0
oranzine_kaina

Pledas DORMEO Owl Emotion Family, pelėda sesė, 130 cm x 180 cm, 100 % poliesteris

Kodas: 4PCUJV2CECY6

21,49 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Pledas DORMEO Owl Emotion Family, pelėda sesė, 130 cm x 180 cm, 100 % poliesteris

Prekės aprašymas:

Šeši mieli minkšti pelėdžiukai atspindi tris šeimos kartas – mama, tėtis, sūnus, dukra, senelis, močiutė, ir spinduliuoja meilę bei palaikymą. Šie žaislai puikiai suderina aukštos kokybės medžiagas ir žavų dizainą, todėl netruks tapti geriausiais vaiko draugais. Pelėdžiukai yra 33 cm aukščio, švelnūs, jaukūs, juos galima plauti 30 °C temperatūroje.

ŠEIMA – LAIMINGO GYVENIMO PAGRINDAS
Išmintinga pelėda žino, kad savo ir kitų emocijų pažinimas yra sveikų santykių ir laimingo, sėkmingo gyvenimo pagrindas. Dar lengviau, kai šalia – mylinti ir palaikanti šeima. DORMEO pristato 6 naujus emocijų pelėdžiukus – tai šeima, kurią sudaro net 3 kartos pelėdžiukų, kurie bus šalia, vos tik sumanysite nusnūsti ar smagiai pažaisti.

3 BŪDAI DŽIAUGTIS DOVANA
Vos tik pasirodę DORMEO emocijų pelėdžiukai džiugina tėvus ir jų vaikus, nes tai vaikiški minkšti žaislai, su kuriais smagu žaisti, ilsėtis arba patogiai pasiimti su savimi į keliones.

  • Džiaukis 33 cm aukščio pliušiniu žaislu. Žavingos detalės kiekvienam pelėdžiukui suteikia skirtingų savybių, lavina vaizduotę, skatina kurti istorijas.
  • Žaislo viduje rasi 130 x 180 cm matmenų švelnų ir jaukų užklotą – jis puikiai tinka užsikloti sumanius nusnūsti arba patiesti ant grindų, kad žaidimų vieta taptų patogesnė.
  • Naudok kaip kelioninę pagalvėlę, kad galėtum patogiai nusnūsti. Pelėdžiuko viduje esantis „Wellsleep® advanced“ mikropluoštas yra minkštas ir purus.


PELĖDŽIUKAI GALI APKABINTI VIENAS KITĄ
Visi emocijų pelėdžiukai turi sparnus su spaudėmis, todėl galite sujungti juos, kad atrodytų tarsi apsikabinę. Kaip miela, juk apsikabinimas yra viena stipriausių meilės išraiškų.

SUSIPAŽINK SU NAUJAIS DRAUGAIS – LINKSMYBIŲ KUPINA ŠEIMA
Naujieji 33 cm aukščio pelėdžiukai atspindi 3 kartas ir taps gerais jūsų vaiko draugais, su kuriais bus smagu žaisti ir dalytis paslaptimis. Juk būtent šeimoje vaikas pažįsta pasaulį ir save, gauna svarbiausių žinių ir tobulėja, pradeda formuotis jo vertybės.

PELĖDA MAMA
Ji moko vaikus apie tai, kas gerai ir kas blogai, o jos bučiniai ir apkabinimai patys šilčiausi, ypač kai vaikai nusibrozdina kelius žaisdami lauke.

Ji labai didžiuojasi vaikų pasiekimais, kad ir kokie maži jie bebūtų, ir visada skatina pelėdžiukus daryti tai, ką jie mėgsta, nesvarbu, ar žaisti futbolą, ar groti būgnais.

PELĖDA TĖTIS
Pelėda tėtis skatina gyventi taip, tarsi gyvenimas būtų vienas didelis nuotykis. Jis moko vaikus, kaip važiuoti dviračiu, įlipti į aukščiausius medžius ir perplaukti giliausias jūras. Jis supranta, kad vaikai mokosi ir auga darydami klaidas, todėl yra tarsi saugi užuovėja, kai mažyliai bando, bet jiems nepasiseka.

Taip pat jis prižiūri vaikus, saugo nuo pavojų ir kartu skatina juos būti nepriklausomus, stiprius ir pasitikėti savimi.

MOČIUTĖ PELĖDA
Močiutė mėgsta vartyti nuotraukų albumus ir rodyti vaikams, kad gyvenimas gražiausias tada, kai šalia mylinti šeima, su kuria gali kurti nepamirštamas akimirkas.

Ji visada pasiruošusi paguosti pelėdžiukus, duoti išmintingą patarimą arba tiesiog tyliai apkabinti ir nušluostyti ašaras susikrimtusiems anūkams.

SENELIS PELĖDA
Jam patinka kryžiažodžiai, dėlionės, rankdarbiai, jis pasakoja juokingiausius pokštus, moko kortų žaidimų bei gudrybių ir supažindina su nauja muzika, nors iš tiesų ji sena.

Vaikai gali drąsiai jam pasakoti visas paslaptis, nes senelis niekada iš jų nesijuokia ir neatskleidžia kitiems. Pelėda senelis visada pasiruošęs patarti, kad ir kokie dideli anūkai beužaugtų.

PELĖDA SESĖ
Ji turi labai lakią vaizduotę. Kartais dainuoja karaoke ir vaidina muzikinio klipo atlikėją, o kartais šokinėja ant batuto ir įsivaizduoja, kad yra astronautė.

Sesė moko brolį ženklų kalbos, kurią supranta tik jie abu, ir mėgsta savo kambaryje kalbėti su broliu iki vėlumos, nors mama ir tėtis mano, kad jie jau seniai užmigę.

PELĖDA BROLIS
Pelėda brolis visuomet nusiteikęs linksmybėms, ypač jeigu dėl to tenka šiek tiek išsipurvinti. Jis mėgsta sportuoti lauke, krėsti smagius pokštus ir žaisti nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

Brolis moko sesę, kaip apginti save, ir yra jai tikras pavyzdys ir pagalba. Pelėdžiukas visada išklauso sesę, jos nesmerkdamas, todėl ji gali būti tikra, kad brolis bus geriausias draugas visą gyvenimą.

Pagrindinė informacija:

Pledas DORMEO Owl Emotion Family, pelėda sesė, 130 cm x 180 cm, 100 % poliesteris

Ilgis, mm
1800
Plotis, mm
1300
Sudėtis
100 % poliesteris.

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Kinija
Spalva
Rožinė
Prekės tipas
Pledai
Prekės ženklas
Dormeo
Prekės kodas parduotuvėje
339457