0
tik_internetu

Barzdaskutė Philips S7783/59, li-ion

Kodas: DE2FSKPASCJM

169,99 €/vnt

Kiekis:

Barzdaskutė Philips S7783/59, li-ion

Prekės aprašymas:

Švarus skutimas, pažangi odos apsauga su „SkinIQ“ technologija

7000 serijos „Philips“ skustuvas glotniai slysta per odą ir švariai skuta plaukelius, net ir 3 dienų barzdeles. Skustuvas pasižymi pažangia „SkinIQ“ technologija, todėl nustato, pritaiko ir tinkamai nukreipia judėjimą, kad oda būtų geriau apsaugota.

 

·       Apsauganti „SkinGlide“ danga

·       „SteelPrecision“ peiliukai

·       Judesių valdymo jutiklis

·       360-D lanksčios galvutės

 

 

·       Šis „Philips“ elektrinis skustuvas prisitaiko prie veido kontūrų, turi visiškai lanksčias galvutes, kurios sukasi 360°, kad kruopščiai ir patogiai nusiskustumėte.

·       Šio naujos formos, tikslus skustuvas turi plaukų nukreipimo angas, kad būtų užtikrintas optimalus kirpimas ir nedirginama oda.

·       Šio „Philips“ skustuvo galingi, tačiau švelnūs 45 pasigalandantys „SteelPrecision“ peiliukai atlieka iki 90 000 skutimo veiksmų per minutę ir vienu perbraukimu švariai bei patogiai nuskuta daugiau** plaukų.

·       Elektrinio skustuvo judesių aptikimo technologija stebi skutimąsi ir padeda pasiekti efektyvesnės technikos. Vos po trijų skutimų dauguma vyrų pradėjo skustis geriau, mažiau kartų perbraukdami***.

·       Elektriniame skustuve yra išmanus veido ir plaukų jutiklis, kuris nuskaito plaukų tankį 125 kartus per sekundę. Ši technologija automatiškai pritaiko skutimo galią, kad skustumėte švelniai ir be pastangų.

·       Tarp skustuvo galvučių ir jūsų odos yra apsauginė danga. Ji pagaminta iš iki 2000 mikrotechnologinių rutuliukų kvadratiniame milimetre ir 25 % sumažina odos trintį*, kad būtų kiek įmanoma sumažintas dirginimas.

·       Susiekite „Philips“ elektrinį skustuvą su programėle „GroomTribe“ ir pasiruoškite įvaldyti techniką. Tiesiog stebėkite savo pažangą ir individualiai pritaikykite įpročius, kad skustumėtės švariai ir tausodami odą.

·       Tiksliai nuskuskite ir suformuokite ūsus ir žandenas su įmontuotu kirpimo peiliuku – lengvai pabaikite formuoti norimą įvaizdį.

·       Pilnai įkraukite „Philips“ skustuvą vos per 1 valandą, nes jame yra galingas ir efektyviai energiją naudojantis ličio jonų akumuliatorius. Skubate? Įjunkite skustuvą į elektros tinklą 5 min. ir jame bus pakankamai galios 1 skutimuisi.

·       Renkantis iš 5 skirtingų ilgio nustatymų ir naudojant barzdos formavimo priedą galima nukirpti tiek tobulą barzdelę, tiek apkirpti trumpą, tvarkingą barzdą. Be to, priedą galima naudoti barzdai apkirpti prieš skutimą.

·       Skustuvą galima naudoti tiek namuose, tiek kelionėje. Skuskitės 60 min. įkrovę 1 val. Arba prijunkite skustuvą prie tinklo, kad jam akimirksniu būtų tiekiamas nenutrūkstamas maitinimas. 

·       10 kartų efektyviau nei plauti vandeniu****, galingas valymo prietaisas kruopščiai valo ir sutepa skustuvą vos per 1 min. Jį naudojant lengviau išlaikyti skustuvo našumą ir pagerinti higieną.

·       Sausai ir drėgnai skutantį skustuvą pritaikykite savo poreikiams. Rinkitės patogiai skustis sausai arba naudokite mėgstamas putas ar gelį ir skuskitės gaivinančiai drėgnai.


Pagrindinė informacija:

Barzdaskutė Philips S7783/59, li-ion

Veikimo laikas įkrovus, min
60
Maitinimo šaltinis 
Akumuliatorius
Drėgnas skutimas
Taip

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda, Mėlyna
Komplektacija
Barzdos formavimo prietaisas, valymo šepetys, kelioninis dėklas, įkrovimo stovas su apšvietimu.
Įkrovos laikas, min
60
Akumuliatoriaus tipas
Li-Ion
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Barzdaskutės
Peiliukų keitimo indikatorius
Ne
Skutimosi sistema
Rotacinė
Skutimosi galvučių skaičius
3
Ekranas
Taip
Prekės ženklas
Philips
Atsparumas vandeniui
Taip
Modelis
S7783/59
Kirpiklis
Taip
Besibaigiančios baterijos indikatorius
Taip
Greitas įkrovimas
Taip
Pakrovimo lygio indikatorius
Taip
Savaiminis išsivalymas
Ne
Peiliukų komplekto modelis
SH71