Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

tik_internetuEnergijos klasės informacija

Orkaitė Gorenje BOS6737E13FBG

Kodas: EGLTFLAENVUE

339,00 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Orkaitė Gorenje BOS6737E13FBG

Prekės aprašymas:

DC+ sistema efektyvus šilumos valdymas

„DynamiCooling“ sistema efektyviai aušina orkaitės išorę (arba korpusą), apsaugo nuo žalos, kurią gali sukelti aukšta temperatūra. orkaitėse su „DynamiCooling +“ sistema šilumos jutikliai reguliuoja orkaitės išorinių sienelių aušinimą, kol jos pasiekia 60 °C temperatūrą. Tai ypač patogu pirolizinio valymo funkciją turinčiose orkaitėse, kuriose valymui naudojama itin aukšta temperatūra.


„AirFry“ funkcija sveikiems skanėstams

Nuo šiol galite mėgautis kepto maisto traškumu ir skoniu be papildomų kalorijų. Kepant šiuo itin intensyvaus kepimo karštame ore būdu patiekalams nereikia jokių riebalų, kad jie pasidengtų nepriekaištingo skonio, traškia, auksine pluta.

Dar geresnius rezultatus pasiekti padės speciali perforuota kepimo skarda (priklausomai nuo modelio), kuri idealiai apgaubs patiekalą iš visų pusių.

Puikiai tinka smulkiems mėsos, žuvies, daržovių gabalėliams ir iš anksto paruoštiems šaldytiems produktams, pavyzdžiui, gruzdintoms bulvytėms ir traškiems vištienos gabalėliams ruošti. 


Daugybė vietos. 77 l tūris

Pasirengę XXL patiekalams? Inovatyvaus dizaino sprendimas suteikia daugiau erdvės orkaitės viduje, visiškai išnaudojamas įrenginio plotis. Kiekvienoje kepimo skardoje yra daugiau vietos, o aukščiausios technologijos užtikrina, kad maistas būtų gaminamas tolygiai visuose orkaitės aukštuose. 


ExtraSteam“ - papildomo garo programa

Paprastesnis būdas kepti, naudojant garus. Ši programa sukuria nepriekaištingai garais pripildytą aplinką, kurioje duona pakils idealiai ir pasidengs itin traškia plutele. Viskas, ką turite padaryti jūs - tai įpilti šiek tiek vandens į siaurą lovelį, pasirinkti „ExtraSteam“ programą ir leisti orkaitei atlikti savo darbą. 


FastPreheat“ - greitas įkaitinimas

Paskutinės minutės įkvėpimui. „OptiBake“ orkaitės per 5 minutes pasiekia iki 200 ˚C temperatūrą, tokiu būdu sutaupydamos 30% laiko, kuris praleidžiamas šildant standartinę orkaitę. Tai yra greičiausiai įkaistančios orkaitės rinkoje.

Tai labai patogu gaminant pagal receptus, kuriuose nurodoma, jog orkaitė turi būti įkaitinta iš anksto. Šviesos ir garso signalas informuoja apie tinkamą temperatūrą.


Švelnus atidarymas ir uždarymas

Tegu garsus skleidžia gaminamas maistas. Orkaitės durelėms atidaryti ar uždaryti be jokio garso tereikia švelnaus prisilietimo.  


„HomeMade“ forma

Visada tolygiai iškepęs maistas. „Gorenje“ orkaitės gerai žinomos dėl savo inovatyvios apvalios formos ertmės, kuri jau daug metų yra jų išskirtinis bruožas. Įkvėpimu tokiai „HomeMade“ orkaitės vidaus formai tapo tradicinės malkomis kūrenamos krosnys. Šios formos dėka karštas oras laisvai juda aplink. Šiandien pristatome jums visiškai atnaujintą „HomeMade“ formą, naujo šildytuvo dizaino pagalba ištobulintą oro srautą ir dar optimaliau išdėstytas ventiliacijos angas. Visų šių naujovių dėka visoje orkaitėje palaikoma stabili temperatūra. Daugiau niekad patiekalai nebus perkepę vienoje ir neiškepę kitoje pusėje. 


Nuimamos stiklo durelės

Lengva prieiti, lengva valyti. Durelių stiklus lengva išimti, valyti, dėl to visuomet paprasta stebėti, kas vyksta orkaitės viduje. 

Pagrindinė informacija:

Orkaitė Gorenje BOS6737E13FBG

Energetinio efektyvumo klasė
A
Energijos efektyvumo klasės skalė
A+++ - D

Papildoma informacija:

Galia
3500 W
Svoris
31 kg
Plotis, mm
595
Aukštis, mm
595
Orkaitės talpa
77 l
Spalva
Juoda
Elektros energijos suvartojimas, kWh/h
0.82
Energijos suvartojimas su ventiliatoriumi, kWh
0.97
Gylis, mm
564
Konvekcinė
Taip
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Įmontuojamos orkaitės
Termometras maisto gaminimui
Ne
Su apšvietimu 
Taip
Vaikų saugos funkcija 
Ne
Orkaitės tipas 
Elektrinė
Laikmatis
Ne
Ventiliatorius
Taip
Teleskopiniai bėgeliai
1 lygio
Grilis 
Taip
Ekranas
Taip
Prekės ženklas
Gorenje
Valymo tipas 
AquaClean technologija
Valdymas 
Mechaninis, Sensorinis
Orkaitės durelių stiklų skaičius 
2
Montavimo tipas
Įmontuojamas
Maksimali temperatūra
300 °C
Savaiminio išsivalymo funkcija
Nenurodyta
Gaminio informacijos lapas