. Todėl žiūrint dokumentinį filmą apie gamtą jis paryškina dramblio raukšles, o foną palieka tokį, koks jis yra, kaip ir žmogaus akys.

 

Kvantinių taškų technologija užtikrina geriausią visų laikų vaizdą. Dėl 100 % spalvų apimties „Quantum Dot“ priima šviesą ir paverčia ją kvapą gniaužiančiomis spalvomis, kurios išlieka tikros esant bet kokiam ryškumo lygiui.

 

Sodrios, tikslios spalvos ir didesnis kontrastas leidžia pastebėti ryškias detales ir niuansus. HDR10+ dinaminis tonų atvaizdavimas leidžia keisti ir koreguoti spalvas ir kontrastą priklausomai nuo scenos.

Pagrindinė informacija:

Televizorius Samsung QE55QN85BATXXH, Neo QLED, 55 "

Energetinio efektyvumo klasė
F
Ekrano raiškos tipas
4K UHD

Papildoma informacija:

Svoris
20.2 kg
Spalva
Juoda
HDMI jungtys
4
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Televizoriai
Prekės ženklas
Samsung
Modelis
QE55QN85BATXXH
Ekrano tipas 
Neo QLED
Ekrano įstrižainė, coliai (cm)
55 (140 cm)
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G
Skaitmeninio imtuvo tipas
DVB-T2CS2
VESA standartas
400 x 300
Ekrano raiška
3840 x 2160
SMART TV
Taip
Ilgis, cm
2.69
Aukštis, cm
70.56
Plotis, cm
122.74
Energijos suvartojimas budėjimo režimu, W
0.5 W