0
tik_internetunaujienaVEZU95Energijos klasės informacija

Televizorius Samsung QE55QN90BAT, QLED, 55"

Kodas: E96S5V7JEM3Y

Kaina
979,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Televizorius Samsung QE55QN90BAT, QLED, 55"

Prekės aprašymas:

„Neo QLED“ evoliucijoje įdiegta kvantinės matricos technologija, kuri tiksliai valdo mūsų išskirtinį naująjį „Quantum Mini LED“. Tiksliai valdant šviesą, galite mėgautis puikiu detalumu tiek tamsiausiose, tiek šviesiausiose scenose.

Galingas „Samsung“ kvantinis procesorius su giliuoju mokymusi sukuria tiksliausią ir labiausiai prisitaikančią patirtį, kokią tik galite įsivaizduoti. Kiekvieną sceną procesorius optimizuoja pagal jūsų žiūrėjimo sąlygas ir pagerina turinį. Galingas 4K AI didinimas užtikrina, kad visada matysite visą 4K raišką.

Dinamiškas, tikroviškas garsas, atitinkantis veiksmą.

Puiki televizoriaus ir garso juostos harmonija. „Q-Symphony“ unikaliai leidžia televizoriaus ir garso juostos garsiakalbiams veikti vienu metu, kad būtų pasiektas geresnis erdvinis efektas neišjungiant televizoriaus garsiakalbių.

Neleiskite, kad ryški saulė nutrauktų vidurdienio rungtynes, o lempos atspindžiai sugadintų vakaro filmą, naudodami mūsų kritikų pripažintą „Anti Reflection“. Mažiau trukdžių dėl atsispindinčios šviesos nuo bet kurios sėdimos vietos namuose, pasinerkite į naujausią kino juostą.

Naudojant unikalų „Samsung“ akių komforto režimą į ekraną iš anksto įkeliamas vietos saulėlydžio ir saulėtekio laikas, todėl ekranas gali automatiškai atitinkamai sureguliuoti ekraną. Be to, po saulėlydžio jis sumažina ryškumą ir spalvas, todėl ekranas švelniau veikia jūsų akis, todėl lengviau atsipalaiduoti ir pailsėti.

Tikrasis gylio stiprintuvas dabar atspindi, kaip žmogaus akys apdoroja gylį, padidindama pirmojo plano kontrastą. Todėl žiūrint dokumentinį filmą apie gamtą jis paryškina dramblio raukšles, o foną palieka tokį, koks jis yra, kaip ir žmogaus akys.


Pagrindinė informacija:

Televizorius Samsung QE55QN90BAT, QLED, 55"

Ekrano įstrižainė, coliai (cm)
85 (214 cm)
Energetinio efektyvumo klasė
F
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Televizoriai
Prekės ženklas
Samsung
Bluetooth sąsaja
Taip
VESA standartas
600 x 400
WiFi sąsaja
Taip
Ekrano raiška
3840 x 2160
Ekrano raiškos tipas
4K UHD
SMART TV
Taip
Modelis
QE55QN90BAT