Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

tik_internetu

Elektrinis dantų šepetėlis Philips HX6851/53

Kodas: DBPCYDDUV4MD

96,29 €/vnt

Kiekis:

Elektrinis dantų šepetėlis Philips HX6851/53

Prekės aprašymas:

Baltesni dantys vos per savaitę

Uždėkite šepetėlio galvutę „W2 Optimal White“, norėdami pašalinti paviršines dėmes ir džiaugtis baltesne šypsena. Viduryje yra tankūs, dėmes šalinantys šereliai. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad dantys tampa baltesni vos per vieną savaitę.

 

Saugiai ir švelniai valo jautrias vietas, tinka naudoti ortodontinio gydymo metu

Galite būti tikri, kad valysite dantis saugiai: technologija „Sonic“ tinkama naudoti dėvint kabes, karūnėles, turint plombų ir dantų su karūnėlėmis, ją galima naudoti siekiant išvengti dantų gedimo ir kasdienei dantenų sveikatai gerinti.

 

Leidžia suprasti, kai spaudžiate per stipriai

Galite nepastebėti, kad valotės per stipriai, tačiau elektrinis dantų šepetėlis su spaudimo jutikliu tai pastebės. Jei pradėsite dantų šepetėlį spausti prie dantenų, jis pradės skleisti pulsuojantį garsą ir primins sumažinti spaudimą.

 

Sujungia šepetėlio rankenėlę ir išmaniąsias šepetėlio galvutes

Technologija su integruotu lustu aptinka ir sinchronizuoja išmaniąją šepetėlio galvutę su rankenėle. Išmanioji šepetėlio rankena ir išmaniosios šepetėlio galvutės kartu yra galingas derinys, dėl kurio veikia išmanieji keitimo priminimai.

 

Visada žinokite, kada reikia keisti šepetėlio galvutes

Visos šepetėlio galvutės bėgant laikui nusidėvi. Tačiau technologija „BrushSync“ stebi, kiek laiko naudojote šepetėlio galvutę ir kaip stipriai valėte dantis. Kai ateis laikas ją pakeisti, apie tai perspės ant rankenos esanti lemputė ir trumpas pyptelėjimas. Taip būsite tikri, kad šepetėlio galvutė valo efektyviai.

 

Skatinimas valytis kruopščiai

„QuadPacer“ perspėja, kai praeina pakankamai laiko valant kiekvieną burnos dalį, o „Smartimer“ praneša praėjus dviem rekomenduojamoms valymo minutėms.

 

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „Sonic“

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „Sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs.

 

Rinkitės iš trijų režimų

Su šiuo dantų šepetėliu individualiai pritaikysite valymą rinkdamiesi iš trijų režimų ir trijų intensyvumų. „Clean“ režimas yra standartinis ir skirtas geriausiam valymui. „White“ režimas puikiai tinka paviršinėms dėmėms šalinti. „Gum Care“ režime pridedama papildoma ne tokio galingo valymo minutė, kad švelniai pamasažuotumėte dantenas. Trys intensyvumo nustatymai gali būti keičiami nuo didžiausio iki mažiausio derinant su intensyvumais iš kairės į dešinę.

 

Keliaukite lengviau

Kelioniniame dėkle „premium“ higieniškai laikykite dantų šepetėlį, o su kompaktišku įkrovimo pagrindu įkraukite keliaudami. Vieną kartą iki galo įkrovę galite įprastai naudoti dvi savaites, tačiau įkroviklis yra tik bilietas ilgesnėms kelionėms.

 

Pagrindinė informacija:

Elektrinis dantų šepetėlis Philips HX6851/53

Galvučių skaičius
1

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda, Mėlyna
Komplektacija
ProtectiveClean rankenėlė, W2 Optimal White galvutė, Krovimo kabelis, Kelioninis dėklas
Veikimo režimų skaičius
3
Akumuliatoriaus tipas
Li-ion
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Elektriniai dantų šepetėliai
Maitinimo šaltinis 
Baterija
Prekės ženklas
Philips
Atsparumas vandeniui
Taip
Modelis
HX6851/53
Ergonomiška rankena
Taip
Stovas komplekte
Taip